Jukić nadal leczy kontuzję. Z urazem zmaga się także Rymaniak

20-09-2018 17:17,
Redakcja

W czwartek drużyna Korony Kielce rozpoczęła przygotowania do poniedziałkowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Póki co sytuacja kadrowa w kieleckim zespole nie jest optymalna. Do zajęć wciąż nie powrócił Ivan Jukić, a kilku innych zawodników musi pracować indywidualnie, w tym kapitan Bartosz Rymanik.

Młodzieżowy reprezentant Bośni i Hercegowiny już od prawie miesiąca boryka się z urazem, który początkowo uznawano za niegroźny. Pod koniec sierpnia, przed spotkaniem z Lechią Gdańsk, skrzydłowy nabawił się problemu z palcem u stopy, co cały czas skutecznie blokuje mu powrót do treningów.

REKLAMA

W ostatnich dniach kontuzje odnieśli także Łukasz Kosakiewicz oraz Maciej Firlej. Oni pracowali w czwartek pod okiem fizjoterapeuty Łukasza Millera walcząc o powrót do pełnej sprawności. Indywidualną pracę wykonał również Bartosz Rymaniak, któremu doskwiera ból stopy. Jak informuje oficjalna strona klubu, problem ten nie powinien jednak na przeszkodzie w występie „Rymana” w poniedziałkowej potyczce z sosnowiczanami.

Najbliższy mecz Korona rozegra w poniedziałek, 24 września o godzinie 18:00 na własnym stadionie.

fot. Maciej Urban

Źródło: korona-kielce.pl

Wasze komentarze

krym2018-09-20 19:00:22
Zbierać się chłopaki, leczyć kontuzje i w poniedziałek do boju. Trzeba wyrwać trzy punkty. Inaczej być nie może.
no stety2018-09-20 19:45:11
Droga Redakcjo. Dlaczego nie drukujecie wszystkich komentarzy? Kiedyś pisałem o reklamie wyborczej Waszego kolegi startującego do Rady Miasta z listy wyborczej B.Wenty. Promując Kolegę zachowujecie się trochę nie fair wobec osób politycznie myślących inaczej.. Proszę o rzetelność oraz nie marginalizowanie głosów podobnych mojemu.. POzdrawiam.
Zgoda z @no stety2018-09-20 20:02:00
Czy ten pan powyżej i jego zdjecie wyborcze może być nieco mniejsze.. już to wkurza.. i CKsport wygląda jak portal polityczny a nie sportowy!!! Ps.Korono w niedziele tylko 3pkt!
@no stety2018-09-20 21:20:56
Tylko bez polityki. Chcesz politykować ,to pomyliłeś portal. Wszyscy politykierzy czy to Wenta czy Porębski odlot z tego portalu. Zero wpisów na temat polityki.
pablo z płebla2018-09-21 10:55:00
Tia... bo cksport to sobie żyje za wasze! Jest napis reklama? Jest! Jak by były cegły reklamowane to już ok? Jeśli koleś za to płaci a portal się z tego utrzymuje to JESTEM ZA!
@ @no stety2018-09-21 18:37:00
Kolego (koleżanko)! Właśnie o to mi chodzi. To przecież CK Sport zamieszcza reklamę a mnie to tylko naturalnie drażni. Serdecznie pozdrawiam no stety

Projekt i wykonanie: CK Media Group