Korona ma nowego fizjoterapeutę
Pochodzący z Kielc Tomasz Majchrzyk będzie nowym fizjoterapeutą ekstraklasowej Korony. Wcześniej współpracował z Reprezentacją Polski U-21, Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, a także Radomiakiem Radom.
Tomasz Majchrzyk urodził się 28 września 1987 roku w Kielcach. Jest absolwentem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zbierał pracując w Bruk-Bet Termalicy Nieciecza, Radomiaku Radom i młodzieżowej Reprezentacji Polski. Co ciekawe był członkiem sztabu Czesława Michniewicza podczas Mistrzostwa Europy U-21 w 2019 roku rozgrywanych we Włoszech i San Marino.
Nowy członek sztabu szkoleniowego Jacka Zielińskiego zajmie miejsce Wiktora Obręckiego w zespole fizjoterapeutów Korony.
– Z dumą informuję, że od teraz będę wspierać Koronę Kielce jako fizjoterapeuta! To dla mnie ogromna motywacja i zaszczyt, by dołączyć do tej drużyny. Przez kilkanaście lat miałem okazję zdobywać doświadczenie w sporcie zawodowym. Pracowałem m.in. z Reprezentacją Polski U-21, która w 2019 roku wystąpiła na Mistrzostwach Europy, kilkanaście lat spędziłem w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, a także pomagałem zawodnikom Radomiaka Radom w powrocie po kontuzji. Chcę wnieść do Korony całe swoje doświadczenie, energię i zaangażowanie. Zdrowie zawodników jest dla mnie priorytetem, a wspólne cele – najważniejszą motywacją – powiedział Tomasz Majchrzyk, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.
Fot. Korona Kielce





