0:2

Serhij Pyłypczuk (32')
Michał Przybyła (62')

19:57

Za nami bardzo daleka podróż na linii Kielce - Lubin, ale warto było! Taką Koronę chce się oglądać, takie zwycięstwa świętować! Dziękujemy! A naszych czytelników zapraszamy na www.cksport.pl, już wkrótce dużo materiałów pomeczowych. Za uwagę dziękuje Marcin Długosz.

255. minuta

KONIEC!!!

93. minuta

Jeszcze Aankour za Sobolewskiego.

Co za kapitalna walka w wykonaniu Korony! Jeszcze 4 minuty!

89. minuta

Malarczyk! Kapitalnie zablokował strzał w swoim polu karnym!

87. minuta

Faul na Cebuli, kapitalne zachowanie 20-latka.

85. minuta

Napomnienie dla Tosika za faul na Trytce.

84. minuta

Korona ruszyła z kontra, Trytkę faulował defensor gospodarzy, ale Fertovs kontynuował grę poprzez przywilej korzyści. Nic konkretnego jednak ta akcja gościom nie przyniosła.

82. minuta

Bardzo madra postawa kielczan. Gra toczy się zdala od ich bramki. Korona wykorzystuje każda okazję, aby dać się sfaulować i spokojnie rozgrywać piłkę.

78. minuta

Zagłębie atakuje, ale z coraz mniejsza wiara.

75. minuta

Papadopulos pokonuje Trelę, ale sędzia odgwizduje spalonego.

74. minuta

Podwójna zmiana w Zagłębiu - Sobków i Rakowski za Boneckiego i Janoszkę.

73. minuta

Walka, walka, walka! Coraz bliżej wygranej!

70. minuta

Żółta kartka dla Gabovsa za faul na lewym skrzydle.

69. minuta

Schodzi bohater Korony - Przybyła. W jego miejsce Trytko.

68. minuta

Uffff! Jeden z zawodników z Lubina wpadł w pole karne i oddał mocny strzał, ale w słupek!

66. minuta

Korona w najlepszy z możliwych sposobów odpowiedziała na dominację Zagłębia. Teraz znowu kielczanie wracaja do swojej wyważonej gry.

63. minuta

Kapitalna wrzutka na "nos" z lewego skrzydła od Sylwestrzaka i Przybyła świetnie główkuje. Mamy 0:2!

62. minuta

PRZYBYYYYYYYŁA! DWAAAAAAAA!!!

61. minuta

Korona w drugiej połowie jest zdominowana przez Zagłębie, lubinianie daża do wyrównania ze sporym zacięciem.

60. minuta

Ufff, kolejny raz Trela odprowadził piłkę wzorkiem po strzale gospodarzy, ale futbolówka znów minęła światynię Treli.

58. minuta

Malarczyk kapitalnie interweniował po strzale jednego z gospodarza, co przypłacił drobnym urazem. Ale "Malar" już może kontynuować grę.

56. minuta

Janus zmienia Woźniaka.

55. minuta

Todorovski niepilnowany w polu karnym oddał strzał głowa, Trela nie zareagował, ale futbolówka nieznacznie minęła słupek bramki Korony.

52. minuta

Po rajdzie Sobolewskiego w pole karne Zagłębia wpadł Cebula i się przewrócił. Efekt? Żółta kartka za symulację.

50. minuta

Rzut wolny dla Zagłębia z dobrej pozycji, ale niecelny strzał na bramkę gości.

47. minuta

Atakuja lubinianie, ale czujnie defensorzy z Kielc.

0. minuta

Niestety, kotnuzjowanego Małkowskiego zastępuje Trela.

255. minuta

Przerwa! Korona prezentuje się bardzo solidnie, zostawia wiele zdrowia na boisku i prowadzi po pięknym golu Pyłypczuka z rzutu wolnego. Czekamy na druga część gry!

Kibiców Korony nie ma - zakaz wyjazdowy za mecz z Bełchatowem w poprzednim sezonie.

Guldan uderzył piłkę barkiem, ale ta przeszła nad poprzeczka. Małkowski wciaż ma problem z udem.

44. minuta

Ostry wślizg Fertovsa pod polem karnym gospodarzy, żółta kartka dla Łotysza.

42. minuta

Bramakrz Korony ma problem z udem. Teraz od bramki wznawiał... Malarczyk.

41. minuta

Kolejny raz fantastycznie Małkowski! Pewnie złapał piłkę w powietrzu po główce rywala.

40. minuta

Dejmek przerwał korzystna akcję lubinian, żółta kartka.

39. minuta

Spełniamy prośbę - "Młyn" miejscowych.

38. minuta

MAŁKOWSKI! Znakomicie! Piłka do Vlaski za plecy obrońców Korony, a golkiper żółto-czerwonych fenomenalnie zatrzymuje strzał gracza gospodarzy!

