Portal CKsport.pl w ciągu niemal dziesięciu lat zbudował sobie w Kielcach stabilną pozycję serwisu internetowego, jaki na co dzień dostarcza wszystkim rzetelnych informacji. Każdego miesiąca robimy to dla około 60 tysięcy użytkowników. Cenisz naszą pracę? Wesprzyj nas! 

Chcesz nas wesprzeć? Kliknij TUTAJ!

Na co dzień pasjonujemy się kieleckim sportem, który osiąga sukcesy nie tylko na krajowej arenie. To na przykład wielkie triumfy PGE VIVE Kielce w elitarnej Lidze Mistrzów, złote medale kieleckich bilardzistów i inne znakomite wyniki sportowców z naszego regionu.

Ale to dopiero początek, ponieważ naszym piłkarskim oczkiem w głowie jest ekipa Korony Kielce, która od lat walczy na najwyższym szczeblu piłkarskich rozgrywek. Nie zapominamy o piłkarkach ręcznych Korony Handball. Dziewczyny dają swoim fanom mnóstwo radości, dlatego staramy się poświęcić im na portalu jak najwięcej miejsca.

Portal CKsport.pl to dla nas duża przyjemność, ale także masa odpowiedzialności. Każdego miesiąca notujemy pół miliona odsłon, dlatego tworząc każdy artykuł staramy się wejść na jak najwyższy poziom (choć nie jesteśmy idealni).

Nasz serwis informacyjny ze swoimi materiałami dociera do czytelników w każdym wieku. Niemal 35% z nich ma 25-34 lata, zaś drugą siłą są osoby w wieku 35-44 lat. Nasz oficjalny fanpage to obecnie prawie 14 tysięcy osób.

Dlaczego Patronite? Jesteśmy z Wami od dziesięciu lat. Przez zdecydowaną większość tego czasu działaliśmy na zasadach non-profit, natomiast ostatnio uzyskujemy wpływy z tytułu Google Ads oraz sporadycznej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, co pozwala nam opłacić koszty funkcjonowania portalu. Jaka będzie przyszłość CKsport.pl? To w dużej mierze zależy od WAS.

1. Martinez
2. Paweł Mróz
3. Anonimowy patron
4. Anonimowy patron 

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group