KONIEC, KONIEC, KONIEC! VIVE TAURON KIELCE TRZECIA DRUŻYNA EUROPY W PIŁKĘ RECZNA! DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY! Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Długosz. Jestem niesamowicie szczęśliwy, tak jak zreszta wszyscy wokół! Pozdrawiam!

60. minuta (26:28)

MAMY TO!!! MAMY TO!!! MAMY TO!!!

59. minuta (26:28)

BRONI SZMAL, RZUCA STRLEEEEEEK, TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!! GOL, GOL, GOOOOOOL!

59. minuta (26:27)

Ależ gwizdy, Węgrzy, Polacy, wszyscy przeciw Niemcom! Ale oni graja do końca, już tylko 26:27, co za emocje! Drugi czas dla Vive!

58. minuta (25:27)

Kiel walczy do ostatnich kropli krwi!

57. minuta (24:27)

Reichmann i Dahmke - po golu!

56. minuta (23:26)

Czerwona kartka dla Chrapkowskiego! Za co? Nie wiemy nawet! Ale to nieważne, bronimy, walczymy!!!

56. minuta (22:26)

KRZYSZTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOF LIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEWSKI! GOL, GOL, GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!

56. minuta (22:25)

SZMAL, SZMAL, SZMAAAAAL! Mamy piłkę, mamy trzy gole przewagi i nieco ponad cztery minuty do końca meczu! Czas dla trenera Dujszebajewa!

55. minuta (22:25)

Kibice Veszprem - oni też sa za nami, też nam dobrze życza! Dziękujemy i obiecujemy ściskać za nich kciuki w finale z Barcelona!

54. minuta (22:25)

KAAAAAAAAAAROL BIELEEEEEEEEECKI! IDZIEMY PO MEDAL!!!

53. minuta (22:24)

Wiencek wylatuje z boiska na dwie minuty!

PIOTREK GRABARCZYK! CO ZA WOJOWNIK! Wyłuskał piłkę w obronie!

52. minuta (22:24)

Cupić ze skrzydła, jesteśmy już naprawdę blisko!!! Ale jednocześnie tak daleko!

51. minuta (22:23)

Szmal lepszy od Vujina, znakomicie!

I GOOOOOOOOL!!!

51. minuta (22:22)

Niesamowite gwizdy w Lanxess Arena, ale sędzia jest niewzruszony - rzut karny dla Vive! Podejdzie do niego Bielecki!

50. minuta (22:22)

Vujin z karnego na remis! Ale po chwili dwie minuty kary dla Weinholda!

50. minuta (21:22)

ODEJMUJE NAM MOWĘ! CO TU SIĘ DZIEJE?! TRZY RAZY Z RZĘDU PALICKA I SZMAL OBRONILI SYTUACJE OKO W OKO! TO LUDZIE CZY KOSMICI?!

49. minuta (21:22)

SZMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL, BRONI KARNEEEEEEEEGO! W TAKIM MOMENCIE! BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!

Ten fan kieleckiej drużyny wygrał losowanie i będzie wręczał medale po meczu!

48. minuta (21:22)

Kiel traci piłkę, idzie kontra i na gola zamienia ja Chrapkowski! Czas dla trenera Alfreda Gislasona.

47. minuta (21:21)

Kapitalna, indywidualna akcja Bunticia, zamarkowanie podania do Cupicia i gol!

47. minuta (21:20)

Ajjj, nieco słabszy okres gry Vive bezlitośnie wykorzystuje THW. Vujin rzutem z drugiej linii wyprowadza Niemców na prowadzenie

45. minuta (20:20)

I znowu Bieleeeeeecki! Ale po chwili odpowiada już Wiencek! Po 20!

44. minuta (19:19)

Ładna kombinacja Kiel zakończona bramka Wiencka z koła. Remis!

43. minuta (18:19)

Kiel nie odpuszcza! Bramka Lauge.

42. minuta (17:19)

Znajomych twarzy na obczyźnie nigdy za wiele! :)

41. minuta (17:19)

JUUUUUUREEEEECKI, GOOOOOL!!!

40. minuta (17:18)

Szmal przechwytuje na połowie piłkę wyrzucona przez bramkarza Kiel, ależ on jest dziś znakomity!

Dwie minuty kary dla Duvnjaka, co oznacza czerwona kartkę z gradacji kar!

39. minuta (16:18)

LIJEEEEWSKI! A na trybunach dominacja kielczan! "Gramy u siebie!" i niesamowite gwizdy, gdy przy piłce jest Kiel. Kicuki za nas trzymaja także fani Veszprem!

38. minuta (16:17)

I znowu Bielecki, on również jest dziś niesamowity!

