Jagiellonia Białystok

Łukasz Sekulski (13')
Piotr Grzelczak (17')

17:26

No i gitara, jak to mówią. Mieliśmy sporo szczęścia, to trzeba przyznać, ale szczęście sprzyja lepszym, czyż nie? Dzisiaj Kielce się cieszą, cieszy się Marcin Brosz, cieszy się Michał Przybyła, bo to on jest głównym bohaterem. MPV meczu? Naszym zdaniem jeden - Marcin Cebula! Mamy w Kielcach perełkę, która wypłynie na szerokie wody. Zapraszamy na nasz portal, za moment zapis konferencji prasowej i wypowiedzi piłkarzy. Za uwagę dziękuje już Wojciech Staniec!.

17:23

Koniec! Mamy to! To jest właśnie "nowa" Korona!

93. minuta

Malarczyk! Nasz kapitan! Z wolnego w poprzeczkę!

93. minuta

Kłóci się "Jaga", ale po co. Dzisiaj po prostu są słabsi...

93. minuta

Cebula! Pan piłkarz, kolejny rajd i powstrzymany wślizgiem! Wolny dla nas.

93. minuta

Sekulski! Mamy trochę szczęśćia.

92. minuta

Kapitalna okazja! Wrzuca Zając, doszedł do piłki Sierpina i odegrał do Piłipczuka. Piłka zablokowany. Walczył jeszcze Cebula, ale faul w ataku.

91. minuta

No i brawo! Teraz tego nie przegrać! Cztery minuty do końca meczu. Musimy walczyć, ale jest dobrze! Brawo!

Sylwestrzak! Prowadzimy! Kapitalna wrzutka Cebuli, jeszcze lepszy strzał głową! Brawo, brawo, brawo!

88. minuta

Rzut rożny dla Korony! Cały stadion stoi!

87. minuta

Powalczył Grzelak. Będzie aut dla nas, całkiem blisko bramki.

85. minuta

Znowu Vassiljev, tym razem wrzucał. Zaczniemy jednak od bramki.

84. minuta

Poślizgnął się Grzelak. W dobrej pozycji znalazł się więć Vassiljev, ale na nasz szczęście strzelił niecelnie.

83. minuta

Teraz pomylił się Sylwestrzak. Fatalnie przyjął piłkę.

80. minuta

Zabrał piłkę Malarczyk. Naszym zdaniem - czysto. Sędzia pokazał mu jednak kartkę. Możliwe, że za dyskusję.

79. minuta

Wychodziła z akcją Korona, ale przerwał ją sędzia. Leży jeden z piłkarzy gości w naszym polu karnym

78. minuta

Dziwna decyzja sędziego Przybyła - rzut rożny dla Jagielloni.

77. minuta

Dobra akcja Korony, ale piłka zagra do Sierpiny. Kontratakuje więc Jagiellonia.

76. minuta

Wrzuca Zając, całkiem nieźle w sumie. Nie przeciął nikt tego. Po chwili poprawia, ale tymr azem fatalnie.

76. minuta

Zmiana w Koronie. Wejdzie Łukasz Sierpina, schodzi Michał Przybyła! Brawa dla niego!

73. minuta

Teraz na boku Zając! Zablokowany w ostaniej chwili!

72. minuta

Okayja dla Korony! Rzut wolny, ale za mocno zagral Cebula!

70. minuta

Atakuje Korona, ale ciężko coś pisać. Niewiele widzimy. Blisko był Przybyła!

69. minuta

Co się dzieje w Kielcach... Kosmarna ulewa...

68. minuta

Świetnie Cebula minął Vassjleva, zagrał do "Jovy". Bośniak nieczysto trafił w piłkę, ale ta spadła pod nogi Przybyły. Sporo szczęścia, ale jednak jest w bramce!

67. minuta

Co za debiut! Przybyła! Mamy remis!

66. minuta

Wrzuca Cebula, będzie rzut rożny.

65. minuta

Faulowany Zając, będzie naprawdę świetna okazja.

64. minuta

Coraz odważniej atakuje Korona. Nadal jednak czegoś brakuje, tym razem słabo Piłipczuk.

62. minuta

Rzut wolny dla "Jagi" z około trzydziestu pięciu metrów. Strzela Vassiljev. Broni z problemami Malkowski.

61. minuta

Świetnie Przybyła. Zabrał piłkę Augustyniakowi przed polem karnym. Szedł sam na sam z bramkarzem, ale zamiast strzelać podawał Zającowi, a ten się nie zorientował.

59. minuta

Dwie zmiany w Koronie. Schodzi Aankour i Sobolewski. Wchodzi Zając i Piłipczuk

58. minuta

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Świderski, wchodzi Łupiński.

57. minuta

Kolejny atak Korony! Wrzuca Fertovs, strzela Sobolewski ale ponad bramką.

