Ozioro wygrywa po raz pierwszy

25-05-2014 23:46,

Radosław Ozioro został zwycięzcą IV rundy sezonu 2014 Kieleckiej Ligi Kartingowej. Jeden z najdłużej startujących w kieleckich zawodach dla amatorów kartingu zawodnik sprawił dużą niespodziankę, podobnie jak zdobywcy kolejnych miejsc na podium - Mariusz Kozieł i Łukasz Madera.

Na zawodach, których kwalifikacje rozgrywane były na odwróconej pętli toru F1GOKART przybyło blisko 30 kierowców. Najszybszy w czasówce był Ozioro, a tuż za nim uplasowali się Kozieł i Jakub Bożek.

Wyścigi finałowe - rozgrywane na normalnej dużej pętli - były bardzo emocjonujące, a w najważniejszym Ozioro nie dał sobie odebrać wygranej i był najlepszy w kategorii senior. Na 3. miejsce po uwzględnieniu kar, awansował Łukasz Madera, który triumfował również w klasyfikacji junior. Wśród kobiet najszybsza była Klaudia Styrkowiec, a wśród zespołów FPD Makar Team. Najwięcej wyprzedzeń - aż 6 - zaliczył Mikołaj Sławiński.

- To była udana runda, która przebiegła bardzo szybko, a Radek Ozioro i Mariusz Kozieł pokazali, że treningi i zaangażowanie dają efekt w postaci rezultatów. Oby więcej takich przykładów - powiedział Mateusz Cieślicki, organizator zawodów.

Kolejna runda KLK zostanie rozegrana 13 czerwca.

Wasze komentarze

Michał Z.2014-05-26 13:25:39
Calóweczkaaaa..... Po0 Loo On Ez Kaa Aa Rooo...
ESIESIESIESIE...

Idę się połóżyć na Warszawskiej.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group