KSS wygrał w Tczewie! Cenne punkty „Tygrysic”

24-02-2013 18:52,

Bardzo ważne zwycięstwo odniosły w Tczewie piłkarki ręczna KSS-u Kielce. Podopieczne Pawła Tetelewskiego pokonały Ausie Samobor 24:21, do przerwy był remis po 13. To bardzo ważne punkty dla KSS-u, który walczy o awans do play-offów.

To było zaległe spotkanie 17. kolejki PGNiG Superligi. Pierwsza połowa tego meczu była bardzo wyrównana. Na świetlnej tablicy co chwilę widniał remis. Obie drużyny do szatni schodziły przy stanie 13:13.

Po wznowieniu gry bramek padało jak na lekarstwo, jednak ku uciesze kieleckich kibiców KSS w 45. minucie wyszedł na prowadzenie 19:16. Co najważniejsze podopieczne Pawła Tetelewskiego uzyskanej przewagi już nie roztrwoniły i utrzymywały prowadzenie. KSS ostatecznie wygrał w Tczewie 24:21.

Dwa punkty, które „Tygrysice” zdobyły są bardzo cenne. Dzięki nim zespół Tetelewskiego przybliżył się do awansu do play-offów.

W najbliższej ligowej kolejce, 2 marca o godzinie 19.30 KSS zmierzy się mistrzyniami Polski Vistalem Łączpol Gdynia.

Aussie Sambor Tczew – KSS Kielce 21:24 (13:13)

Źródło: własne/SportoweFakty.pl

kibic2013-02-24 18:58:10
no to GRATULKI!!!!!!!!!! oby było 5 miejsce ;-)
fankss2013-02-24 19:13:10
Sytuacja klubu jest katastrofalna. Brakuje pieniędzy nawet na opłacenie hali na treningi i mecze. Miasto czyli OFICJELE zdecydowali że kobieca piłka ręczna jest nie potrzebna. Jeżeli dalej potrwa ten stan to konsekwencją będzie spadek do pierwszej ligi. Widać że Kielcami rządzą mężczyźni. Proszę kobiety pracujące w naszym magistracie odezwijcie się w obronie żeńskiego klubu. FEMINISTKI gdzie jesteście? Niestety juniorki skończyły na poziomie półfinałów, a spowodowane to było brakiem pieniędzy na grę drugiego zespołu w wyższej klasie rozgrywkowej. Młode ogrywały się w w kiepskiej grupie drugiej ligi gdzie wszystkich leją bez oporów. Niestety w półfinałach trafiły na równorzędne zespoły i brakło im ogrania i odporności psychicznej. Apeluje PANIE MIESZKANKI ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ujmijcie się za żeńską piłką ręczną.
al pacino2013-02-24 19:52:18
dobrze dziewczyny, tak trzymać dalej. Teraz Gdynię zmłócić i wracamy na dobre tory!!!
Ekstrim2013-02-24 23:42:24
Apel: Bertus bierz dziewczyny pod swoje skrzydła bo widzisz co się dzieje w klubie
kiboll2013-02-25 14:46:32
do Ekstrim jak kolego sobie siegniesz pamiecia w stecz to juz byla taka sytuacja,a jak sie skonczyla to wszyscy wiedza.pozdrawiam