130 zawodników w Otwartych Mistrzostwach Kielc w lekkiej atletyce. Zdjęcia!

09-05-2010 00:04,

W sobotę na stadionie przy ul. Bocznej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kielc w lekkiej atletyce.

Zawodnicy obu płci mogli wystartować w kilkunastu konkurencjach. Zawody cieszyły się dużą popularnością, bo wzięło w nich udział aż 130 młodych lekkoatletów. W większości byli to sportowcy KKL-u Kielce, UMLKS-u Pegaz Opoczno oraz UKS-u Trójki Sandomierz.

Za występ należy pochwalić m.in. Kamila Zbroszczyka, który był bliski osiągnięcia klasy mistrzowskiej. Z bardzo dobrej strony pokazała się też Renata Misiarczyk, która trenuje raptem od roku, a zabrakło jej tylko półtora metra do pierwszej klasy w rzucie dyskiem.

Świetnie zaprezentowała się także Katarzyna Furmanek, która szczególnie w rzucie ciężkim młocie oraz dyskiem osiągnęła dobre rezultaty. Podobnie jak jej brat, Tomasz, bliski pierwszej klasy w rzucie młotem.

Po raz kolejny udany występ zanotowała także Karolina Kołeczek, która w biegu na 100 m na metę dobiegła z czasem 13.80.

Zobacz wszystkie wyniki!

Zobacz galerię zdjęć z sobotniej imprezy!

Wasze komentarze

rngafnq2010-12-30 17:27:36
ZBEpAW <a href="http://ewhgmammxbvg.com/">ewhgmammxbvg</a>, [url=http://kmvvgnklhujh.com/]kmvvgnklhujh[/url], [link=http://yintiwwfvoev.com/]yintiwwfvoev[/link], http://jwesznxyzhty.com/
fhfyaeg2011-04-14 08:44:45
gP7GiJ <a href="http://snorwthygsta.com/">snorwthygsta</a>, [url=http://prdnqhwmifju.com/]prdnqhwmifju[/url], [link=http://qjynmolurcas.com/]qjynmolurcas[/link], http://oqphtuzovwqj.com/

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group