56. minuta

Przypomniał się nam teraz trochę "Golo". W jego stylu zagrał Gabovs - śmietny przechwyt i dogranie, ale pogubił się Aankour.

55. minuta

Faulowany (który to już raz?) Cebula. szybko wznowił on grę, zagrał do Sylwestrzaka. Wrzutka obrońcy, ale zablokowana.

54. minuta

Długa piłka na Przybyłę, ale sędzia podniósł chorągiewkę - spalony!

53. minuta

Ślizgają się piłkarze, tak jak teraz Świderski. Udało mu się jednak dośrodkować ,ale wybija Malarczyk.

52. minuta

Solidna ulewa w Kielcach. Na pewno nie gra się łatwo w takich warunakch.

51. minuta

Wrzuca Cebula, ale bez trudu łapie Baran.

50. minuta

Nie trafił  piłkę Jovanović. Jeszcze wrzutka, ale nie przepchał się Grzelak.

49. minuta

Zaatakował Gabovs, będzie rożny.

49. minuta

Marcin Cebula! To jest zawodnik! Świetny zwód przed polem karnym, fauluje go Góralski. Kartka dla pomocnika "Jagi".

48. minuta

Rzut wolny, strzla Grzelak, ale prosto w mur! Dobija jeszcze Aankour, lecz skutecznie blokują gracze "Jagi".

48. minuta

Rzut wolny, ale fatalnie wykonał go Cebula. Zatrzymał jednak kontrę Gabovs.

47. minuta

Długo prowadził piłkę Cebula. Faulem powstrzymał go Baran.

No i z grubej rury zaczęła Korona. Długa piłka na Przybyłę, ale łapie to Baran.

0. minuta

Na murawie pojawi się już gracze obu zespołów. Na ten moment bez zmian.

255. minuta

No i koniec pierwszej części gry. Początek całkiem niezły, potem było już gorzej. Na razie przegrywamy, ale kielczan nie można przekreślać.

44. minuta

Dwie minuty doliczone do pierwszej części gry.

43. minuta

Sprytnie rozgrywają dzisiaj auty kielczanie. Tym razem Sobolewski z Przybyłą. Udany drybling tego starszego, ale po podaniu do Aankura piłka wychodzi za boisko.

42. minuta

Oj, tylko rozkojarzeniu Sekulskiego zawdzięczamy to, że nie przegrywamy wyżej. Wybita piłka spada w pole karne, nie rusza się Małkowski, ale napastnik też w nią nie trafia.

40. minuta

Nie radzą sobie goście z Cebulą. Kolejny faul! Teraz jednak wrzuca Sobolewski, ale piąstkuje Baran.

39. minuta

Po raz kolejny "Jova"! To jest dopiero piłkarz! Świetnie wypatrzył Sylwestrzaka, który dograł do Aankura. Marokańczyk zablokowany, ale było bardzo groźnie.

38. minuta

Piłka wybita, dogrywa jeszcze Fertovs. Radzi sobie jednak z tym Augustyniak.

37. minuta

Powalczył teraz ładnie Przybyła. Faulował go Pawlik i kolejny wolny dla Korony.

36. minuta

Mieliśmy przez moment problem z uspokojeniem gry. Długo utrzymywała się przy piłce Jagiellonia, ale już wszystko pod kontrolą. Aut dla nas.

35. minuta

Kontra Jagielloni, ale powstrzymuje ją Fertovs. Łotysz jednak faulował, ale obyło się bez kartki.

34. minuta

Na murawie siadło trochę tempo. Za to coraz ciekawiej na trybunach. Stek wzajemnych wyzwisk.

32. minuta

Kartka dla Grzelaka za faul na Sekulskim w środku pola.

31. minuta

Świetny przechwyt Jovanocia. Probował zagrać jeszcze do Przybyły, ale ten mocno kryty. Piłka trafia do Aankura, ale ten - zamiast strzelać - zaczął dryblować i nic z tego nie mamy.

28. minuta

Znowu Gabovs, tym razem niecelnie. Powalczył jednak Aankour, będzie rzut z autu.

27. minuta

Świetnie w obronie Gabovs! Przejął piłkę, znalazł Cebulę. Młody pomocnik zdecydował się na strzał, ale czujny Baran. Jeszcze jest Gabovs, ale piłka wybita.

24. minuta

No i wracamy do gry. Mocniej przycisnęła Korona, ale Cebula nie zdołał się przebić przez obrońców. Jagiellonia przy piłce.

23. minuta

Połowa pierwszej części gry, a więc czas na przerwę na picie. Pierwsze podsumowanie? Zaczęło się dobrze, nawet bardzo dobrze, ale szybko "siadło". Liczymy, że jeszcze zobaczymy Koronę z pierwszych minut tego spotkania. Jak na razie - na plus Cebula.

22. minuta

Rzut rożny, kolejny już. Tym razem powstrzymany Grzelak. "Jaga" odpowiada szybkim atakiem. Strzela Świderski, ale bez trudu broni Małkowski.

