FC Barcelona

33:28 (16:14)

Vive Tauron Kielce

16:48

No niestety. Vive nie udało się wygrać z Barcelona. Długimi momentami było blisko, ale szkoda. Wielka szkoda. Jutro o 15.15 zagramy o trzecie miejsce. Naszym zawodnikom należa sie ogromne brawa za ten mecz! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. minuta (33:28)

Bielecki jeszcze rzuca w swoim stylu. Do końca jednak mniej niż 20 sekund.

60. minuta (33:27)

Lazarow z kontry pokonuje Szmala...

59. minuta (32:27)

Tracimy piłkę. Kolejny raz. Szkoda, bardzo szkoda.

58. minuta (32:27)

Piłka wpadła do bramki ze Sławkiem Szmalem.

58. minuta (31:27)

Ale i Szmal broni rzut Nodesbo, ale znów Sarić... Dwie i pół minuty do końca i cztery bramki straty.

57. minuta (31:27)

Karny dla Vive, ale Sarić góra w starciu z Bieleckim...

56. minuta (31:27)

Odzyskujemy piłkę. Walczcie, panowie walczcie! A będzie dobrze!

55. minuta (31:27)

Kolejny rzut Vive zatrzymany przez Saricia.

54. minuta (31:27)

Vive znów nie może znaleźć sposobu na Saricia, a Nodesbo pokonuje Szmala....

53. minuta (30:27)

W świetnej sytuacji znalazł się Sigurdsson, ale rzucił wysoko nad bramka. Vive ma trzy bramki przewagi, ale to nic nie znaczy! Rok temu Barca przegrała mecz, w którym na pięć minut przed końcem wysoko prowadziła.

Rzucił Karabatić, nie rzucił Rosiński. Siedem i pół minuty do końca.

53. minuta (29:27)

Ale rzuca Rosiński! Jest jeszcze dużo czasu! Trzeba walczyć!

52. minuta (29:26)

Fatalnie. Strata Vive. Szkoda... Lazarow i Duma Katalonii ma trzy oczka przewagi.

51. minuta (28:26)

Sędziowie podnieśli już ręce do góry, więc musiał rzucać Rosiński. Niestety Sarić to złapał Sarmiento daje Barcie dwie bramki przewagi.

50. minuta (27:26)

W bramce gra Sławek Szmal. Sporo będzie dziś od niego zależało:

49. minuta (27:26)

Tobias Reichmann i znów remis. Ależ emocje! Szybko odpowiada Karabatić.

46. minuta (26:25)

Lijewski rzucił mocno, ale piłka poszła po słupku na aut.

Sigurdsson i to Hiszpanie prowadza. W bramce Vive Sławek Szmal!

45. minuta (25:24)

Strlek złapał piłkę w rogu swojej połowy, rzucił ja daleko do Cupicia, a Chorwat znów daje nam remis!!! A teraz Jurecki i Strlek rzucali, ale na posterunku był Sarić... Szkoda.

44. minuta (25:24)

W bramce Barcelony pojawił się Sarić i broni rzut Bieleckiego.

43. minuta (25:24)

Jurecki świetnie znalazł się na kole, ale to samo z Sorhaindo.

43. minuta (24:23)

Karabatić. Teraz gra się toczy na zasadzie gol za gol.

42. minuta (23:23)

Dzieje się tu oj, dzieje. Treraz trzeba to rzucić!

41. minuta (22:22)

Barcelona też walczy. I wychodzi na prowadzenie. Ale VIVE ma dziś KAROLA BIELECKIEGO!

40. minuta (21:21)

Niepotrzebna kara dla Musy. Szkoda...

KAROL BIELECKI! Walczymy z całych sił! Ależ tu sa emocje!

39. minuta (21:20)

Karabatić daje prowadzenie Barcelonie.

39. minuta (20:20)

MAMY REMIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MANUEL STRLEK!!!!!!

38. minuta (20:19)

Trochę za dużo minut dodaliśmy w relacji. Wybaczcie to przez te emocje. Teraz zaczyna się 38. minuta, a bramkę zdobył Gudjon Valur Sigurdsson.

38. minuta (19:18)

ODrobiliśmy! Jedna bramka straty! Fantastycznie! Czas dla Barcelony.

37. minuta (19:18)

I ZNÓW!!! STRLEK!!!! ŚWIETNIE! OBY TAK DALEJ!!! 3 bramki w ciagu minuty i broni Sego!! znów! LIJEWSKI! Co tu się dzieje!!!

