Zostają Rosińska i Pokrzywka, przychodzi Stradomska

15-06-2010 21:49,

Katarzyna Stradomska, Marta Rosińska i Aleksandra Pokrzywka będą w przyszłym sezonie występować w KSS Kielce. Szczypiornistki podpisały z kieleckim klubem roczne kontrakty. Prawdopodobnie odejdzie za to trener Marek Smolarczyk – informuje „Radio Kielce”.

Rosińska i Pokrzywka to niewątpliwe liderki drużyny w zakończonym niedawno sezonie. Rosińska do Kielc przeprowadziła się jednak tylko na zasadzie wypożyczenia z Piotrcovii Piotrków Tryb. Na szczęście działacze KSS-u porozumieli się z włodarzami tamtego klubu w sprawie transferu definitywnego.

Pokrzywce z kolei z końcem czerwca skończył się kontrakt, ale rozgrywająca postanowiła przedłużyć umowę o kolejne dwanaście miesięcy.

Stradomska to dobrze znana kieleckim kibicom Katarzyna Tutaj. 24-letnia zawodniczka jest wychowanką Łysogór Kielce, później grała też w Vive i KSS. Ostatnio reprezentowała barwy Startu Elbląg.

„Jeszcze w tym tygodniu powinno być również znane nazwisko szkoleniowca, który poprowadzi kieleckie „Tygrysice” w nowym sezonie ekstraklasy. Pod uwagę brani są trzej kandydaci. Niemal pewne jest to, że trenerem KSS Kielce nie będzie Marek Smolarczyk, który utrzymał zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej” – informuje Radio Kielce.

Źródło: Radio Kielce / Rafał Szymczyk

Wasze komentarze

zorientowany2010-06-19 00:03:39
Niech Pan Rolak ogłosi w mediach jak poinformował trenera Smolarczyka o zmianie szkoleniowca. Ten cały KSS to czysta amatorszczyzna. Lepiej ściągnąć trenera z jakiejś wioski niż zatrzymać Gościa, który nie mając zespołu w pełni sił utrzymał drużynę w ekstraklasie. Szacunek dla trenera Smolarczyka za to co zrobił z tymi dziewczynami.
mark2010-06-21 22:04:54
Zgadzam sie z zorientowanym !! trener Smolarczyk po odejściu Jezierskiego poskładał do kupy ten zespół który był na krawędzi i pomógł mu utrzymać sie w ekstraklasie- może to kwestia szczęścia że grały baraże ale fakt faktem że sie utrzymały!! i co teraz przyjdzie jakiś nowy, przed którym pewnie postawią nie wiadomo jakie cele a po kilku porażkach z rzędu sie z nim pożegnają i znowu pójdą do Smolarczyka albo będa na hura szukać nowego trenera. szkoda gadać co Rolak wyprawia. pozostaje zadac sobie pytanie czy w tym sezonie również kss mimo wzmocnień będzie ratował się przed haniebnym spadkiem?? zacznie się sezon zobaczymy
..2010-06-23 18:18:09
Polecam zorientować się jak wyglądały treningi KSS i jaka była luzacka atmosfera na linii trener zawodniczka... to juz przestaniecie mowic takie rzeczy.
...2010-06-23 23:10:48
Tak zgadzam się - Trener dobry, dziewczyny też mają potencjał tylko relacje między nimi niewłaściwe.Zobaczymy co będzie w nowym sezonie,trzymam kciuki.
sz.j.2010-07-05 00:55:10
Będą bilety w tym sezonie? Jak nie to może jakąś puszkę wystawić, może na napoje dla dziewczyn się uzbiera.
Szkoda Smolarczyka, mam nadzieje, że klub rozstał sie z nim w godnym stylu.
itwciciblma2011-04-14 08:44:10
lJdJBS <a href="http://wjaqxcsquvav.com/">wjaqxcsquvav</a>, [url=http://uzdavoficdwg.com/]uzdavoficdwg[/url], [link=http://tmptjkahlhbq.com/]tmptjkahlhbq[/link], http://kgruuxztnrnm.com/

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group