21. minuta

Kolejny rzut wolny dla kielczan. Dosyć blisko bramki. Wrzuca Cebula, ale piłka w ostatniej chwili zdjęta z głowy Przybyły.

20. minuta
20. minuta

Tym razem wolny dla Korony! Wrzuca Cebula, ale strzał jednego z naszych piłkarzy prosto w ręce Barana.

19. minuta

A na trybunach? Oprawa.

18. minuta

Rzut wolny, dogrywał Vassviljev. A co na to kielecka obrona? Absolutnie nic. Grzelakowi zostało tylko skierować piłkę do bramki.

17. minuta

No i nie jest dobrze! Grzelczak...

16. minuta

Sprytne zachowanie Świderskiego! Ograł Sylwestrzaka i Grzelaka, ale jego wrzutka wybita przez Malarczyka.

14. minuta

Wrzutka z boku boiska do której dopadł Sekulski. Jego strzał głową nienajlepszy, ale Małkowski się poślizgnął i nie dał rady złapać piłki.

13. minuta

No i jest szybka odpowiedź gości! Łukasz Sekulski!

12. minuta
11. minuta

Odpowiada Jagiellonia. Rzut wolny autorstwa Vassiljeva, ale piłka wychodzi za bramkę. Grę wznowi Małkowski.

11. minuta

Kuriozalna sytuacja! Ale co tam! My się cieszymy! Koszmarny błąd Baran, który wybił piłkę wprost w napastnika. Odbiita futbolówka wpadła do siatki! Ucierpiał przy tym zagraniu młody napastnik, ale już wstał i ma się dobrze!

10. minuta

Goooollll! Przybyła!

9. minuta

Prostopadłe podanie od Mystkowskiego. Przeczytał dobrze grę Grzelak, ale z piłką wyszedł na aut.

7. minuta

Znowu Korona. Tym razem Jovanović w natarciu. Nie chcemy zapeszać, ale... wygląda to dobrze!

6. minuta
6. minuta

Znowu świetnie Cebula! Dobry przechwyt, ale nieporozumienie z Sobolewskim.

5. minuta

Dobrze wrócił teraz Aankour i pomógł środkowym pomocnikom. Piłka pod nogami "Malara". Korona spokojnie rozgrywa od tyłu.

4. minuta

Walka! Widać, że to będzie to, czym będą charakteryzować się kielczanie! Walczył teraz Cebula, atakował Sylwestrzak. Niewiele zabrakło, a byłaby świetna okazja.

3. minuta

Wrzuca Cebula! Strzela Przybyła! Znowu było groźnie.

2. minuta

Okazja dla Korony. Rzut z autu w okolicach pola karnego! Wrzuca Cebula - uderzał Malarczyk, zablokował gdzieś obrońca "Jagi". Będzie rzut rożny.

0. minuta

Mystkowski do Sekulskiego i gramy!

15:29

Wiele pytań pojawiało się przed tym meczem. Jak zaprezentuje się Korona po przebudowie? Wiemy przecież, ilu ważnych piłkarzy odeszło. Kielczanie jednak wierzą i to widać. Sporo ludzi zebrało się dzisiaj na stadionie.

15:27

A co na murawie? Za chwilę zaczynamy!

15:27

15:24

Spore kolejki pod kasami. Organizatorzy spodziewają się około siedmiu tysięcy kibiców.

15:22

Sporo rotacji też w składzie gości. Michał Probierz desygnował do gry tylko dwóch piłkarzy, którzy mierzyli się w czwartek z Omonią Nikozja. Reszta to piłkarze, którzy na co dzień nie występują w Ekstraklasie.

15:21

Zaskoczył trochę Marcin Brosz. W pierwszej jedenastce pojawił się Michał Przybyła. Na ławce rezerwowych usiądzie więc Serhij Piłipczuk. Zabraknie też Radka Dejmka. Na środku obrony, obok Piotra Malarczyka, zobaczymy więc Rafała Grzelaka.

15:19

Witamy z Kolporter Areny! Już za niespełna kwadrans rozpoczenie się inauguracyjne spotkanie Ekstraklasy w Kielcach! Drużyna Marcina Brosza zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Białostoczanie to rewelacja poprzedniego sezonu. Przerwa letnia to okres sporych zmian w Kielcach. Jak zaprezntuje się "nowa" Korona? Wojciech Staniec II, witam i zapraszam!

13:38

Mecz rozpocznie się o godz. 15.30.

13:38

koroniarz2015-07-19 16:59:32
Jak wygrali to wygraliśmy jak przegraliśmy to przegrali.
mexic2015-07-19 16:21:44
Zbychu odwdzięcza się za pół roku bez gry... Dwa kopnięcia w naszą bramkę, bo to ciężko strzałami nazwać i dupa.