36. minuta (19:16)

Jest trafienie Vive! Ależ ono ważne! Brawo! Grzesiek TKaczyk. Szybka kontra Vive po chwili i Cupic! DAWAĆ! DAWAĆ!

35. minuta (19:14)

Vive rzuca w Pereza de Vargasa. A Barca trafia do bramki. W ten sposób Ligi Mistrzów się nie wygra... oby była zmiana w grze!

34. minuta (18:14)

Sorhaindo. I znów minus 4...

33. minuta (17:14)

Lazarov otwiera wynik drugiej połowy. A po chwili w słupek rzuca Buntić.

33. minuta (16:14)

I znów strata. Ileż tych strat już dziś było, a to dopiero 33. minuty gry za nami...

32. minuta (16:14)

SEGO! BRONI! Teraz to rzućcie!

31. minuta (16:14)

Strata. Niestety.

Sego zostaje w bramce. Vive w ataku i w składzie: Strlek, Bielecki, Tkaczyk, Jurecki, Cupić. Przez 19 sekund gramy w osłabieniu.

0. minuta (16:14)

Zawodnicy Vive wyszli już z szatni. Dwie bramki - tylko tyle trzeba odrobić. Albo aż tyle.

255. minuta (16:14)

Do przerwy przegrywamy 14:16.

30. minuta (16:14)

Straciliśmy bramkę, mieliśmy jeszcze kilka sekund, aby rzucić bramkę, ale pośpieszył się Piotrek Chrapkowski. Chrapek jednak akcję wcześniej w fantastycznym stylu wykończył kontrę naszego zespołu.

30. minuta (15:14)

Myslicie, że Paweł Papaj zapowie jutro w finale zespół Vive Tauronu? My mamy taka nadzieje!

29. minuta (15:13)

Zamiast remisu jest minus 2 i kara dwóch minut dla Barcelony.

28. minuta (14:13)

Mógłbyć remis, ale ofens Chrapkowskiego.

BIELECKI!!!! CO ZA BOMBA!

28. minuta (14:12)

Długa akcja Barcy i znaleźli gdzieś tam Tomasa. Szkoda, szkoda, bo było blisko.

27. minuta (13:12)

REICHMAN!!!! Świetnie! A Niemiec był faulowany przez Karabaticia. Druga kara dwóch minut dla Francuza.

26. minuta (13:11)

Buntić!

25. minuta (13:10)

Jachlewski i kroki Barcy. Niestety Vive równie szybko traci piłkę. A ta trafia do Sigurdssona, a Islandczyk już wie co z nia zrobić.

24. minuta (12:9)

Nieskutecznie Lijewski. Świetnie w bramce Barcy radzi sobie Perez de Vargas. Kluczem do zwycięstwa będzie sposób na regularne pokonywanie go.

23. minuta (11:9)

Jurecki na kole, Bielecki na rozegraniu. Karol rzucił potężnie w drugiej linii! Jednak szybko odpowiadaja Hiszpanie.

22. minuta (10:8)

Rzucił Jachlewski, ale nieskutecznie. Piłka odbiła się i wyszła w pole, a tam czekał już na nia Aginaglade. Julen upadł, potrzebował pomocy fizjoterapeutów, ale może grać dalej!

21. minuta (10:7)

Jest bramka dla Vive i ofens Barcy! Walczymy!

20. minuta (10:6)

Reichmann chciał zaskoczyć Barcę rzutem z drugiej linii, ale najbardziej zaskoczył siebie i swoich kolegów. Karabatić z kontry trafia na 10:6.

19. minuta (9:6)

Znów odzyskaliśmy piłkę, blisko zdobycia bramki z kontry był Jachlewski, ale w ostatnim momencie był faulowany. Piłka dla Vive.

Tym razem kontra Vive i pewna bramka Cupicia!

18. minuta (9:5)

Piłka po rzucie Jureckiego zatańczyła na linii bramkowej, ale niestety nie znalazła drogi do siatki.

17. minuta (9:5)

Mamy problemy w ataku i znów była prosta strata. Całe szczęście, że na posterunku był Sego.

16. minuta (9:5)

Ostro zaatakowany Cupić, ale tylko żółta kartka dla Sigurdssona.

16. minuta (8:5)

Piłka do Aginagalde i jest bardzo ważne trafienie Hiszpana.

15. minuta (8:4)

Zorman, Lijewski i Jurecki na parkiecie. Tracimy piłkę, ale kontrę Barcelony broni Marin Sego!

14. minuta (8:4)

Przy wsparciu kibiców powinno się dać odrobić te straty!

Znów Tomas... I już cztery oczka straty. Czas dla Dujszebajewa.

