Sześć kieleckich załóg w Rajdzie Barbórki

05-12-2013 21:21,

Aż sześć załóg z kierowcami z Automobilklubu Kieleckiego wystartuje w najbliższą sobotę w 51. Rajdzie Barbórki w Warszawie. Kieleckimi faworytami będą na pewno Michał Sołowow i Rafał Grzesiński.

Rajd Barbórki to jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych imprez rajdowych w Polsce. Najbardziej lubianym przez kibiców jest legendarny odcinek specjalny rozgrywany na ulicy Karowej.

W tym roku w imprezie wystartuje aż 6 kierowców z Kielc, a 3 załogi będą w pełni kieleckie. Największe szanse na sukces będzie miał Michał Sołowow, jadący z Chrisem Pettersonem Fordem Fiestą WRC. Dobrze powinien zaprezentować się również wicemistrz Polski w kategorii I w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski Rafał Grzesiński, jadący z Mateuszem Tutajem oraz Andrzej Szepieniec, II-wicemistrz GSMP jadący z Jarosławem Zawadzkim.

Oprócz nich wystartują również Krzysztof Maszczyk z Marcinem Celińskim, Damian Łata z Michałem Grudzińskim oraz Igor Widłak z Sebastianem Teterem. Wszyscy oprócz Sołowowa pojadą Mitsubishi Lancerami.

Oto załogi 51. Rajdu Barbórki z kierowcami z Automobilklubu Kieleckiego:
50. Rafał Grzesiński/Mateusz Tutaj Mitsubishi Lancer EVO VS
52. Krzysztof Maszczyk/Marcin Celiński Mitsubishi Lancer EVO VIII
59. Damian Łata/Michał Grudziński Mitsubishi Lancer EVO IX
67. Igor Widłak/Sebastian Teter Mitsubishi EVO IX GS
88. Michał Sołowow/Chris Petterson Ford Fiesta WRC
96. Andrzej Szepieniec/Jarosław Zawadzki Mitsubishi Lancer EVO IX

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group