Wraca bilardowa Ekstraklasa. W weekend emocje z udziałem Nosanu Kielce

18-06-2020 21:34,
Mateusz Kaleta

Gra już piłka nożna, odbywają się mecze żużlowe. Teraz do normalności wraca także bilard! Już wcześniej ruszyły zawody regionalne i międzywojewódzkie, a w najbliższy weekend do gry przystąpią najlepsi z najlepszych. W hotelu "Tęczowy Młyn" w Kielcach odbędą się mecze 4, 5 oraz 6. kolejki.

To będzie bardzo ważny zjazd w walce o tegoroczne medale. W najciekawszych pojedynkach zmierzą się ze sobą główni pretendenci do tytułu. W piątekowym hicie Nosan Kielce podjemie Baribal Zagłębie Lubin (godz. 15:30). W sobotę Cromo-Stal Katowice zagra z ekipą z Dolnego Śląska, natomiast w niedzielę fanów czeka bilardowe "el  clasico", czyli pojedynek Nosanu Kielce z Cromo-Stalem Katowice (dawniej Konsalnetem Warszawa, godz. 14:30).

REKLAMA

Wszystkie pojedynki rozgrywane będą w rygorze sanitarnym i oczywiście bez udziału publiczności. Miejscem gier będzie hotel Tęczowy Młyn, gdzie stanie specjalnie przygotowany stół bilardowy.

Wszystkie spotkania będą natomiast transmitowane na żywo przez tvsports.pl.

Zespół z Kielc prowadzony przez Bogdana Wołkowskiego wystąpi w składzie: Karol Skowerski, Michał Turkowski, Sebastian Batkowski, Tomasz Kapłan, Bartosz Rozwadowski.

fot: materiały organizatora

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group