13. minuta (7:4)

Sędziowie uznali, że Tkaczyk popełnił bład. Barca wykorzystała grę w przewadze i trzeba odrabiać trzy bramki straty.

13. minuta (6:4)

Znów strata Vive, kontra Barcelony zakończona bramka Nikoli Karabaticia i jeszcze dwie minuty Buntić. Gramy bez dwóch zawodników.

12. minuta (5:4)

Dwie minuty kary dla Żeljko Musy. Karny dla Barcelony. Sego kontra Lazarow... Góra jednak Macedończyk.

11. minuta (4:4)

Piłka trafia na skrzydło do Strleka, Manu jest faulowany i karny dla Vive. Bielecki kontra de Vardas i mamy remis!

10. minuta (4:3)

Rutenka nad bramka! Jest szansa na remis. Wcześniej jednak zmiany w kieleckim zespole.

9. minuta (4:3)

Buntić atakuje między obrońców Barcy i rzuca skutecznie!

9. minuta (4:2)

Dwie minuty kary dla Nikoli Karabaticia.

Powiemy Wam jedno: Tu jest genialnie.

8. minuta (4:2)

Strata Tkaczyka, bardzo prosta... Szkoda, bo Gudjon Valur Sigurdsson nie dał szans Sego.

8. minuta (3:2)

A teraz Barca skutecznie rzuca. A dokładniej Kirił Lazarow.

7. minuta (2:2)

Faulowany Aginagalde i karny dla Vive. Bielecki nie daje szans de Vargasowi.

6. minuta (2:1)

Brak zrozumienia w szeregach Vive i tracimy piłkę. Ofens Lazarova.

5. minuta (2:1)

Nieskuteczny rzut Bunticia, a bramkę dla Barcy rzuca Entrerrios.

4. minuta (1:1)

Rzucał Strlek, naszym zdaniem był faulowany. Jednak szybko broni Sego i znów atakujemy. Panowie spokojnie.

3. minuta (1:1)

Szybka odpowiedź Barcelony. Remis.

2. minuta (0:1)

Na parkiet do ataku wbiegaja Aginagalde i Bielecki. Wynik otwiera Julen Aginagalde.

1. minuta (0:0)

Długa, bardzo długa akcja Barcelony i nad bramka. Zaczyna Marin Sego!

0. minuta (0:0)

Vive zacznie w składzie: Sego - Cupić, Buntić, Musa, Chrapkowski, Tkaczyk, Strlek. Vive w obronie.

15:15

Jeszcze tradycyjne przebicie piatek i można zaczynać!

15:14

Ekipa CKsport jest dziś bardzo optysmistycznie nastawiona.

15:14
15:13

Niemieccy fani źle przyjęli także Siarhieja Rutenkę, Nikolę Karabiticia i podobnie jak w lutym ubiegłego roku w Kilonii trenera Tałanta Dujszebajewa.

15:10

Wszyscy otrzymuja brawa, z wyjatkiem Daniela Saricia. Kibice zapewne pamiętaja, że zawodnik ten zagrał dla Kataru podczas Mistrzostw Świata.

15:09

Prezentacja odbywa się na przemian. Pojawia się zawodnik Barcelony, a po chwili Vive Tauronu Kielce.

15:08

Zaczyna się prezentacja. Najpierw kapitan Barcy Victor Tomas, a po chwili Grzegorz Tkaczyk - kapitan naszej drużyny!

15:05

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. Publikujemy tam filmy z Kolonii. Warto wejść i polubić. Wystarczy kliknać TUTAJ.

15:02

Zgasły światła! Zaczyna się ceremowania otwarcia Final Four Ligi Mistrzów!

14:57

Atmosfera w Lanxess Arenie jest nieamowita.

14:57

Obie ekipy już w szatni. A do mikrofonu "dopadł" Paweł Papaj!!! Cała kielecka strona w Lanxess Arenie głośno dopinguje. "Jeden cel, jedno marzenie, dzisiaj wygrywamy" - powiedział Paweł. A my mu wierzymy! Dziś wygramy!

14:56

Każdy ma marzenia. A marzenia sa po to, aby je spełniać. Marzeniem wszystkich w Kielcach jest zywięstwo w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. Dziś Vive Tauron może postawić przedostatni krok w realizacji tego marzenia. Trzeba tylko (albo aż tylko) pokonać FC Barcelona. Setki kielczan tu w Kolonii wierzy w to równie mocno, jak i tysiace w Polsce. Na relację z półfinału Ligi Mistrzów zaprasza Wojciech Staniec.