REKLAMA

Nie zabrakło serca, umiejętności ani ducha walki. Chyba tylko odrobiny szczęścia

07-10-2019 13:05,
Redakcja

Na jubileuszowej Gali FigTTime20 w podkrakowskich Niepołomicach wystartowało 3 reprezentantów Akademii Muay Thai Kielce. Wszystkie pojedynki zostały stoczone na bardzo dobrym poziomie, w mocnym tempie. Do Kielc wrócili z jednym zwycięstwem na koncie.

Tym razem Magdalena Ślusarz (walka w formule muay thai, kat. wagowa 57 kg, 3 x 2 min) niestety przegrała na punkty ze swoją przeciwniczką Lenką Škundovą z klubu Słowacja Gym Trencin. W ocenie trenera Akademii - Bartłomieja Miniszewskiego, przeciwniczka jego podopiecznej ciągle wchodziła do klinczu i wywracała swoją rywalkę. Mimo że Ślusarz boksersko zaprezentowała się dużo lepiej, niestety zabrakło kilku ciosów do zdobycia odpowiedniej przewagi przed regulaminowym czasem.

REKLAMA

Dobrą passę podtrzymuje cały czas Oskar Jabłoński startujący w kategorii wagowej do 71 kilogramów. Wygrał pewnie ze swoim przeciwnikiem Aleksandrem Prokofievem z klubu Gymnazion Sosnowiec.

Z kolei Cezary Cymba po bardzo dobrej, wyrównanej walce przegrał na punkty z Tomaszem Małszyckim z klubu KO Bloodline Gym Nysa. Pojedynek odbył się w formule K1, kategoria wagowa do 77 kg, 3 rundy po 2 minuty każda.

- Nie zabrakło serca, umiejętności ani ducha walki. Chyba tylko odrobiny szczęścia – podsumowuje Miniszewski. Towarzyszący mu w narożniku Piotr Smulczyński, który pomagał również w przygotowaniu startu zawodników Akademii dodaje: - Jesteśmy dumni z całokształtu przebiegu naszych startów w zawodach. Konsekwencja jest tu równoznaczna ze zdobywanym cennym doświadczeniem a ono zawsze przynosi właściwe owoce.

Skróty walk można obejrzeć poniżej.

fot: Muay Thai Kielce

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group