Orlen Wisła Płock

28:29 (17:14)

Vive Tauron Kielce

19:46

KONIEC! KONIEC! CO TO BYŁ ZA MECZ! NIESAMOWITY! ALE VIVE MA SEGO!!! VIVE MA MISTRZOSTWO!!! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. minuta (28:29)

Sześć, jednak sześć sekund. Sego kontra Ghionea. BRONI SEGOO!!!! MARIN SEGO!!!! CHORWAT DAJE NAM MISTRZOSTWO POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wisła bez bramkarza. Osiem sekund do końca meczu i karny dla Wisły!

Ale rzut Bieleckiego broni Corrales. 40 sekund Wisły na rzucenie bramki.

59. minuta (28:29)

Sego broni rzut Daszka!!!! BRAWO MARIN! A teraz to rzućcie!

58. minuta (28:29)

Czas dla trener Orlen Wisły Płock. Jest dokładnie 58:16 na tablicy świetlnej.

Trafia Jurecki! Uff! na tablicy czas: 57:46.

58. minuta (28:28)

No niestety, rzut Jureckiego z koła broni Corrales. A Racotea daje remis.

57. minuta (27:28)

Syprzak wysoko nad bramka, ale Vive musi to jeszcze wykorzystać.

56. minuta (27:28)

Jurecki! A do końca meczu mniej niż 4 minuty.

56. minuta (27:27)

Racotea! Jak on to zmieścił? Nie wiemy, ale wiemy, że jest remis.

56. minuta (26:27)

Vive odzyskało piłkę, ale zaraz ja straciło... Kiepsko, bardzo kiepsko. Wisła w ataku.

55. minuta (26:27)

Znów Krzysiek Lijewski! Jedna bramka przewagi Vive!

55. minuta (26:26)

Bielecki obok bramki. Wisła w ataku, był faul i karny dla Nafciarzy. Sego kontra Daszek. BRONI MARIN!

53. minuta (25:26)

Montoro i znów remis. Na parkiecie leży Reichmann, nie wiemy co mu się stało. Niemiec może jednak kontynuować grę.

52. minuta (25:26)

Lijewski! A do końca meczu jeszcze osiem minut.

52. minuta (25:25)

Pokazalibyśmy Wam zdjęcie naszych fanów, ale siedziemy w takim miejscu, że widać tylko tyle:

51. minuta (24:25)

Kontra Jureckiego i prowadzimy!

51. minuta (24:24)

Remis! Vive odzyskuje piłkę i ma szansę na prowadzenie, ale nic z tego.

50. minuta (24:23)

Strata Vive i Montoro daje Wiśle prowadzenie...

49. minuta (23:23)

Teraz fani płockiego klubu wyzywaja pezesa Vive.... Nam już ręce opadaja. Jest remis.

48. minuta (22:23)

Strata Vive. Wisła będzie miała szansa na remis.

Spiker apeluje do kibiców Orlen Wisły o spokój. Fani płockiego klubu co chwilę lża zawodników kieleckiego klubu.

47. minuta (21:23)

Krzysztof Lijewski! Ważne trafienie Vive!

47. minuta (21:22)

Montoro przełamał ręce Sego.

46. minuta (20:22)

Cupić ze skrzydła! Vive prowadzi już dwoma oczkami!

45. minuta (20:21)

Trochę na to czekaliśmy, ale jest bramka! Karol Bielecki!

44. minuta (20:20)

A tak wyglada jedna z trybun Orlen Areny:

43. minuta (20:20)

Dwie minuty kary dla Kwiatowskiego.

Skutecznie Montoro. Znów remis.

42. minuta (19:20)

Ractoea wysoko nad bramka. Vive z problemy w ataku, ale piłkę wygarnał Chrapkowski i podał do Bunticia, jednak Wichary góra w starciu z Chorwatem.

41. minuta (19:20)

Jurecki z koła? To dla niego żaden problem.

