Z Elblągiem o kolejne dwa punkty

15-12-2012 22:15,

W ostatnim meczu bieżącej rundy KSS Kielce zmierzy się na wyjeździe z EKS-em Start Elbląg. Gospodynie plasują się aktualnie na szóstym miejscu i mają cztery „oczka” straty do będących na trzeciej pozycji „Tygrysic”.

W swej ostatniej potyczce elblążanki okazały się gorsze od Vistalu Łączpol Gdynia. Przegrały nad Bałtykiem 40:28. Najskuteczniejszą z ekipy rywali podopiecznych Pawła Tetelewskiego jest Agnieszka Wolska. Jak dotąd 52 razy znajdowała drogę do bramki rywalek.

KSS z kolei w tym sezonie prezentuje się wybitnie dobrze. 14 punktów w dziesięciu grach to wynik zdecydowanie zaskakujący na plus. Znaczący wpływ na ten fakt miała świetna postawa Pauliny Piechnik. Niestety zawodniczki tej w tym sezonie nie ujrzymy już na parkiecie. Powodem takiego stanu rzeczy jest ciężka kontuzja, którą odniosła w minionym tygodniu w starciu z Ruchem Chorzów (32:31). 62 gole ma jednak na koncie również Kamila Skrzyniarz.

Początek jutrzejszego meczu o godzinie 12. Po nim kielczankom pozostanie tylko pojedynek na własnym obiekcie z Zagłębiem Lubin i zasłużone, choć krótkie, urlopy.

fot. Michał Janyst

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group