37. minuta (16:16)

Kieleccy kibice wszystko spuentowali okrzykiem: "Taki...!". No, sami wiecie:)

37. minuta (15:16)

NIEPRAWDOPODOBNE!!! Kielczanie wycofali bramkarza, stracili piłkę, nikt nie zdażył wrócić między słupki, a piłkę posłana do ich bramki przez całe boisko już w polu, w powietrzu, wybił Rosiński, rzucajac się na nia niesamowicie ofiarnie!

36. minuta (15:16)

Dwie minuty kary dla Chrapkowskiego. Ale w bramce po raz kolejny fantastycznie Szmal, znakomity mecz tego zawodnika!

35. minuta (15:16)

Bielecki po rękach bramkarza, ale skutecznie!

34. minuta (14:15)

Broni Szmal, brawo! Lijeeeeeeewski! Szał radości w sektorach kibiców z Kielc, 15:14 dla Vive!

33. minuta (14:14)

REICHMAAAAANN! I już mamy remis! Wzorowo wykorzystana kontra przez Niemca.

32. minuta (14:13)

I znowu Weinhold! Dwie bramki przewagi Kiel. Ale odpowiada Bielecki!!!

31. minuta (13:12)

Weinhold otwiera wynik po przerwie.

0. minuta (12:12)

... i za moment zaczynamy druga połowę!

255. minuta (12:12)

To jeszcze trzy łyki statystyki...

Koniec pierwszej połowy, 12:12! Po wyłuskaniu piłki rzucał jeszcze Strlek, ale nie dał rady trafić do siatki Niemców. No i tak naprawdę wciaż nic nie wiadomo! Ogromne, wielkie, niesamowite emocje czekaja nas w drugich trzydziestu minutach! Czekamy na decydujaca odsłonę boju o miano trzeciej drużyny Europy!

30. minuta (12:12)

BIELECKI!!!

30. minuta (12:11)

Palmarsson wyprowadza THW na prowadzenie.

29. minuta (11:11)

Lauge pokonuje Szmala, a następnej akcji Sonne-Hansen znajduje receptę na Bunticia.

29. minuta (10:11)

Za chwilę koniec pierwszej połowy. Czas dla THW Kiel. Walczymy, walczymy o podium Final Four!!!

28. minuta (10:11)

I znowu Buntić trafia do siatki! To bardzo dobry mecz Denisa!

27. minuta (10:10)

Najpierw Buntić, po chwili Palmarsson - 10:10!

26. minuta (9:9)

Lundstrom doprowadza do wyrównania.

25. minuta (8:9)

Jachlewski nie dał rady w... bramce. Tak, w bramce. Kielczanie zdażyli się zmienić i "Siwy" został między słupkami, po tym jak zmienił Szmala, by pomóc w ataku osłabionej wykluczeniem Jureckiego drużynie Vive.

24. minuta (7:9)

Szmaaaal! Znakomita interwencja po rzucie Springera ze skrzydła. Na trybunach głośne "Kasa! Kasa!". To bardzo dobry mecz naszego bramkarza!

23. minuta (7:9)

Wiencek w poprzeczkę z koła!

Deeeenis Buuuuntić! Ale w kolejnej akcji "dwójka" dla Michała Jureckiego.

21. minuta (7:8)

Ciosy wymienione, rzuty oddane, bramki zdobyte - Jurecki i Lauge.

21. minuta (6:7)

Czas dla trenera Tałanta Dujszebajewa. Jest nieźle! Wynik korzystny dla nas, a to najważniejsze!

20. minuta (6:7)

Vive mogło prowadzić trzema golami, ale pomyliło się w ataku, z czego skorzystali Niemcy. I już jest 6:7.

20. minuta (5:7)

Kibice Vive zajmuja też wyższa kondygnację trybun Lanxess Arena, choć - z naszej perspektywy - ciężko pokusić się o ich dobre zdjęcie.

19. minuta (5:7)

BIELEEEECKI! W swoim stylu!

18. minuta (5:6)

Strlek! Pierwsze prowadzenie kielczan w tym meczu!

18. minuta (5:5)

Domagoj Duvnjak odesłany na ławkę kar! Za faul na Denisie Bunticiu, który pojawił się na boisku, a wraz z nim m.in. Cupić, Tkaczyk i Strlek.

17. minuta (5:5)

SŁAWOMIR SZMAL! CO TO BYŁA ZA INTERWENCJA! GIMNASTYK! AKROBATA! Niebywała obrona "Kasy" i jeszcze wyłuskanie piłki zmierzajacej do bramki po odbiciu!

16. minuta (5:5)

Ajajaj, mogliśmy prowadzić, ale Cupić niewykorzystuje kontry!

15. minuta (5:5)

Duvnjak obok bramki Vive!

14. minuta (5:5)

Bielecki skutecznie z karnego, jest remis!

13. minuta (5:4)

To nasza "żółta plama":) Bardzo dziś głośna! Oj, jak miło wracałoby się do Kielc z brazowymi medalami...

12. minuta (5:4)

Już tylko jedna bramka straty, brawo Lijewski!

