Przyjeżdża beniaminek z Niecieczy. W sobotę pierwszy sparing Korony

26-06-2015 16:58,
top

Po kilku dniach treningów, czas na pierwszą grę kontrolną. W sobotę złocisto-krwiści na własnym stadionie zmierzą się z beniaminkiem ekstraklasy, Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. To będzie prawdziwy przegląd wojsk w składzie gospodarzy, bo na boisku na pewno zobaczymy dwie różne jedenastki.

Taka jest też formuła tych pierwszych spotkań w trakcie letnich przygotowań. Trener Marcin Brosz w obu połowach spotkania postawi na dwa inne składy, a niewykluczone, że pojedyncze zmiany będą zachodzić także w trakcie meczu.

I to pomimo, że na boisku prawdopodobnie nie wystapią zawodnicy, którzy jeszcze trenują z Koroną, ale od lipca przestaną być zawodnikami klubu (m.in. Lukas Klemenz i Radek Dejmek). Pole do popisu jest spore, bowiem w kieleckiej drużynie wciąż jest testowanych wielu zawodników. Dla nich mecz z Niecieczą będzie najważniejszym testem przydatności.

System rotacji bez wątpienia zastosuje też trener Termaliki. Co ciekawe, w barwach tej drużyny zadebiutują trzech nowi zawodnicy, którzy już podpisali kontrakty - Bartłomiej Babiarz, Andrzej Witan i Sebastian Ziajka.

Mecz zostanie rozegrany na głównej płycie Kolporter Areny. Wstęp wolny dla kibiców. Publiczność będzie wpuszczana na obiekt od godz. 10.30 i będzie mogła zasiąść na trybunach od strony ul. Ściegiennego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.

Tych, którzy nie będą mogli osobiście wybrać się na stadion, zapraszamy do naszego portalu. Z tego sparingu przeprowadzimy relację na żywo.

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wasze komentarze

no i co2015-06-26 17:57:20
dość już włażenia w d . . . . Koronie.
Dziś losowanie LM w ręcznej, Barcelona i Kiel zaiteresowane zawodnikami ViVE a tu 150 pierwszych pozycji o Koronie. Jak Wam nie wstyd zniżać sie poziomem do tego klubiku.
Kolo2015-06-26 18:04:01
A kogo Vive obchodzi? Vive? Targi? Jak to sie teraz nazywa?
walet®2015-06-26 18:15:43
0:3
no i co to vive jest2015-06-26 18:17:42
wypad recznej z kielc tylko korona
st2015-06-26 18:33:01
A kogo interesuje Vive bo mnie nie...
GrendlerCK2015-06-26 18:53:03
do @ no i co - kretynie to nie wchodź w zakładkę "Korona" ja tam na twoje "Vive" nie zaglądam pajacu
no i g....2015-06-26 19:23:36
Spadaj stąd bracie!!!!
luk2015-06-26 20:36:00
szmateks Kielce jak ci coś nie pasuje juto pod stadion 10 10
r2d22015-06-26 22:29:54
@no i co
jak Ci nie pasuje to nie wchodź na ten portal i po kłopocie.
erni2015-06-27 09:26:40
Marna prowokacja z tym Vive, a Wy nie dajcie sie wkrecac byle dziadowi
Helios2015-06-27 09:48:13
sznujmy sie Korona ,VIVE czy Effector a nawet jezeli reprezentuje ziemie świetokrzyska Ostrowiec to powinna wyć tolerancja a nawet szacunek.Nienawiść to nędzne paliwo miernot.Przepraszam .osób mających kompleks niższości.Vivat Kielce i ziemia świętokrzyska nawet z Radomoem

Ostatnie wiadomości

Świętokrzyskie ma swój cykl kolarstwa górskiego od wielu lat, MTB Cross, w tym roku ma miejsce jego 21. edycja. Zawodnicy zwiedzą malownicze lasy regionu.

