Korona II Kielce przegrała w pierwszym sparingu z Wisłą II Płock

20-01-2021 23:53,
Mateusz Kaleta

Korona II Kielce rozpoczęła przygotowania do drugiej części sezonu z nowym sztabem szkoleniowym. W środę żółto-czerwoni zagrali pierwszy sparing, ale okazali się słabsi 1:2 od Wisły II Płock.

Spotkanie zostało rozegrane na sztuczej nawierzchni boiska w Busku-Zdroju, gdzie na obozie przygotowawczym stacjonują "Nafciarze". Dla czwartoligowca z Mazowsza był to drugi mecz kontrolny w świętokrzyskim podczas przygotowań. Wcześniej Wisła II pokonała 2:1 GKS Nowiny. Teraz w takich samych rozmiarach wygrała z Koroną.

Bramki dla "Nafciarzy" zdobyli Jan Krawczyk oraz zawodnik testowany. Dla Korony trafił Miłosz Strzeboński. Wisła miała nawet szansę na bardziej okazałe zwycięstwo, ale rzut karny zmarnował Dawid Szczepanik. Spotkanie rozegrano w formie 3x40 minut. 

Koronę II po raz pierwszy poprowadził Dariusz Kozubek, którego asystentem został Mariusz Arczewski.

W kolejnych sparingach kielczanie zagrają z Termalicą II Nieciecza, Orliczem Suchedniów, Moravią Morawica, GKS-em Rudki, GKS-em Nowiny, Granatem Skarżysko-Kamienna oraz Starem Starachowice. Następny mecz - ze "Słoniami" - zostanie rozegrany 30 stycznia w Niecieczy.

Wisła II Płock - Korona II Kielce 2:1

fot: Mateusz Kaleta

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group