Pierwszy transfer Suzuki Korony Handball przed nowym sezonem

08-04-2021 13:35,
Redakcja

Suzuki Korona Handball dokonała pierwszego transferu przed nowym sezonem 2021/22. Nową zawodniczką kieleckiego klubu została leworęczna prawa rozgrywająca Alicja Pękala.

22-latka jest obecnie zawodniczką Startu Elbląg, gdzie występuje na prawym skrzydle. Do Kielc przychodzi z myślą gry na swojej nominalnej pozycji. Wcześniej grała w KS Kościerzyna, MTS Kwidzyn i Arce Gdynia.

- Bardzo cieszę się z podpisania kontraktu. Moim celem jest dalszy rozwój i przede wszystkim gra na pozycji rozgrywającej. Uważam, że w Kielcach jest świetny zespół, w którym będę miała możliwoć spełniać swoje i drużynowe ambicje - przyznaje Pękala.

- To jest nasze trzecie podejście transferowe do tej zawodniczki i wreszcie nam sie udało. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Była na naszym celowniku już od trzech lat. To zawodniczka, której od lat brakuje w naszym klubie. Alicja jest obdardzona dobrymi warunkami fizycznymi, niezłym rzutem z drugiej linii i będzie wzmocnieniem naszej drużyny - mówi Krzysztof Demko, członek zarządu Suzuki Korony Handball. 

Pękala podpisała z Suzuki Koroną Handball kontrakt na jeden sezon z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group