To był weekend pełen emocji dla ekipy FORTIS Bilard Kielce! Nasi zawodnicy pokazali klasę na turniejach w Łodzi i Gdańsku, przywożąc do domu nie tylko medale, ale i historyczne wyniki.
Mazurska edycja cyklu Predator Pol Tour przeszła do historii. Po rekordowych turniejach w Gdańsku i Łodzi, tym razem elita polskiego bilarda zawitała do Kętrzyna i Mrągowa. W stawce ponad 90 zawodników bezkonkurencyjny w odmianie 9-bil okazał się Wojciech Szewczyk (GKS Katowice).
Jagiellonia Białystok i Lech Poznań potwierdziły swoje aspiracje, dopisując do swoich kont niezwykle ważne wyjazdowe zwycięstwa. Podczas gdy liderzy triumfowali, do kolejnych przetasowań doszło po emocjonujących bojach w Katowicach i Radomiu.
Łączna frekwencja podczas 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy wyniosła 127 125 widzów.
Losy potyczek drugiego i trzeciego zespołu Korony Kielce w ligowych zmaganiach rozstrzygnęły się w drugich połowach.
Stoisz przed projektem wymarzonego salonu i nagle dociera do Ciebie, że wyjście na taras to nie tylko „kwestia koloru ramy”. Zaczynasz szukać i bombardują Cię skróty: HST, PSK, Slide... Brzmi jak alfabet Morse’a, a Ty chcesz po prostu wygodnie wyjść z kawą do ogrodu. Spokojnie, w VINDU przerobiliśmy setki takich projektów. Pomożemy Ci to poukładać na chłodno.
W hali MOSiR przy ul. Krakowskiej 72 rozegrany został turniej 1/8 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Szczypiornistki Wodociągi Kieleckie Akademia Korona Handball zaprezentowały się przed własną publicznością i awansowały do dalszych zmagań.
Mieszane nastroje towarzyszyły wypożyczonym „Koroniarzom” w minionej kolejce, którą ozdobiło jedynie szybkie trafienie Daniela Bąka dla Znicza Pruszków. Podczas gdy jedni cieszyli się z pewnych wygranych i ważnych punktów, inni musieli przełknąć ich brak w kadrze meczowej, czy straty prowadzenia w ostatnich minutach.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem 0:1. Po meczu swoimi opiniami podzielili się Mariusz Stępiński i Wiktor Długosz zawodnicy „żółto-czerwonych”.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem 0:1. Po meczu swoją opinią podzielił się Jacek Zieliński, trener „żółto-czerwonych”.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem 0:1. Który z podopiecznych Jacka Zielińskiego był najlepszy w potyczce z ekipą 14-krotnych mistrzów Polski?
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem 0:1. Decydującą bramkę dla „trójkolorowych” zdobył Rafał Janicki.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce przegrała w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock 25:30. Po odpadnięciu z rozgrywek swoimi opiniami podzielili się Krzysztof Lijewski i Michał Olejniczak.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce przegrała w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock 25:30. Tym samym „żółto-biało-niebiescy” nie awansowali do wielkiego finału rozgrywek, który zaplanowany jest na jutro (niedzielę 19 kwietnia).
W pojedynku 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Oczywiście transmisja z tej potyczki będzie dostępna w telewizji oraz w internecie.
W pojedynku 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Spotkanie będziecie mogli śledzić w naszej relacji NA ŻYWO.
Piłkarze Korony Kielce poznali dokładne terminy ostatnich spotkań sezonu 2025/2026. „Żółto-czerwoni” pożegnają się z Exbud Areną konfrontacją z Widzewem Łódź, a z całymi rozgrywkami wyjazdem na mecz z Cracovią.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem. Podopieczni Jacka Zielińskiego powalczą o niezwykle ważne punkty, które pozwolą im zachować bezpieczny dystans nad strefą spadkową w wyjątkowo ciasnej tabeli.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce zmierzy się w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock. „Żółto-biało-niebiescy” zagrają o możliwość stoczenia potyczki, której stawką będzie dziewiętnaste trofeum historii klubu.

W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem. – Gdy oglądam ich mecze to wyglądają w nich na bardzo dobrą drużynę – powiedział przed spotkaniem Tamar Svetlin, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem. – Jedziemy po to, żeby zagrać o pełną pulę, a to, co przyniesie mecz, okaże się na boisku – powiedział przed spotkaniem Jacek Zieliński, opiekun „żółto-czerwonych”.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce zmierzy się w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock. Swoimi opiniami przed tym pojedynkiem podzielili się Daniel Dujszebajew i Adam Morawski.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce zmierzy się w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock. – Najważniejsze jest, żeby dobrze przygotować zespół i być gotowym do walki – powiedział przed spotkaniem Tałant Dujszebajew, trener „żółto-biało-niebieskich”.

W Sobótce na Dolnym Śląsku odbył się 39. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich". Wśród uczestników znaleźli się zawodnicy z województwa świętokrzyskiego, którzy zaprezentowali się z dobrej strony.

W wyścigu wystartowali kolarze reprezentujący kluby i oraz reprezentacje Polski:

Copyright © 2026 CKsport.pl Redakcja

Projekt i wykonanie: CK Media Group