Kontrolowane zwycięstwo Korony Handball w Karczewie

07-11-2020 21:36,
Redakcja

Korona Handball Kielce odniosła czwarate zwycięstwo w sezonie. W meczu 5. kolejki pokonała MKS Karczew 31:23. Tym samym kielczanki zrehabilitowały się za ubiegłotygodniową porażkę z AZS AWF Warszawa. 

Przez pełne 60 minut kieleckiej bramki broniła Marta Szplit. Małgorzata Hibner nie pojechała na Mazowsze z powodu choroby. To nie przeszkodziło Koronie Handball w kontrolowaniu wydarzeń boiskowych. Kielczanki rozpoczęły od prowadzenia 4:0, a na pierwszą połowę schodziły przy wyniku 18:9.

 Po przerwie mogły spokojnie kontrolować wynik meczu. Najskuteczniejsza w kieleckim zespole, pozyskana latem Alicja Grzejszczak zdobyła siedem bramek. Agata Młynarska-Papaj wykorzystała wszystkie cztery próby z rzutów karnych i łącznie trafiła pięć razy.

Za tydzień kielczanki zagrają również na wyjeździe z KS ARP Radom. Korona Handball plasuje się na drugim miejscu w tabeli za AZS AWF Warszawa.

MKS Karczew - Korona Handball Kielce 23:31 (9:18)

Korona Handball Kielce: Szplit - Grzejszczak 7, Młynarska-Papaj 5, Kędzior 3, Piwowarczyk 3, Zimnicka 3, Pastuszka 2, Skowrońska 2, Gliwińska 1, Jach 1, Mihdaliova 1, Rosińska 1, Staszewska 1, Zygadlewicz 1

fot: Korona Handball Kielce

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group