40. minuta (19:19)

Vive pogubiło się w ataku i piłka dla Wisły. Ale tylko na chwilę.

Daszek wysoko nad bramka. Vive przechodzi szybko do ataku, faulowany był Grabarczyk. Na kole Vive... Jurecki.

39. minuta (19:19)

Piłki nie złapał Aginagalde. Hiszpan zwija się z bólu. Potrzebna pomoc fizjoterapeutów Vive. Julen schodzi z parkietu trzymajac się za nogę.

38. minuta (19:19)

Było prowadzenie Vive, ale jest remis.

37. minuta (18:18)

A to zdjęcie najgłośniejszych fanów z Płocka:

36. minuta (18:18)

Dwie minuty dla Chrapka i karny dla Wisły. Daszek kontra Sego. Góra Daszek.

36. minuta (17:18)

Piłka jednak znów dla Vive! A prowadzenie Vive daje Aginagalde!

35. minuta (17:17)

Ofens Vive, w ataku Orlen Wisła.

34. minuta (17:17)

Broni Sego! Bardzo dobrze. Vive ma szansę na prowadzenie.

33. minuta (17:17)

Świetny początek II połowy! Mamy już remis, po dwóch kontrach Cupicia i bramce Chrapkowskiego.

Chrapkowski i mamy remis!

32. minuta (17:16)

Vive zaczyna od dwóch szybkich i bramek. O czas prosi trener Orlen Wisły.

255. minuta (17:14)

Tak to wygladało do przerwy:

Nie udało się. Vive do przerwy w Płocku z Orlen Wisła Płock 14:17.

30. minuta (17:14)

Vive ma 2 sekundy, aby zdobyć bramkę, czy się uda? Może być bardzo trudno.

Vive odzyskało piłkę, a na dwie sekundy przed czasem o czas poprosił Dujszebajew.

Przez środek przedarł się Lijewski!

29. minuta (17:13)

Rzuca Daszek, interweniował Szmal, ale piłka wpadła do bramki.

29. minuta (16:13)

Podwójne wykluczenie dla Aginagalde i Kwiatkowskiego. A zdaje się, że Vive przez 4 minuty będzie grać w osłabieniu... Na domiar złego jest strata..

28. minuta (16:13)

Strata Vive, kontra Wisły i po trafieniu Syprzaka Nafciarze prowadza już trzema bramkami.

27. minuta (15:13)

Dwie minuty kary dla Grabarczyka. Nafciarze rozciagneli grę, piłka trafiła do Ghinoei i jest bramka.

27. minuta (14:13)

Kontra Vive i skutecznie Strlek!

26. minuta (14:12)

Podanie do Aginagalde, Hiszpan był uderzony i zwijał się z bólu. Jednak sędziowie uznali, że piłka dla Wisły...

25. minuta (14:12)

Daszek dla Wisły i znów trzeba odrabiać straty.

25. minuta (13:12)

Reichmann w ręce Monotoro i były dwie bramki straty. Jednak szybko odpowiada Jurecki.

24. minuta (12:11)

Jest prowadzenie Nafciarzy po trafieniu Racotei.

23. minuta (11:11)

Syprzaka doprowadza do remisu. Odpowiedź Vive nieskuteczna. Dwie minuty kary dla Musy za faul na Daszku.

22. minuta (10:11)

Faulowany Aginagalde i karny dla Vive. Do płockiej bramki wchodzi Adam Morawski. Piłkę ma w rękach Bielecki i umiesza ja w siatce!

22. minuta (10:10)

Montoro, a po chwili Wiśniewski i jest remis po 10.

21. minuta (8:10)

Szybko na rzut decyduje się Lijewski, o wiele za szybko. Broni Corrales.

20. minuta (8:10)

Sędziowie już podnieśli ręce w górę sygnalizujac grę na czas, ale skutecznie rzuca Tkaczyk!

