Trójki czas zacząć! Można się już zgłaszać do turnieju Grudniowego 2012

04-12-2012 19:00,

Rusza tradycyjny, dziewiętnasty już turniej trójek piłkarskich, czyli tzw. Grudniowy. Rywalizacja będzie się toczyła od 4 aż do 20 grudnia. Podobnie jak w latach poprzednich kibice będą mogli zobaczyć w akcji piłkarzy Korony, czy byłych reprezentantów Polski.

19 Puchar APH „Do-centa” i „Echa Dnia”, czyli inaczej Grudniowy rusza we wtorek o 16.30 kategorią 2001 i młodsi, w której gościnnie wystąpią piłkarze Korony: Vlastimir Jovanović, Marcin Żewłakow, Tadas Kijanskas, Piotr Malarczyk i Tomasz Lisowski, a z nimi być może trener Maciej Szczęsny. SP 1 na Bocianku, a przez dwa wieczory także hala Politechniki Świętokrzyskiej zatętnią życiem, specyfiką trójek. A do turnieju wciąż można się zgłaszać pod numerem telefonu: 601-766-794 i e-mailem: jkmsk@wp.pl .

Wolne miejsca

W niektórych kategoriach nie ma już wolnych miejsc. Nadal przyjmowane są zgłoszenia w OPEN, 1999-2000, 1997-1998, 1995-1996. Zapraszamy.

Rekord zagrożony

W 2003 roku w trójkach wystąpiło 148 zespołów i to stanowi rekord frekwencji. Teraz może dojść do próby jego pobicia, a wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni.

Terminarz 19 Pucharu APH „Do-centa” i „Echa Dnia”

* 4.12.2012, wtorek

SP 1 Bocianek - od godziny 16.30

Kategoria 2001 i młodsi

Grupa Plus – Podgrupa A

* 8.12.2012, sobota

SP 1 Bocianek – od godziny 13.30

Kategoria 1999-2000 – godziny 13.30-15.30

Kategoria 1997-1998 – godziny 15.30-17.30

I runda OPEN

Grupa A – godziny 17.45-20.45

Grupa B – godziny 20.45-23.45

* 11.12.2012, wtorek

SP 1 Bocianek – od godziny 17.15

Kategoria 1995-1996 – godziny 17.15-20

I runda OPEN

Grupa C – godziny 20-23

* 13.12.2012, czwartek

SP 1 Bocianek – od godziny 19

Grupa Medialna – godziny 19-22

* 14.12.2012, piątek

Hala Politechniki Świętokrzyskiej – od godziny 18.45

Grupa VIP WSH – godziny 18.45-22.45

* 15.12.2012, sobota

SP 1 Bocianek – od godziny 13.15

Grupa Plus – Podgrupy B, C – godziny 13.15-14.30

I runda OPEN

Grupa D – godziny 14.30-17.30

Grupa E – godziny 17.30-20.30

* 17.12.2012, poniedziałek

SP 1 Bocianek – od godziny 17.45

I runda OPEN

Grupa F – godziny 17.45-20.45

Grupa G – godziny 20.45-23.45

* 18.12.2012, wtorek

SP 1 Bocianek – od godziny 17.45

II runda

Grupa H – 17.45-20.45

Grupa I – 20.45-23.45

* 19.12.2012, środa

Hala Politechniki Świętokrzyskiej – od godziny 17.30

Grupa Politechniki Świętokrzyskiej – godziny 17.30-19.30

SP 1 Bocianek – od godziny 20.45

II runda

Grupa J – 20.45-23.45

* 20.12.2012, czwartek

SP 1 Bocianek – od godziny 16.30

Finały Grupy Plus i baraże o II rundę (z udziałem mistrzów kategorii 2001 i młodsi, 1999-2000, 1997-1998, grupy Plus, grupy z 19.12 z PŚ, wicemistrzów grupy medialnej, grupy VIP WSH i kategorii 1995-1996) – godziny 16.30-17.50

