Nowości w KLK ciąg dalszy

20-03-2014 11:35,

Przed kierowcami startującymi w Kieleckiej Lidze Kartingowej kolejna runda - tym razem pojadą po odwróconej pętli toru F1GOKART - po raz pierwszy przy nowej konfiguracji. Po dwóch wyścigach w klasyfikacji generalnej jest bardzo ciekawie.

Podczas poprzedniej rundy nie dość, że kierowcy pokonywali nowy układ toru, to jeszcze na nowych gokartach, co jeszcze bardziej utrudniało rywalizację, ale również czyniło ją znacznie ciekawszą. Tym razem również nie będzie łatwo.

- Po raz pierwszy w tym sezonie pojedziemy "w odwróconą stronę", a wiem, że wielu kierowców bardzo ją lubi. Myślę, że frekwencja ponownie będzie wysoka i mam nadzieję, że rundę uda się rozegrać równie sprawnie jak poprzednio - mówi Mateusz Cieślicki, organizator KLK.

W każdej z dwóch poprzednich rund wzięło udział ponad 50 osób, nie tylko z naszego regionu ale również z Małopolski i Podkarpacia. W najbliższy piątek, 21 marca o godz. 19 ponownie będą oni walczyć o puchary i nagrody rzeczowe w kilku klasyfikacjach, m.in. drużynowej, junior i senior.

W zawodach Kieleckiej Ligi Kartingowej może wziąć udział każdy chętny, wystarczy przed ich rozpoczęciem zjawić się w biurze toru F1GOKART w Kielcach.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group