Rezerwy Korony kończą rundę meczem przy Szczepaniaka

16-11-2018 09:54,
Marcin Długosz

W sobotę rezerwy Korony Kielce rozegrają u siebie już ostatni oficjalny mecz aż do marca. Ich rywalem na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek IV ligi świętokrzyskiej będzie jeden z najsłabszych zespołów w tabeli, Klimontowianka Klimontów.

Na szczycie klasyfikacji panuje aktualnie wyścig dwóch najlepszych zespołów – drugiej drużyny żółto-czerwonych oraz Neptuna Końskie. Obie ekipy zebrały dotychczas po 40 punktów, ale to kielczanie są liderami dzięki wyjątkowo efektownemu bilansowi bramek: 54:14.

REKLAMA

Drużyna z Klimontowa zgromadziła jak dotąd raptem 6 „oczek” i w tabeli wyprzedza wyłącznie Unię Sędziszów. Bilans bramkowy tej drużyny jest bardzo słaby i wynosi 16:46. Niezależnie więc od tego, czy podopieczni trenera Sławomira Grzesika zostaną wzmocnieni jakimikolwiek zawodnikami z pierwszego zespołu, są absolutnym faworytem.

Mecz 17. kolejki IV ligi świętokrzyskiej pomiędzy Koroną II a Klimontowianką rozpocznie się w sobotę, 17 listopada o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Szczepaniaka. Wstęp wolny dla wszystkich kibiców.

fot. Maciej Urban

Projekt i wykonanie: CK Media Group