Nieudana pogoń KSS-u. Kielczanki przegrały w Szczecinie

03-11-2012 18:39,

Słaba pierwsza połowa, po której KSS Kielce przegrywał dziesięcioma bramkami spowodował, że „Tygrysice” nie wygrały w Szczecinie. Pogoń okazała się lepsza od drużyny Pawła Tetelewskiego i zwyciężyła 33:30. To dopiero druga porażka kielczanek w obecnym sezonie.

Przyczyn porażki należy upatrywać w pierwszej połowie. KSS miał bardzo słaby początek, w 12. minucie przegrywał już 7:1. W kolejnych minutach „Tygrysice” nie zaczęły grać lepiej i nadal na boisku rządziły i dzieliły gospodynie. Na przerwę nasza drużyna schodziła przegrywając aż 21:11.

Wydawało się, że w drugiej połowie Pogoń nadal będzie powiększać przewagę. Tak się jednak nie stało. KSS Kielce udowodnił, że pierwsze trzydzieści minut to tylko wypadek przy pracy, a ostatnie dobre wyniki zespołu nie są przypadkiem. „Tygrysice” z mozołem, ale zaczęły zmniejszać straty. Robiły to regularnie, jednak zdecydowanie za wolno. W 45. minucie kielczanki przegrywały 27:21. Podopiecznym Pawła Tetelewskiego należą się słowa uznania, że pomimo tego, że z każdą minutą zwycięstwo się oddalalało, one walczyły. Przyjezdnym zabrakło jednak czasu i KSS ostatecznie przegrał 33:30.

W następnej kolejce, w poniedziałek 5 listopada zagra w Gdyni z Vistalem Łączpol.

Pogoń Baltica Szczecin – KSS Kielce 33:30 (21:11)

fot. Michał Janyst

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group