Remis jest sprawiedliwy. Dla nas liczy się ten punkt

30-03-2019 22:53,
Redakcja

- Zawsze w Kielcach gra się bardzo trudne mecze. To trudny teren. Tak właśnie to spotkanie wyglądało z naszej strony - powiedział po potyczce w Kielcach trener Lecha Poznań, Adam Nawałka.

- Można się było takiego meczu spodziewać. Myślę, że remis jest sprawiedliwy, bo obie drużyny miały po 50 procent posiadania piłki. Może Korona więcej strzelała, ale jeśli chodzi o piłkarski poziom, to obie drużyny prezentowały się tak samo.

REKLAMA

Jeśli nie można wygrać, to trzeba zremisować. Trzeba szanować ten punkt, zwłaszcza w naszej sytuacji. To nas oczywiście nie usprawiedliwia, bo oczekiwania są duże. Dla nas jednak liczy się ten punkt. Zawodnicy włożyli dużo trudu w to spotkanie. Korona gra bardzo agresywny i twardy futbol. W środkowej strefie brakowało nam otwierającego pytania. Nie stworzyliśmy sobie klarownej sytuacji.

fot. Lech Poznań

Wasze komentarze

Pixsta2019-03-30 23:04:52
Nawalka kompromitacji ciąg dalszy najpierw był niski presing a teraz nieważne że Korona oddała więcej strzałów a lech 0 celnych ważne że posiadanie piłki było równe rozmieniles się na drobne selekcjonerze

Projekt i wykonanie: CK Media Group