Vive Tauron Kielce

32:32 (16:16)

PSG Handball

17:09

Jeszcze wolnego rzuca Jurecki, Ale nad bramka. To był świetny mecz, świetne widowisko! Za uwage dziękuje Wojciech Staniec.

60. minuta (32:32)

Mało czasu maja kielczanie, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę! Vive zagra bez bramkarza. Indywidualna akcja Zormana, ale PSG się wybroniło.

Do bramki wbiega Sławek Szmal! Ale Hansen skutecznie! 9 sekund do końca i czas dla Tałanta Dujszebajewa.

60. minuta (32:31)

Będzie karny dla PSG...! 20 sekund przed końcem meczu.

39 sekund do końca! O czas prosi trener Serdarusić.

59. minuta (32:31)

Czujemy się jakby to był finał mistrzostw świata! Emocje sa ogromne! RZUCA JACHLEWSKI!!!

59. minuta (31:31)

Z karnego wyrównał Hansen.

58. minuta (31:30)

Podanie do Aginagalde nieskuteczne. PSG w ataku. Do końca meczu minuta i 41 sekund. To niby sparing, ale emocje sa ogromne!

Wysoko w obronie wyszło PSG i niestety, ale Vive straciło piłkę. Ale świetnie w bramce spisał się Marin SEGO! I Vive w ataku!

57. minuta (31:30)

Czerwona kartka dla Mateusza Kusa z gradacji kar. I karny dla PSG. Hansen kontra Sego. Duńczyk góra.

57. minuta (31:29)

MAAAAAAAAAAAAAAAATEUSZ JACHLEWSKI!!!

57. minuta (30:29)

Kartoniada podczas przerwy prezentowała się tak:

Mateusz Jachlewski!!! 30:29!

55. minuta (29:29)

Który to już remis? Oj trudno zliczyć! Ale świetna bramka Jureckiego! I czas dla gości.

55. minuta (28:29)

Wyrównał Zorman! Błyskawicznie odpowiada PSG.

54. minuta (27:28)

Rzucał Aginagalde, ale wydaje się, że był faulowany przy tym... Niestety, ale bramkę zdobywa PSG.

53. minuta (27:27)

Remis! a po chwili piłka dla Vive!

51. minuta (26:27)

Obronił Sego! No to liczymy na remis!

50. minuta (25:26)

Wysoko, wysoko nad bramka Karol Bielecki.

49. minuta (25:26)

Omeyer odbił dwa rzuty z rzędu Cupicia. Ale Vive odzyskało piłkę!

48. minuta (25:26)

A to nowe stroje Vive Tauronu. Podobaja się?

Ivaan Cupić!

47. minuta (24:26)

Rzut Bieleckiego odbił Omeyer, ale przy dobitce Jureckiego nie miał szans.

44. minuta (23:25)

Obronił Sego, Teraz tylko to rzucić! Rzucił! Julen Aginagalde.

43. minuta (22:25)

Vive przegrywa? To nic! W hali jest ogromny hałas i gwar! To nam się podoba! Rzuca Krzysiek Lijewski!

43. minuta (21:25)

Na trybunach wszyscy wstali, zagrzewaja Vive do walki. Niestety, to PSG zdobywa kolejnego gola. Czas dla Tałanta Dujszebajewa.

42. minuta (21:24)

Była szansa na remis, ale na przeszkodzie stanał słupek. A nstępnie odbił piłkę Omeyer. Z kolei PSG zdobywa bramkki i wygrywa już 24:21.

41. minuta (21:22)

Cztery bramki z rzędu zdobyło PSG i dopiero Michał Jurecki przerwał serię Francuzów.

40. minuta (20:21)

No tylko kilka chil Vive grało w komplecie, bo ukarany został teraz Karol Bielecki.

PSG prowadzi jedna bramka. Ale co ważne Vive już w komplecie.

39. minuta (20:20)

Strata piłki i bramki. Hansen wyrównuje. Po 20.

39. minuta (20:18)

Tym razem dwie minuty kary dla Mateusza Kusa.

38. minuta (20:19)

Vive gra w podwójnym osłabieniu, gdyż chwilę przed Kusem dwójkę otrzymał także Michał Jurecki.

37. minuta (20:18)

I jest! Michał Jurecki!

36. minuta (19:18)

Na dwie minuty wyrzony Hansen za faul na Strelku. Vive ma piłkę i może powiększyć przewagę.

