Industria Kielce zaprezentuje zespół w… kinie. Nietypowa premiera sezonu

20-08-2026 12:27,
Piotr Okła

Industria Kielce przygotowała nietypową prezentację zespołu przed rozpoczęciem sezonu 2026/2027. W poniedziałek, 24 sierpnia, zawodnicy oraz sztab szkoleniowy spotkają się z kibicami w kieleckim kinie Helios w Galerii Echo.

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Premiera sezonu” i po raz pierwszy w historii klubu zostanie zorganizowane w sali kinowej. Sportowa prezentacja otrzyma filmową oprawę, a organizatorzy chcą w ten sposób połączyć świat piłki ręcznej i kina.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. W rolach głównych wystąpią zawodnicy i sztab szkoleniowy Industrii Kielce, którzy rozpoczną kolejną sportową historię. Klub podkreśla, że każdy mecz jest niczym kolejna scena filmu – nie ma w nim dubli ani możliwości powtórzenia akcji, a każdy gol może zmienić przebieg całej historii.

Na kibiców, którzy pojawią się w kinie Helios, przygotowano kilka atrakcji. W programie znalazł się między innymi quiz z nagrodami oraz prezentacja nowych strojów meczowych Industrii Kielce. Po oficjalnej części zawodnicy będą mieli czas na bezpośrednie spotkania z fanami – rozmowy, wspólne zdjęcia i rozdawanie autografów.

Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, ale konieczne będzie wcześniejsze pobranie biletu z wyborem miejsca. Wejściówki są dostępne od czwartku 20 sierpnia za pośrednictwem systemu biletowego klubu. Jedna osoba może pobrać maksymalnie dwa bilety.

„Premiera sezonu” będzie pierwszą okazją dla kibiców do wspólnego rozpoczęcia nowego sezonu z zespołem Industrii Kielce. Klub zapowiada wydarzenie jako filmowe wprowadzenie do rozgrywek, których najważniejsze sceny dopiero zostaną napisane na parkiecie.

W rolach głównych: zawodnicy oraz sztab szkoleniowy Industrii Kielce

Produkcja: KS Iskra Kielce

Scenariusz: sezon 2026/2027

Reżyseria: sztab szkoleniowy Industrii Kielce

Najważniejsza publiczność: kibice.

Fot. 

