Wesołych Świąt!

24-12-2020 14:51,
Redakcja

Wesołych, radosnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia wszystkim swoim czytelnikom życzy redakcja portalu CKsport.pl! 

Niech te święta - choć spędzone w innej, niż zazwyczaj aurze, będą spędzone w radości wśród najbliższych. Życzymy wielu szczęśliwych chwil w życiu prywatnym, spełnienia w życiu zawodowym, a także - rzecz jasna - wielu pozytywnych sportowych emocji! Mamy nadzieję, że w kolejnym roku będziemy mogli razem świętować liczne zwycięstwa kieleckich sportowców. A będzie o co walczyć - już na początku stycznia mistrzostwa świata z udziałem piłkarzy ręcznych, w Lidze Mistrzów walka Łomży Vive Kielce o Final Four oraz 18. tytuł mistrza Polski, a także rwalizacja o awans do Ekstraklasy z udziałem piłkarzy Korony i szczypiornistek Suzuki Korony Handball. O kolejne sukcesy będą walczyć bilardziści Nosanu Kielce, kieleccy lekkoatleci i pięściarze.

Niech tegoroczne święta, spędzone w rodzinnej atmosferze i cieple i radości bliskich będą miłym czasem na odpoczynek od codziennego pośpiechu, a na twarzy każdego z nas dzisiejszego wieczora zagości uśmiech, które nie zniknie przez cały czas trwania świąt.

I pamiętacjcie, że ten wyjątkowy, świąteczny czas, warto także zadbać o swoją sportową formę!  Bo w zdrowym ciele, zdrowy duch! :)

Wszystkiego co najlepsze życzy

Redakcja CKsport.pl

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group