19. minuta (7:9)

Zespołowa "koronkowa" akcja Vive i bez problemu rzuca Reichmann. A za wcześniejszy faulował Syprzak, który otrzymał dwie minuty.

18. minuta (7:8)

Najpierw Lijewski dla Vive, a w odpowiedzi Wiśniewski dla Wisły.

17. minuta (6:7)

Przez środek przedarł się Daszek.

16. minuta (5:7)

I zmiany w Vive. Na parkiecie melduja się Lijewski, Jurecki, Reichmann oraz Strlek.

15. minuta (4:7)

Ciekawa akcja Vive. Na koło zbiegł Buntić, piłkę podał mu Bielecki, a Chorwat pokonał Corralesa.

14. minuta (4:6)

Strata Vive i kontra Wisły, skutecznie zakończona przez Macieja Skibińskiego.

13. minuta (3:6)

Kolejna kontra Vive! Tym razem skutecznie rzucał Cupić. Jeszcze żółta kartka dla Ghionei.

12. minuta (3:5)

Ze skrzydła na rozegranie zbiegł Piotr Chrapkowski. Fajnie to wygladało.

12. minuta (3:4)

Podczas ostatniego meczu doszło do starcia, w którym Tkaczyk złamał nos Zelenoviciovi. Dziś kapitan mistrzów Polski przeprosił zawodnika płockiego klubu.

11. minuta (2:4)

Kontra Vive, dobra sytuacja Chrapkowskiego, ale broni Corrales.

10. minuta (2:4)

Karol Bielecki! A o czas prosi Cadenas.

9. minuta (2:3)

FANTASTYCZNIE!!! Cupić zabiega ze skrzydła, wydawało się, że będzie rzucał, ale ten podał do Grześka Tkaczyka, a ten nie miał już problemów ze zdobyciem bramki!

8. minuta (2:2)

Świetnie to zrobili! Bielecki znalazł na kole Aginagalde, a Hiszpan już wiedział co z tym zrobić. Ale szybko odpowiada Wiśniewski.

8. minuta (0:1)

Rzut Bieleckiego trafia w poprzeczkę, a piłka w ręce płockiego zawodnika. Nafciarze wychodza z kontra, ale fauluje Buntić i dwie minuty dla naszego zawodnika. A z karnego trafia Ghioena.

7. minuta (0:1)

Karny dla Wisły i żółta kartka dla Żeljko Musy. Karny dla Wisły, ale Racotea bez szans w starciu ze Sławkiem Szmalem!!!

5. minuta (0:1)

Na poczatku meczu pada mało bramek. Dobrze w bramce Wisły gra Corrales, a także kielecka obrona.

2. minuta (0:1)

Strata Wisły, konta Vive. Będzie karny dla Vive! Bielecki i 1:0!

Vive traci piłkę. Dobrze zaczał Corrales.

Zaczyna Vive. Kielczanie w składzie: Szmal, Chrapkowski, Bielecki, Tkaczyk, Buntić, Cupić, Aginagalde.

18:05

Zawodnicy obu ekip już na parkiecie. Zaraz zaczynamy.

17:59

Zawodnicy Orlen Wisły już w szatni. Vive udaje się w podobna stronę.

17:55

Nerwowo jest od pierwszych minut na trybunach. Zawodnicy Wisy wyszli w koszulkach z napisem: "Czasami nie wiemy z kim walczymy" i "Ale wiemy dla kogo walczymy". A kibice z Płocka nawoływali ich do łamania rywalom kości. Wybaczcie, ale nie chcemy w 100% cytować tej przyśpiewki.

17:53

Tylko jeden kroki dzieli mistrzów Polski z Kielc od obrony tego troefum. Dziś w Orlen Arenie będzie ostro i będzie goraco. Tego możemy być pewni. Na relację zaprasza Wojciech Staniec.

janusz2015-05-21 18:56:19
Ale jak kibice Vive po meczu krzyczeli "na kolana" to komentatorzy narzekali na chamstwo na trybunach...