Prokoder Reklamy Drukarnia Kielce

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wiadomości

W trzeciej w sezonie 2026/2027 CKsportowej sondzie na MVP meczu Korony Kielce z Widzewem Łódź oddano 680 głosów.
W trzecim meczu kontrolnym przed startem sezonu 2026/2027 Industria Kielce pokonała francuskie PAUC Handball 42:29. Po meczu swoją opinią podzielił się szkoleniowiec „żółto-biało-niebieskich” Krzysztof Lijewski.
W trzecim meczu kontrolnym przed startem sezonu 2026/2027 Industria Kielce pokonała francuskie PAUC Handball 42:29. Najwięcej goli dla „żółto-biało-niebieskich”, siedem, zdobył Dylan Nahi.
Przed zespołem prowadzonym przez Krzysztofa Lijewskiego kolejne międzynarodowe wyzwanie. W dniach 19–22 sierpnia Industria Kielce wystąpi w hiszpańskim turnieju ICT Cantabria Infinita w Santander, w którym wezmą udział zespoły z Francji, Hiszpanii i Węgier.
Korona Kielce poznała termin rozegrania meczu 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław, a także zaległego starcia 2. serii przeciwko Górnikowi Zabrze.
W kolejnej serii gier wypożyczeni zawodnicy Korony Kielce ponownie pojawili się na boiskach niższych lig. Tylko dwóch z nich odnotowało występy w wyjściowym składzie swojej drużyny.
To był kolejny niezwykle wymagający sprawdzian dla kieleckich żeglarzy. W Kołobrzegu odbyły się Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski Załóg Wieloosobowych (full crew), rozgrywane po raz pierwszy w ramach widowiskowych Regat Kołobrzeg Offshore Power Race.
Zawodnicy Korony Kielce Morgan Fassbender i Marcel Pięczek zostali nominowani do najlepszej jedenastki 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy po wyjazdowym zwycięstwie 2:1 nad Widzewem Łódź. To drugie i trzecie tego typu wyróżnienie w trwającej kampanii dla zawodników „żółto-czerwonych”.
Po pierwszym meczu kontrolnym przed sezonem 2026/2027 Korona Handball Kielce czeka na kolejny sprawdzian. Kielczanki wezmą udział w dwudniowym turnieju o Puchar Starosty Płockiego, który 22 i 23 sierpnia odbędzie się w Radzanowie.
Podczas gdy rezerwy Korony Kielce po fatalnym początku i szaleńczym pościgu stoczyły nerwowy bój w Ostrowcu Świętokrzyskim, powody do radości kibicom dała trzecia drużyna „żółto-czerwonych”.
Łączna frekwencja podczas 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy wyniosła 108 840 widzów.
Historyczna wygrana Wieczystej Kraków, Derby Dolnego Śląska i jednostronny „mecz przyjaźni” miały miejsce w emocjonującej 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy.
Reprezentacja Polski koszykarzy do lat 16 pod wodzą trenera drugoligowego UJK Kielce Rafała Gila zakończyła zmagania w mistrzostwach Europy na 7. miejscu.
W 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce pokonała w Łodzi Widzew 2:1. Po meczu swoją opinią podzielili się Morgan Fassbender i Marcel Pięczek, zawodnicy „żółto-czerwonych”.
W 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce wygrała na wyjeździe z Widzewem Łódź 2:1. Po meczu swoją opinią podzielił się Aleksandar Vuković, szkoleniowiec czterokrotnych mistrzów Polski.
W 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce pokonała w Łodzi Widzew 2:1. Który z podopiecznych Jacka Zielińskiego był najlepszy w potyczce z ekipą Aleksandara Vukovicia?
W 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce wygrała na wyjeździe z Widzewem Łódź 2:1. Choć wynik potyczki otworzył Steve Kapuadi to dublet Morgana Fassbendera zapewnił Kielczanom pierwszy w sezonie triumf!
W 4. kolejce sezonu 2026/2027 PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Widzewem Łódź. Starcie „Koroniarzy” przeciwko drużynie Aleksandara Vukovicia będziecie mogli śledzić w relacji NA ŻYWO.
W 4. kolejce sezonu 2026/2027 PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Widzewem Łódź. Oczywiście transmisja z tej potyczki będzie dostępna w telewizji oraz w internecie.
W drugim meczu kontrolnym przed startem sezonu 2026/2027 Industria Kielce pokonała chorwackie HC Zagrzeb 29:26. Po meczu swoją opinią podzielił się szkoleniowiec „żółto-biało-niebieskich” Krzysztof Lijewski.

Wybór pierwszego zestawu obciążeń to kluczowa decyzja, która kształtuje budżet, komfort i możliwości treningowe w domowej siłowni. Dylemat między talerzami żeliwnymi a bitumicznymi to nie tylko kwestia ceny
W 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Widzewem Łódź. Stawką sobotniego spotkania w Łodzi jest nie tylko podtrzymanie zwycięskiej serii z tym rywalem, ale przede wszystkim pierwsze trzy punkty Kielczan w nowej kampanii.
W pierwszym meczu kontrolnym przed startem sezonu 2026/2027 Industria Kielce pokonała słoweńskie RK Celje Pivovarna Lasko 49:32. Po meczu swoją opinią podzielił się szkoleniowiec „żółto-biało-niebieskich” Krzysztof Lijewski.
Korona Kielce jest zainteresowana pozyskaniem Benjamina Källmana. Jak informuje Piotr Koźmiński z Goal.pl, kielecki klub złożył już ofertę za fińskiego napastnika, ale propozycja w wysokości 2 milionów euro została odrzucona przez Hannover 96, jednak „żółto-czerwoni” nie składają broni.
W pierwszym meczu kontrolnym przed startem sezonu 2026/2027 Industria Kielce pokonała słoweńskie RK Celje Pivovarna Lasko 49:32. Najwięcej bramek dla mistrzów Polski dziewięć, zdobył Artsem Karalek.

Copyright © 2026 CKsport.pl Redakcja

Projekt i wykonanie: CK Media Group