II runda

Grupa K – godziny 18-21

Finały z udziałem 16 drużyn – godziny 21.15-23.45

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wiadomości

Poznaliśmy sędziego głównego spotkania 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.
PKO BP Ekstraklasa opublikowała oficjalny raport podsumowujący sezon 2025/2026. Minione rozgrywki przyniosły wiele historycznych wydarzeń zarówno dla całej ligi, jak i Korony Kielce. Rekordowa frekwencja, najwyższe w historii wypłaty dla klubów, awans Polski do czołowej dziesiątki rankingu UEFA oraz indywidualny sukces Xaviera Dziekońskiego sprawiły, że był to jeden z najciekawszych sezonów w historii rozgrywek.
Fazy play-off i play-out były elementem wcześniejszego formatu Ekstraklasy, ale obecnie liga nie korzysta z takiego podziału. Dziś 18 drużyn rozgrywa sezon w systemie każdy z każdym, po jednym meczu u siebie i na wyjeździe, co daje 34 kolejki. Warto więc traktować te pojęcia jako opis historycznego modelu rozgrywek.
Dobiegła końca wymiana krzesełek na Exbud Arenie w Kielcach. W ramach projektu „Żółto-czerwona Arena dla każdego”, realizowanego z Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego, zamontowano ponad 10 tysięcy nowych siedzisk w barwach Korony Kielce.
Już za dwa tygodnie Europejska Federacja Bilardowa, Polski Związek Bilardowy oraz FORTIS Kielce i Światowa Federacja Bilardowa zorganizują najważniejsze dwie imprezy w bilard heyball w tym roku na Starym Kontynencie. W dniach 1-5 sierpnia o medale walczyć będą zawodnicy i zawodniczki w Mistrzostwach Europy, natomiast od 6 do 10 sierpnia do walki staną zawodnicy z całego globu w zawodach Pucharu Świata.
Wodociągi Kieleckie po raz kolejny wesprą działalność Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zalew Kielce”. W środę podpisano umowę sponsoringową, na mocy której miejska spółka przekaże klubowi 18 tysięcy złotych na organizację bezpłatnych zajęć żeglarskich dla dzieci i młodzieży oraz rozwój działalności sportowej i edukacyjnej nad Zalewem Kieleckim.
Korona Kielce kompletuje sztab szkoleniowy przed startem sezonu 2026/2027. Do zespołu dołączył Marcin Nawrat, który będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne piłkarzy. W klubie będzie współpracował z Jarosławem Kulczykiem.
Kacper Kaleta został nowym zawodnikiem Industrii Kielce. Wychowanek KSZO Ostrowiec został użyczony do ekipy 21-krotnych mistrzów Polski z macierzystego klubu, który obecnie występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym.
Bilardziści i bilardzistki FORTIS Bilard Kielce mają za sobą bardzo udane występy na arenie międzynarodowej i krajowej. Zawodnicy kieleckiego klubu wywalczyli łącznie siedem medali podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Słowenii oraz turnieju Pucharu Polski Kobiet w Gdańsku.
Korona Kielce poinformowała o podpisaniu pierwszych profesjonalnych kontraktów z dwoma zawodnikami Akademii. Umowy z klubem zawarli bramkarz Stanisław Kwiatkowski oraz pomocnik Adrian Socha.
Jagiellonia Białystok, najbliższy rywal Korony Kielce w PKO BP Ekstraklasie, sfinalizowała kolejny transfer przed startem sezonu. Nowym zawodnikiem Białostoczan został Jeremy Agbonifo, który został wypożyczony z francuskiego RC Lens z opcją wykupu. 20-letni skrzydłowy będzie występował z numerem 10.
W dniach 17–19 lipca Zamość był gospodarzem 80. PZLA Mistrzostw Polski U20. Kielecki Klub Lekkoatletyczny wysłał na zamojski stadion reprezentację, która rywalizowała w konkurencjach rzutowych, skokowych oraz w biegach średnich. Wszyscy startujący zawodnicy kieleckiego klubu uzyskali rezultaty punktowane w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, a najważniejszymi akcentami występu były dwa finałowe miejsca w rzucie młotem, poparte nowymi rekordami życiowymi.
Korona Kielce poinformowała, że we wtorek, 21 lipca o godzinie 10.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz sezonu 2026/2027 PKO BP Ekstraklasy. W sobotę, 1 sierpnia o godzinie 20.15 na EXBUD Arenie „żółto-czerwoni” zmierzą się z Górnikiem Zabrze.
Europejska branża fitness przestała być niszą. Według raportu EuropeActive i Deloitte w 2025 roku z klubów fitness korzystało już 75,5 mln osób, a liczba obiektów przekroczyła 67 tys. Jednocześnie Światowa Organizacja Zdrowia wskazuje, że 27 proc. dorosłych nadal nie realizuje zaleceń dotyczących aktywności fizycznej. Te dwie informacje dobrze pokazują sytuację rynku: zainteresowanie ruchem rośnie, ale ogromna grupa osób wciąż potrzebuje pomocy, aby zacząć ćwiczyć i robić to regularnie.
PKO Bank Polski Ekstraklasa wykona kolejny krok w kierunku technologicznego rozwoju. Liga, za pośrednictwem Live Park, podpisała wieloletnią umowę z firmą Hawk-Eye Innovations, należącą do Grupy Sony. Efektem współpracy będzie wdrożenie od sezonu 2026/2027 nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych w czołowych rozgrywkach świata.
Suzuki Korona Handball Kielce skompletowała kadrę na sezon 2026/2027. Do zespołu dołączyły dwie 18-letnie reprezentantki Polski juniorek – Julia Kiniorska oraz Iga Kuchczyńska.
Jakub Kowalski w sezonie 2026/2027 będzie występował w Arce Gdynia. 20-letni skrzydłowy został wypożyczony z Korony Kielce do spadkowicza z PKO BP Ekstraklasy na najbliższy sezon.
Korona Kielce podczas przedsezonowej prezentacji poinformowała o nawiązaniu współpracy z nowym sponsorem. Do grona partnerów klubu dołączyła firma Keewe, specjalizująca się w międzynarodowych płatnościach dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Na sezon 2026/2027 partner techniczny świętokrzyskiego klubu marka 4F przygotowała nowe komplety strojów meczowych. Dziś (w piątek 17 lipca) zaprezentowano domowy trykot.
Piłkarze Korony Kielce zaprezentowali się kibicom na kieleckim Rynku. Po wydarzeniu głos zabrali przedstawiciele „żółto-czerwonych”.

