Porażka KSS-u we Wrocławiu

20-03-2010 18:24,

Niestety piłkarki ręczne KSS-u Kielce przegrały drugi mecz fazy play-off. Szczypiornistki Marka Smolarczyka nie poradziły sobie we Wrocławiu z miejscowym AZS-em AWF, który wygrał 34:28. Szanse na pozostanie kielczanek w ekstraklasie są już praktycznie żadne...

W spotkaniu drużyn walczących o utrzymanie AZS AWF Wrocław pokonał KSS Kielce. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie ton rywalizacji przed długi czas nadawały kielczanki, prowadząc w 18 minucie 11:8. W drugiej części zawodów inicjatywę przejęły Akademiczki, które z upływem czasu wypracowywały sobie coraz wyższą przewagę. Zespół z Wrocławia dzięki dwóm punktom zdobytym w sobotę zapewnił sobie utrzymanie w ekstraklasie.

W drugim meczu play-offów o utrzymanie pewne zwycięstwo odniosły szczypiornistki KPR-u Jelenia Góra, które nie miały najmniejszych problemów z pokonaniem SPR-u Olkusz. Drużyna z Dolnego Śląska wysoko prowadziła przez całe spotkanie i zrobiła kolejny duży krok w kierunku utrzymania. Spotkanie zakończyło się wynikiem 35:25.

Na kolejny mecz kielczanek trzeba będzie poczekać aż do 10 kwietnia. Wtedy to podopieczne Smolarczyka podejmą w hali przy ul. Krakowskiej zespół KPR-u Jelenia Góra.

AZS AWF Wrocław - KSS Kielce 34:28 (16:14)

Najwięcej bramek: dla AZS - Aleksandra Wojt 10, Dagmara Szymczakowska 7, Beata Skalska 5; dla KSS - Aleksandra Pokrzywka 7, Marija Gedroit 6, Milena Kot 5.

Źródło: sportowefakty.pl

Wasze komentarze

hand2010-03-20 22:00:46
Następny mecz jest jak się domyślam z Jelenią Górą? Wie ktoś kiedy i gdzie? I nawet jeśli byśmy wygrali z KPR-em, to czy coś to zmieni.
blees2010-03-20 22:19:55
przeciez pisze jak byk : 'Na kolejny mecz kielczanek trzeba będzie poczekać aż do 10 kwietnia. Wtedy to podopieczne Smolarczyka podejmą w hali przy ul. Krakowskiej zespół KPR-u Jelenia Góra.'

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group