Cieszę się ogromnie. To był mecz z gatunku "pułapka"

21-09-2019 19:38,
Z Gdańska - Mateusz Kaleta

Piotr Stokowiec, trener gospodarzy był bardzo zadowolony ze zwycięstwa z Koroną. - To był mecz z gatunku pułapka. Cieszę się ogromnie, zadaliśmy ciosy w decydujących momentach - powiedział opiekun gospodarzy.

REKLAMA

Piotr Stokowiec (trener Lechii Gdańsk): - Cieszę się ogromnie z trzech punktów. To był mecz z gatunku pułapka. Korona broniła się w głębokiej defensywie, Gnjatić często schodził do linii obrony. Momentami rywale grali piątką w obronie i wyprowadzali kontry.

Nie jest sztuką utrzymywać się przy piłce, ale trzeba zdobywać bramki. Nam się to dziś udało. To był niewdzięczny mecz, ale kontrolowaliśmy go i w decydujących meczach zadaliśmy ciosy. Przed nami kolejne intensywne dni.

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

Kiki2019-09-22 11:57:34
Mając taką kadrę prawie niezmienną od 2-3 lat a jeszcze wzmacnianą wystarczy tylko nie psuć i nie przekombinować tak jak Lettieri w Koronie a i tak Stokowiec zepsuł w zeszłym sezonie prawie pewnego majstra....
no stety2019-09-23 08:57:09
Lechia powolnymi ale systematycznymi kroczkami urasta do potęgi tej ligi. Mają b.dobrą kadrę, super trenera, niezły budżet, kibiców.. Wg mnie Lechia w tym sezonie będzie mistrzem!.. Teraz oby wygrała z Legią!!!

Projekt i wykonanie: CK Media Group