Korona Kielce przegrała z pierwszoligową Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0:2 w swoim ostatnim sparingu przed startem sezonu 2026/2027. Po spotkaniu swoją opinią podzielił się Norbert Barczak, nowy zawodnik „żółto-czerwonych”.
Korona Kielce przegrała z pierwszoligową Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0:2 w swoim ostatnim sparingu przed startem sezonu 2026/2027. Po spotkaniu swoją opinią podziel się Jacek Zieliński, trener „żółto-czerwonych”.
Korona Kielce przegrała z pierwszoligową Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0:2 w swoim ostatnim sparingu przed startem sezonu 2026/2027. Bramki zdobyli Ivan Durdov i Kamil Zapolnik dla przyjezdnych.
Korona Kielce w ostatnim przedsezonowym sparingu zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Klub zaplanował transmisję z tego spotkania podczas wyjątkowego wydarzenia.
Poznaliśmy terminarze rozgrywek Ligi Centralnej Kobiet oraz Ligi Centralnej Mężczyzn na sezon 2026/2027. Wiadomo już, z kim na inaugurację zmierzą się dwa kieleckie zespoły – Suzuki Korona Handball Kielce oraz SMS ZPRP I Kielce.

Copyright © 2026 CKsport.pl Redakcja

Projekt i wykonanie: CK Media Group