Kontuzja wykluczyła Arweladze z wyjazdu na reprezentację

12-11-2019 16:45,
Mateusz Kaleta

Wato Arweladze był jednym z powołanych piłkarzy Korony Kielce na listopadowe mecze reprezentacji narodowych. 21-latka z wyjazdu na kadrę wykluczyła jednak kontuzja. Tym samym Gruzin będzie rehabilitował się w Kielcach.

Jedynym piłkarzem żółto-czerwonych, który podczas dwutygodniowej przerwy w rozgrywkach będzie przebywał z zespołem narodowym jest Adnan Kovacević.

Piłkarze Korony mają teraz kilka dni wolnego. Treningi rozpoczną w środę, a następny mecz rozegrają w przyszłą sobotę, 23 listopada, o godz. 15:00 z Rakowem Częstochowa.

fot: Mateusz Kaleta

Alex2019-11-12 18:26:45
A gdzież on doznał kontuzji, chyba na spotkaniu biznesowym...
@Alex2019-11-13 07:59:29
A słyszał o treningach pomiędzy meczami?
Mirek zrób sparing2019-11-13 20:05:51
Przetestuj inne ustawienia z przodu, pomieszaj na skrzydłach,
Chłopie już gracie wiosenne kolejki, zaczem zacznie się przerwa zimowa to 5 kolejek wiosennych można przerżnąć.
Człowieku czy czujesz powagę sytuacji, macie sromotnie przegrany mecz z ŁKSem, (twoja autorska porażka), remis z Wisłą, remis z Arką, porażka z Górnikiem, a teraz mecz o życie z Rakowem. A jeszcze Legia w najbliższym czasie
Alex2019-11-14 14:15:50
No, na treningu rzeczywiście można zostać ciężko kontuzjowanym, szczególnie jak się ma taką szybkość lub się chodić nie mówiąc biegać nie umie...