Duża impreza lekkoatletyczna w Kielcach coraz bliżej

04-08-2010 16:44,

Już za nieco ponad dwa tygodnie kieleckich kibiców czekają duże emocje związane z lekkoatletyką. 22 sierpnia na stadionie przy ul. Bocznej odbędzie się V Mityng Świętokrzyski, który zaliczany jest do cyklu mityngów Lekkoatletycznego Pucharu Polski (LPP).

Mityng posiada również najwyższą klasę organizacyjną Międzynarodową Mistrzowską (MM). To bez wątpienia najbardziej elitarna impreza lekkoatletyczna w Kielcach.

W każdym roku organizatorzy starają się wprowadzać pewne nowe funkcje i udogodnienia mające na celu usprawnić sprawy organizacyjne związane z mityngiem, a także stale podwyższać poziom sportowy zawodów. W tym roku Mityng Świętokrzyski zyskał nową funkcję Dyrektora Sportowego odpowiedzialnego za promowanie imprezy wśród najlepszych polskich lekkoatletów.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w zawodach wystartowało troje olimpijczyków z Pekinu - Izabela Kostruba (Agros Zamość), Marcin Nowak oraz Dariusz Kuć (obaj AZS AWF Kraków). Obecnie trwa proces zgłaszania zawodników. Wkrótce poinformujemy, kto wystąpi w tegorocznym mityngu.

Organizatorami zawodów są Kielecki Klub Lekkoatletyczny. Strona internetowa mityngu - www.mswk.pl.

Patronem medialnym imprezy jest portal CKsport.pl.

Wasze komentarze

Wieloboista2010-08-07 11:39:26
Z w/w organizatorem Mityngu jest tylko i wyłącznie Kielecki Klub Lekkoatletyczny przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Kielcach.
koks2010-08-10 14:14:25
Zapraszam wszystkich na tą imprezę, byłem rok temu i nie żałuję;)
koks2010-08-10 14:22:05
Zapraszam wszystkich na tą imprezę, byłem rok temu i nie żałuję;)

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group