Sensacja przy Krakowskiej. Korona Handball nieoczekiwanie przegrała

05-10-2019 21:00,
Redakcja

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Korona Handball nieoczekiwanie przegrała przed własną publicznością pierwszy mecz w nowym sezonie I ligi. Kielczanki uległy w sobotnie popołudnie SPR Olkusz 27:29.

Kielczanki były bardzo nieskuteczne. To wykorzystały rywalki, które już do przerwy miały cztery bramki przewagi. Stan gry nie odmienił się też w drugiej połowie, kiedy Korona cały czas goniła wynik. O jego odwrócenie szczególnie ambitnie walczyła w końcówce, ale nie zdołała wyrównać.

Kielczanom brakowało precyzji, notowały dużo strat. Szczypiornistki SPR Olkusz były finalnie lepsze o dwa trafienia.

Korona Handball – SPR Olkusz 27:29 (12:16)

Korona Handball: Hibner, Nazimek, Chodakowska – Kędzior, Jach, M. Więckowska 6, Charzyńska 1, Młynarska 3, Gliwińska, Syncerz 2, D. Więckowska 9, Zimnicka 2, Skowrońska 1, Mochocka

zły2019-10-06 12:17:55
żenada
PK2019-10-07 09:48:00
Tego niestety nie dało się oglądać. Nie wiem czy ktoś to potrafi wytłumaczyć
Rob2019-10-10 18:09:48
Jak Syncerz rzuca 2bramki to o czym tu mowa...Mochocka żadnej... Żeby nie było że Gwiazdy chcą zwolnić trenera!!