Chorzów zdobyty! KSS powalczy o medale

10-03-2013 13:36,

W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej KSS Kielce pokonał KPR Ruch Chorzów 26:21 (9:10). Spotkanie było bardzo ważne dla „Tygrysic” z racji tego, że mogło zaważyć na końcowej pozycji podopiecznych Pawła Tetelewskiego w tabeli. Mecz ten do ostatnich sekund trzymał w napięciu, ale to kielczanki lepiej wytrzymały nerwową końcówkę.

Po pierwszych dziesięciu minutach gry prowadziły piłkarki ze Śląska 4:2. Praktycznie cały czas przed przerwą utrzymywały niewielką przewagę nad KSS-em. Gdy zawodniczki schodziły do szatni, Ruch miał nad „Tygrysicami” przewagę jednej bramki.

W drugiej części zawodów wynik praktycznie ciągle oscylował wokół remisu. Przełamanie nastąpiło około pięćdziesiątej minuty, kiedy to kielczanki objęły niewielkie prowadzenie. Nie oddaly go już do końca, a jeszcze powiększyły, ostatecznie zwyciężając 26:21.

KSS dzięki tej wygranej utrzymał piątą pozycję w tabeli i awansował do fazy play-off. W ostatniej kolejce zawodniczki Tetelewskiego podejmą u siebie EKS Start Elbląg.

KPR Ruch Chrzów - KSS Kielce 21:26 (10:9)

taki ja2013-03-10 14:24:29
Powodzenia dziewczyny bo naprawde jesteście WIELKIE. Wielkie w porównaniu do kopaczy ze Ściegiennego i siatkarzy, dla których nie wiem dlaczego jest tak pompowany balon. Może pan WL zabierze pieniądze kopaczom i przekaże dla Was.
al pacino2013-03-10 18:19:48
ta....
ochujek2013-03-10 19:41:34
Po co pieniądze? Wszak opieka duchowa jest,więc to powinno wystarczyć
al pacino2013-03-11 09:45:06
widać starcza duchowa opieka bo z kasą ponoć krucho, a wynik nie najgorszy...ćwierćfinał Challenge Cup i realna szansa na powalczenie o czwórkę na koniec sezonu. Tak trzymać dziewczyny, głowy do góry, będzie lepiej!!!
taki ja2013-03-11 11:16:58
ty ochujku masz tylko jeden temat. NAPRAWDĘ ŻAL MI CIEBIE jak musisz być ograniczony, na każdym forum obojetnie pod jakim tematem tylko potrafisz pluć na pewne środowisko.
fannkss2013-03-11 14:55:47
Pieniędzy od miasta nie będzie. Prezydent pięknymi słowy oznajmił to zawodniczką. Jest fanem piłki nożnej i wymieni murawę za ponad milion wraz z naprawą ogrzewania będzie więcej. Dla sportu w wydaniu kobiecym nic nie zostanie. Fakt kobiety nie rządzą Kielcami.
al pacino2013-03-12 10:42:34
a może by tak szanowna redakcja napisała słówko o jutrzejszym meczu KSS- Start Elbląg, który ma zasadnicze znaczenie dla układu środka tabeli przed plau-off