Wtorek pod znakiem prezentacji i sparingu Korony

06-07-2015 17:28,
Marcin Długosz

T-Mobile Ekstraklasa dopiero co się zakończyła, a już startuje jej kolejna odsłona. Zanim to jednak nastąpi, we wtorek, 7 lipca, na Kolporter Arenie dojdzie do oficjalnej prezentacji zespołu Korony Kielce przed nowym sezonem. Tuż po tym wydarzeniu żółto-czerwoni rozegrają sparing z izraelskim Hapoelem Beer Sheva, w barwach którego występuje znany z czasów gry w Wiśle Kraków zawodnik Maor Melikson.

„Złocisto-krwiści” zaprezentują się kibicom z poziomu murawy o godzinie 17. Na kieleckim stadionie można pojawić się jednak już wcześniej, ponieważ klub przygotował tradycyjne rozrywki przy tego typu imprezach, jak np. liczne konkursy dla publiczności.

O 18 rozpocznie się pojedynek kielczan z izraelskim zespołem. Będzie to trzeci, a zarazem przedostatni sprawdzian podopiecznych Marcina Barosza przed inauguracją rozgrywek ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, że szkoleniowiec żółto-czerwonych w dużej mierze pośle do boju skład, który wybiegnie od pierwszych minut także w pojedynku ligowym z Jagiellonią Białystok.

Wstęp na kielecki stadion we wtorek jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy na łamy naszego portalu, gdzie o godzinie 16.30 rozpoczniemy relację na żywo z obiektu przy ulicy Ściegiennego.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

notu2015-07-07 10:13:29
bedzzie relacyjka LAJW?
no i co2015-07-07 12:22:09
sezon ogórkowy i non stop, non stop o koroniarzach to teraz jak się zacznie liga dziadowskich kopaczy to bedziemy mieli CK SPORT 1, CK sport 2, CK sport 3 itd. itd. tylko i wyłącznie tym żelkom poświecony. Tak ok. kilkaset dziennie informacji,

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group