33. minuta

Korona otrzymała rzut wolny po zagraniu ręka Piatka przed polem karnym, za co ten otrzymał żółta kartkę. Do piłki na osiemnastym metrze podszedł Pyłypczuk i kapitalnym uderzeniem nad murem trafił do siatki. Korona prowadzi w Lubinie!

32. minuta

GOOOOOOOOOOOOL PYŁYPCZUK Z RZUTU WOLNEGO!!!

27. minuta

Cotra potrzebował interwencji medycznej po faulu Gabovsa. Piłkarz Zagłębia już jednak gotowy do gry.

26. minuta

Korona bardzo madrze rozgrywa piłkę. Jest zdecydowanie spokojniesza w prowadzeniu gry niż Zagłębie. Brakuje jednak zawiazania akcji bramkowej już w strefie obronnej rywali.

23. minuta

Małkowski skiksował i wybił piłkę w aut.

20. minuta

Trener Brosz cały czas w swojej strefie technicznej.

19. minuta

Korona długo utrzymuje się przy piłce. Optycznie żółto-czerwoni kontroluja tempo meczu, choć to jeszcze nie przekłada się na klarowne okazje. Mocno z przodu walczy Przybyła.

15. minuta

Pierwszy kwadrans dość wyrównany. Choć nie było stuprocentowych sytuacji, to w polu karnym rywali pojawiaja się co kilka minut obie drużyny.

13. minuta

Po wybiciu piłki na korner przez jednego z garczy Korony, Zagłębie wykonywało stały fragment gry. Bez powodzenia.

12. minuta

Główkował Przybyła po centrze Gabovsa - niecelnie.

10. minuta

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale po interwencji jednego z graczy Korony piłka laduje w rękach Małkowskiego. Sytuacja uspokojona.

7. minuta

Sylwestrzak podawał z lewego skrzydła przed pole karne do Jovanovicia, ale Bośniak źle przyjał piłkę.

5. minuta

Póki co gra toczy się w środku pola.

3. minuta

Po błędzie Sylwestrzaka rożny dla lubinian, ale bez zagrożenia.

Start!

0. minuta

Zacznie Korona.

17:58

Już za chwilkę, już za momencik, sędzia Paweł Gil da sygnał do rozpoczęcia meczu.

17:55

Zawodnicy już w tunelu, czekaja na sygnał do wyjścia.

17:48

Lubinianie również schodza do szatni.

17:46

"Złocisto-krwiści" kończa rozgrzewkę. Dziś zagraja na czarno.

17:45

Witamy, witamy! Jesteśmy już na stadionie w Lubinie i mamy nadzieję relacjonować dobry mecz w wykonaniu kieleckiej Korony! A żółto-czerwoni w składzie już m.in. z Radkiem Dejmkiem. Zapraszamy!

Michał2015-07-25 19:49:54
Korona Kielce zagra w Pucharze Polski z Wdą Świecie.
sylwekpolak112015-07-25 19:36:41
ktory mowil cos na przybka
Michał2015-07-25 19:12:31
Polska w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 zagra w grupie z Rumunią, Danią, Czarnogórą, Armenią i Kazachstanem.
mirek2015-07-25 18:51:17
Koronie potrzeba 2 zawodników - szybkiego dobrze dryblującego skrzydłowego (moze Kotarzewski?) oraz napastnika silnego, umiejącego się zastawić ale równiez w miare szybkiego. Przybyła i Sobol staraja sie, ale to nie to. pozdro
koroniarz2015-07-25 18:49:07
Moge dodać swoje logo na zdjęcie? ( FP kibicowski) ?
Koronawa2015-07-25 18:40:22
Całkiem niezła liczba kibiców Zagłębia :) A można prosić zdjęcie kibiców Korony? :)
Luker2015-07-25 18:38:59
... nie wierze... jeszcze troche a wezme kredyt i zaczne obstawiac wygrane....
koroniarz2015-07-25 18:28:28
Można zdjęcie młyna kibiców Zagłębia? Bardzo bym prosił
Mis2015-07-25 18:04:31
2:0 dla zaglebis
nie zapominajmy2015-07-25 16:31:09
Nie zapominajmy ze jak znowu wyjdzie Przybyła to jakbyśmy grali bez napastnika. Sklad jest słabszy niż rok temu, tylko pierdu pierdu o inwestorze i wzmocnieniach. Remis biorę w ciemno
kibic2015-07-25 15:33:58
z facetem z gwizdkiem jeszcze nikt nie wygrał
Krzysiek2015-07-25 15:23:57
Stawiam na 3:2 dla nas
SCYZORYK2015-07-25 14:43:18
JAKI TYPUJECIE WYNIK? W GÓRE SERCA KORONA WYGRAM MECZ 4x!!!!!!! WCZORAJ OBIECAŁAŚ MI NA PEWNO ŻE 3 PUNKTY DZISIAJ BĘDĄ!!!!!! MKS KORONA KIELCE!!!!!!