Korona II poszuka rehabilitacji. Z Podlasiem ma coś wspólnego

12-09-2020 07:30,
Redakcja

W sobotę kolejny mecz w rozgrywkach III ligi rozegra Korona II Kielce. Na stadion przy ul. Szczepaniaka w Kielcach przyjedzie Podlasie Biała Podlaska. Obie drużyny łączy to, że dostały tęgie lanie od Avii Świdnik. Korona przegrała z nią w ostatniej kolejce 1:6, a Podlasie - kilka tygodni temu - 0:6. Kielczanie muszą szybko pozbierać się po bolesnej porażce i zrehabilitować za zły wynik. 

Młodzi piłkarze Sławomira Grzesika notują trudny początek sezonu. Po 9. kolejkach i ośmiu rozegranych meczach (raz pauzowali) zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Mniej punktów od Korony II ma tylko Hetman Zamość, który w tym sezonie jeszcze nie wygrał.

Kielczanie triumfowali dwa razy, ale aż sześć schodzili z boiska pokonani. Mają też najwięcej straconych bramek w całej lidze. 

W sobotę na Szczepaniaka przyjedzie Podlasie, które gra w tym sezonie w kratkę. Po zwycięstwie 3:2 z KSZO Ostrowiec Św. i remisie w ostatnich sekundach z Wólczanką Wóla Pełkińska, piłkarze tej drużyny musieli ostatnio uznać wyższość Jutrzenki Giebułtów. Ekipa z Białej Podlaskiej ma dwa mecze rozegrane mniej od Korony i jednen punkt więcej.

Spotkanie Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska rozpocznie się w sobotę o godz. 14:00 na stadionie przy ul. Szczepaniaka. Bilety w cenie 5 zł można nabyć w kasach przed stadionem.

fot: Mateusz Kaleta

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group