Wielki finał III sezonu KLK

12-12-2013 18:20,

Już w najbliższy piątek, 13 grudnia rozegrana zostanie 8., ostatnia runda III sezonu Kieleckiej Ligi Kartingowej. Poznamy zwycięzców we wszystkich kategoriach, a emocji i wartościowych nagród na pewno nie zabraknie.

Sezon III zawodów dla amatorów kartingu zbliża się do końca. Do rozegrania pozostała już tylko jedna, decydująca runda. Największe szanse na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej ma Mateusz Bartsch, były profesjonalista z Krakowa. Walkę o miejsca na podium stoczą Franz Dziwok i Staszek Gajda.

W klasyfikacji kobiet gwarantowane zwycięstwo ma Katarzyna Zdyb, podobnie jak Mateusz Bartsch w klasyfikacji junior. Ciekawie będzie w klasyfikacji senior, gdzie o zwycięstwo powalczą Dziwok, Gajda i Mateusz Cieślicki.

Zdobytej na początku sezonu przewagi w klasyfikacji drużynowej będzie bronił zespół Galeria Echo Techpro Kart Team, a jego reprezentant, Sylwester Beekhoven, powalczy z Arkadiuszem Krzemińskim o zwycięstwo w klasyfikacji fighter.

- Z racji tego, że jest to ostatnia runda, emocji na pewno będzie mnóstwo, każdy będzie liczył punkty i patrzył na swoich rywali w poszczególnych klasyfikacjach. Mam nadzieję, że będzie to też dobra zabawa dla wszystkich startujących - mówi Mateusz Cieślicki, organizator KLK.

Nagrodami głównymi w całym cyklu będą kask, buty i rękawice wyścigowe, a otrzymają je najlepsi w poszczególnych kategoriach. Rozdane zostanie blisko 7 godzin darmowych jazd na torze F1GOKART oraz zaproszenia do kina 7D.

W rundzie może wziąć każdy chętny, wystarczy przyjść na zawody, które rozpoczną się 13 grudnia o godz. 19. Wszystkie informacje o KLK można uzyskać na stronie internetowej kieleckaligakartingowa.eu.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group