11. minuta (5:3)

Broni Szmal, mamy piłkę!!!

9. minuta (4:3)

JAAAAAACHLEWSKI! Znakomicie ze skrzydła po podaniu od Lijewskiego!

9. minuta (4:2)

Rzut Bieleckiego broni Palicka, a w kolejnej akcji swoja druga bramkę w tym meczu zdobywa Duvnjak.

8. minuta (3:2)

I znowu ten Sprenger! Szmal nie zdołał obronić jego rzutu.

7. minuta (2:2)

Fatalne zagranie Reichmanna prosto w aut, ale kilończycy nie potrafia skorzystać z tego w pierwsze tempo.

6. minuta (2:2)

Na naszym Facebooku jest już filmik z hymnu Ligi Mistrzów, rzućcie okiem i przekonajcie się, jak nieziemska atmosfera panuje w Kolonii!

5. minuta (2:2)

LIJEWSKI! CO ZA AKCJA!!! Najpierw fantastycznie zatrzymał w obronie jednego z rywali, a potem sam posłał bombę z drugiej linii i 2:2!

4. minuta (2:1)

Lijewski na koło do Jureckiego, ale Michał nie złapał piłki. Kiel wychodzi z kontra, Szmal nie zdołał zainterweniować w biegu i do pustej bramki trafia Sprenger.

3. minuta (1:1)

W Lanxess Arena poziom wrzenia, ale co się musi w tym momencie dziać na kieleckim Rynku!

2. minuta (1:1)

Reichmaaaaaann! Swojemu byłemu klubowi! Ale po chwili golem odpowiada Duvnjak.

Piłkę najpierw gubia kielczanie, ale po chwili Szmal wprost fantastycznie powstrzymuje Duvnjaka!

Jedziemy! Po glorię, po chwałę! PO TRZECIE MIEJSCE W EUROPIE!!!

Lada moment zaczynamy. Mistrzowie Polski w składzie: Szmal - Jachlewski, Bielecki, Rosiński, Jurecki, Lijewski, Reichmann. A więc "Dzidziuś" na kole! Do wejścia do obrony gotowi Grabarczyk i Chrapkowski.

15:15

Zawodnicy rzucili jeszcze piłeczki w kierunku kibiców, taki fajny gadżet dla fanów. Nasi piłkarze oczywiście celowali w sektor wypełniony kolorem żółtym!

15:14

Hymn Ligi Mistrzów już za nami! Za chwilę filmik z tego wydarzenia na naszym profilu na Facebooku, zachęcamy do polubienia i zapoznania się!

15:12

I jeszcze jedno zdjęcie:

15:12

20 tysięcy osób w hali, tumult niesamowity, emocje i poziom wrzenia przekraczaja normę! Taka oprawę artystyczna przygotowali organizatorzy turnieju:

15:10

Trwa prezentacja! Raz wybiega zawodnik Kiel, raz zawodnik Vive! I zgadzamy się - pokażmy, że to trzecie miejsce nam się należy. Pokażmy THW to, co pokazaliśmy im już przed dwoma laty. KIELCE, GRAMY O TRZECIE MIEJSCE W EUROPIE!!!

15:08

Kogo nie ma w Kolonii, kibicuje w Kielcach! Strefa kibica na Rynku żyje i ma się dobrze! No i, jak widzimy, w naszym mieście dużo bardziej słonecznie niż w Niemczech.

15:07

A co słychać w obozie rywala? THW niepocieszone, bo nie zagra w finale, ale zapowiada walkę do końca. Mówił o tym m.in. Filip Jicha, jeden z najgroźniejszych zawodników kilończyków, który dziś oczywiście wystapi.

15:06

Kolonię pięknie przedziela rzeka, Ren. Po jednej stronie znajduje się ścisłe centrum miasta, po drugiej - Lanxess Arena. Nic tylko kursować na tej trasie!

15:04

Co można robić przed meczem? Na przykład przejść się w okolice centrum miasta. A tam, w pobliżu budzacej podziw katedry, dominuja fani Veszprem. oczywiście lubiacy Kielce i dobrze im życzacy!

15:02

"I love you, Kielce fans!" - krzyczy spikerka w Lanxess Arenie. No, trzeba przyznać, że fani Vive dziś naprawdę głośni, a ci THW - co najwyżej po prostu siedza na trybunach. Zgasły światła, mamy pierwsze pokazy choreograficzne! Jest moc!

15:00

Dzisiaj kielczanie bez kontuzjowanych Zormana i Aginagalde. Wraca za to Grabarczyk. Wszystkiemu przyglada się oczywiście na żywo prezes Bertus Servaas!

14:59

Jesteśmy! Zaczynamy! Halo, halo, Kielce! Tu Kolonia, Lanxess Arena, walczymy o trzecie miejsce w Europie! Na relację z ostatniego meczu Vive Tauronu w obecnym sezonie serdecznie zaprasza Marcin Długosz!