Ivan Cupić daje prowadzenie Vive!

35. minuta (18:18)

Gol za gol! Bramka za bramkę. Wyrównany mecz.

34. minuta (18:17)

Broni Marin Sego! Ale piłka wychodzi na aut.

33. minuta (18:17)

Był remis, ale znów Vive na prowadzeniu. Trafia Karol Bielecki!

32. minuta (17:16)

Kontra i gol Cupicia! Vive prowadzi!

31. minuta (16:16)

Faulowany Aginaglade, ale z karnego - niestety - myli się Karol Bielecki.

0. minuta (16:16)

Vive zacznie druga część meczu!

255. minuta (16:16)

Tradycyjny konkurs w przerwie meczu już za nami.

Pobiegł szybko Jurecki, podał do Bunticia, ale broni Omeyer. Przerwa

30. minuta (16:16)

Julen Aginagalde! 16:15 dla Vive! Ale wyrównał Nikola Karabatić. Do przerwy 5 sekund. Czas dla Dujszebajewa.

29. minuta (15:15)

Broni Sławek Szmal! No to czekamy na prowadzenie!

26. minuta (15:15)

Michaaaaaaał Jurecki!

25. minuta (14:14)

Kolejny raz remis, a trzecia bramke z rzędu zdobywa Michał Jurecki!

24. minuta (13:13)

Ależ on to zrobił! Perfekcyjny, mocny rzut Jureckiego! Znów remis.

23. minuta (11:12)

Na parkiecie kilka chwil temu pojawił się Branko Vujović i już rzucił bramkę!

22. minuta (10:10)

Dwóch zawodników leży na parkiecie. Jeden z PSG, który już wstał. Więcej czasu potrzebował Piotrek Chrapkowski.

20. minuta (10:10)

Buntić, ale szybko odpowiada Hansen. A teraz cała Tauron Arena skacze, bo jest: "Kto nieskacze ten z Płocka". Mamy tu małe trzęsienie ziemi :)

18. minuta (7:8)

Fajnie było podczas hymnu, prawda?

Posted by CKsport.pl on 29 sierpnia 2015
17. minuta (7:8)

Vive miało szansę na prowadzenie, ale obronił Omeyer.

15. minuta (7:7)

A tak było podczas hymnu! Warto zobaczyć! Kilknijcie TUTAJ

14. minuta (7:7)

Będzie remis? Jeśli Cupić trafi z karnego to tak! Chorwat pokonał Omeyera!

13. minuta (6:7)

Karol Bielecki! Czwarty raz!

12. minuta (4:6)

Świetnie to zrobili kielczanie, piłka trafiła na skrzydło do Manuela Strleka, a ten już wiedział co zrobić z piłka!

10. minuta (4:6)

W bramce Vive Tauronu Sławomir Szmal!

9. minuta (4:6)

Padł rekord! Dziś w hali jest ponad 15 tysięcy osób!

8. minuta (4:5)

Gol za gol, a premierowe trafienie dla Vive zanotował Mateusz Kus.

7. minuta (3:3)

Znów on! Znów Karol Bielecki!

6. minuta (2:3)

No! Tym razem Karol się nie pomylił! A po chwili Vive odzyskało piłkę.

5. minuta (1:3)

Rzut z drugiej linii Bieleckiego obronił Omeyer, ale o piłkę powalczył Kus. Vive nadal w ataku.

4. minuta (1:3)

Strata Vive i kontra PSG. Szoda.

3. minuta (1:2)

Karny dla PSG i bramka Hansena.

2. minuta (1:1)

Karol Bielecki potężnie z drugiej linii i jest po 1!

1. minuta (0:1)

Vive zaczyna w składzie: W bramce Sławek Szmal, dalej Cupić, Lijewski, Kus, Chrapkowski, Bielecki, Strlek. Bramkę nr 1 rzuca PSG.

No to co? Możemy chyba powoli zaczynać mecz?

15:18

Teraz czas na hymny!

15:18

Głos zabiera Tałant Dujszebajew - Chciałem ogłosić, że zostaję do 2019 roku w Kielcach. Trenerze! Cieszymy się!

15:16

To było piękne show, ale zaraz zacznie się jeszcze większe! A więc mecz!

15:15

Najgłośniejsze owacje otrzymał Karol Bielecki!

15:14

Zaczyna się prezentacja obu ekip! Zawodnicy wybiegaja na zmianę, tak jak podczas Final4!