Łomża Vive Kielce trafiła na kwarantannę. We wtorek przejdzie testy

28-09-2020 08:26,
Redakcja

Od niedzieli aż do wtorku cała drużyna Łomża Vive Kielce decyzją klubu przebywa na domowej kwarantannie. To efekt meczu z MOL-Pick Szeged w Lidze Mistrzów (26:23), w którym - jak się okazało - wystąpił zawodnik zakażony koronawirusem. Od razu po pojawieniu się tej informacji kielecki klub podjął wszelkie środki bezpieczeństwa. To stawia kolejny mecz Łomży Vive Kielce z Elverum Handball pod znakiem zapytania.

W MOL-Pick Szeged jest to już siódmy przypadek zakażenia w zespole. Węgierska ekipa przyjechała do Kielc bez sześciu zawodników, a dopiero po spotkaniu okazało się, że testy dały kolejny wynik pozytywny. Kielczanie są uniknąć najgorszego i zdecydowali o chwilowym zawieszeniu treningów.

Kielecka drużyna aż do wtorku pozostanie odizolowana w domach. We wtorek przejdzie testy na obecność koronawirusa i jeżeli wszystko będzie dobrze, to w środę wyleci do Norwegii na mecz z Elverum. Na miejscu znów przejdzie testy. Spotkanie Ligi Mistrzów zaplanowano na czwartek, 1 października o godz. 20:45.

Bezpośrednio po powrocie ze Skandynawii podopieczni Talanta Dujszebajewa mają udać się do Lublina, gdzie w weekend odbędzie się Final4 Pucharu Polski. - To będzie intensywny tydzień, by to wszystko spiąć - napisał w mediach społecznościowych Paweł Papaj, klubowy dyrektor ds. Marketingu. 

fot: Patryk Ptak

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group