Bukmacherzy nie stronią od promocji. Sprawdź dostępne oferty

22-06-2021 12:17,
Materiał pozaredakcyjny

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce prześcigają się w pakietach promocyjnych, zwłaszcza podczas wydarzeń sportowych. Bonusowo zgarniesz nawet do 5000 złotych!

I to raczej nie powinno nikogo dziwić, że także bukmacherzy chcą czynnie uczestniczyć w wielkich sportowych świętach, jak na przykład piłkarskie mistrzostwa Europy, igrzyska olimpijskie, czy Super Bowl, który także na Starym Kontynencie cieszy się ogromną popularnością. A skoro święta, to rzecz jasna także cała masa prezentów!

W naszym kraju legalne podmioty na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych przez Internet stanowią 22 zakłady bukmacherskie. Każdemu z nich zależy na przyciągnięciu jak największej rzeszy typerów. Jak to zrobić? Najlepiej wykorzystując sportową gorączkę związaną z jakimś wydarzeniem, oczywiście dokładając do tego atrakcyjne bonusy.

Dla doświadczonych typerów i początkujących

Ciekawych promocji, zwłaszcza na start, zdecydowanie nie brakuje. Jeśli dopiero co rozpoczynamy swoją przygodę z obstawianiem zdarzeń sportowych, możemy sięgnąć po bonusy bez depozytu. Dzięki nim nie ponosimy ryzyka przegrania własnych środków, a to dlatego, że gramy darmową pulą pieniędzy, jakie przyznane zostały nam przez bukmachera (zwykle nie są to wysokie kwoty).

Ale bonusy bez depozytu są wykorzystywane też przez doświadczonych typerów, którzy w ten sposób chcą sprawdzić nowego bukmachera; przetestować aplikację, bądź przejrzeć dostępne zakłady. Wśród bonusów bukmacherskich bez wpłaty depozytowej znajdziemy tak zwany freebet, czyli konkretny darmowy zakład.

Zwykle promocje bez wpłaty depozytowej nie mają długiego terminu realizacji i trzeba z nich korzystać dość szybko. Mimo wszelkich niedogodności, cały czas są bardzo popularne.

Wspomnianych bonusów możemy szukać każdorazowo na stronach poszczególnych bukmacherów, co zwykle zajmuje sporo czasu, zwłaszcza, że podmioty bukmacherskie stawiają nacisk na inne formy promocji. W takiej sytuacji zwykle lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po strony porównujące propozycje zakładów bukmacherskich. W końcu lepiej, jeśli ktoś coś zrobi za nas! Na tle konkurencji wyróżniająca jest witryna o wymownej nazwie Bonusowo. Każdy gracz znajdzie tutaj na przykład ranking bonusów bukmacherskich.

Propozycje zakładów bukmacherskich bez depozytu:

  • STS – freebet 25 złotych
  • Totolotek – freebet 25 złotych
  • TOTALbet – 20 złotych

Najatrakcyjniejsze – bonusy od depozytu

Ale legalni w Polsce bukmacherzy mają dla graczy także bonusy od depozytu. Te są o wiele bardziej rozbudowane, zaś w przypadku akcji promocyjnych prowadzonych przy okazji największych wydarzeń sportowych można natknąć się na prawdziwe perełki! Czym właściwie są te bonusy? Mechanizm działania jest prosty: otwieramy konto, wykonujemy minimalną wpłatę jaka jest określona w regulaminie i dostajemy bonus powitalny. Zazwyczaj wpłacając na przykład 500 złotych, na naszym koncie bonusowym pojawia się kolejne… 500 złotych. Wysokość maksymalnej wpłaty oraz przyznawanego bonusu będą zależeć od ustaleń poszczególnych zakładów bukmacherskich (zachęcamy do skrupulatnego czytania regulaminów).

Na przykład LV BET proponuje do 3333 złotych pakietu powitalnego (przy pierwszym depozycie zgarniamy 2000 złotych, przy drugim 1000 złotych oraz 333 złote na zakład bez ryzyka). Z kolei forBET oferuje typerom nawet 2200 złotych, zaś Fortuna ma dla graczy do 2150 złotych. Totolotek na start obdarowuje 100% bonusem 500 złotych, podobnie jest w eWinner. ETOTO daje 100% do 1500 złotych, ale już TOTALbet proponuje okrągłe 5000 złotych bonusu od wpłaty.

Inne propozycje znajdziemy na stronie porównywarki Bonusowo. Zanim zdecydujemy się na któryś z nich, warto wcześniej wnikliwie przeczytać regulamin, ponieważ od pierwszej wpłaty, do wypłaty depozytu daleka droga! Najważniejsze w tym wszystkim jest spełnienie warunków obrotu bonusem, a także kursy. Wspomniany już przez nas niejednokrotnie w tym tekście TOTALbet to konieczność obrócenia samym kursem nawet do pięciu razy na kuponach z czterema zdarzeniami po kursie pojedynczym 1,25.

Co ze stałymi graczami?

Wertując nasz tekst można nabrać przypuszczeń, że na rynku dostępne są wyłącznie bonusy dla nowych użytkowników zakładów bukmacherskich. Nic bardziej mylnego! Do dyspozycji stałych bywalców aplikacji i stron internetowych także znajdzie się coś ciekawego. Wśród nich warto zwrócić szczególną uwagę na programy lojalnościowe. To właśnie nimi bukmacherzy niejako wynagradzają typerów za korzystanie z ich usług.

Programy lojalnościowe obejmują na przykład wejście do strefy VIP, w której znajdziemy oferty spersonalizowane, czy wyjątkowe okazje. To też możliwość wymiany punktów na nagrody rzeczowe, bonusy i wiele innych. Zdaniem strony Bonusowo jedne z najciekawszych bonusów oferuje Fortuna. Ich Klub Plus to punkty FKP, jakie można wymienić na bonusy z katalogu, a także darmowe zakłady i bonusy kursowe. Trzeba zwrócić uwagę, że każde 2 złote postawione w zakładach tego bukmachera do 1 punkt.

Z ciekawą propozycją wychodzi do nas także STS proponujący członkostwo w swojej Strefie VIP. W największym skrócie – to dostęp do grona, które może liczyć między innymi na darmowe bilety na mecze, czy prezenty urodzinowe. Oferta obejmuje też szybką autoryzację wysokich zakładów, a także wsparcie konsultanta. Wejście do strefy VIP odbywa się tylko na zaproszenie bukmachera STS.

I jeszcze wymienimy PZBuk, który ma dla typerów Sklep Gracza. To program, w jakim aktywność równa się przyznaniem na nasze konto punktów. Te następnie można wymienić na bonusy, czy darmowe zakłady. Na start otrzymujemy 1600 punktów.

***

Dzięki porównywarkom poznamy również najciekawsze promocje typu cashback, otrzymamy od nich kody rabatowe, sprawdzimy rankingi ofert bez depozytu, dowiemy się więcej na temat bonusów na telefon oraz zakłady mobile, czy sprawdzimy okazjonalne promocje bukmacherskie organizowane choćby przy okazji większych imprez sportowych. W końcu to właśnie przy ich okazji zakłady prześcigają się między sobą w specjalnych ofertach i tylko do nas będzie należeć decyzja, z czyich usług najlepiej będzie skorzystać.

Projekt i wykonanie: CK Media Group