Porażka na własne życzenie. Medalu nie będzie

11-03-2010 11:15,

Nie wywalczą medalu Mistrzostw Polski Juniorek piłkarki ręczne KSS-u Kielce. Wczoraj podopieczne Moniki Ciszek przegrały z KPR-em Ruch Chorzów 19:21. Kielczanki powalczą tylko o miejsce 5.

Kielczanki chcąc dostać się do półfinału, musiały w środowe popołudnie wygrać co najmniej pięcioma bramkami. I wszystko układało się po myśli gospodyń turnieju, bo po pierwszej połowie prowadziły czteroma golami! Niestety, w drugiej połowie cała gra się posypała…

Najskuteczniejszymi zawodniczkami były Joanna Drabik i Izabela Woźniak, które rzuciły po pięć bramek.

To oczywiście nie koniec występów KSS-u, bo kielczanki dalej walczą w turnieju – tym razem już jednak o miejsce co najwyżej piąte. Kolejny mecz kielczanek w piątek o godz. 10 – rywalem będzie ekipa MKS-u Beskid Nowy Sącz.

Cały turniej w hali przy ul. Krakowskiej.

KSS Kielce – KPR Ruch Chorzów 19:21

KSS Kielce: Cieślik 4 (17 ), Drabik 5 (24), Hibner, Lalewicz (14), Majchrzyk, Młynarczyk, Młynarska 1 (6), Olejarczyk, Olszowa, Piecaba, Poborca 1 (3), Porębska. Snoch, Stępień, Stępnik, Woźniak 5 (8), Zimnicka 3 (8)

KPR Ruch Chorzów : Brymerska 3 (16),Twarowska, Klinner, Lipok, Michla 3 (7), Montowska, Pieniowska 5 (11), Rodak 4 (20), Salamon 3 (14), Siwak, Sucheta 2 (10), Wysocka 1 (3), Żychlińska M, Żychlińska P., Masłowska, Sokulska, Spek

Iskra&KSS2010-03-11 17:26:52
Może trochę nie w temacie juniorek, ale czy klub organizuje wyjazd w sobotę na mecz pierwszej drużyny w Olkuszu? Kielce - Olkusz rzut beretem, a kilka - kilkanaście osób może by pojechało. Z Olkusza przyjechali do nas na mecz, czemu mamy być gorsi?