Vive Tauron Kielce

25:16 (11:10)

Orlen Wisła Płock

21:58

Zwycięstwo dziewięcioma bramkami, 25:16! MVP meczu to zdecydowanie Marin Sego! Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz! W czwartek w Płocku Vive powalczy o obronę tytułu!

60. minuta (25:16)

Juuuurecki! Na zakończenie!

59. minuta (24:14)

Manueeeel Strleeeeek! Goool!

59. minuta (23:14)

Jeszcze po czerwonej kartce - dla Musy i Syprzaka za spore spięcie.

58. minuta (23:14)

Siódma bramka Racotei, ale to już mało ważne. "Na kolana! Na kolana!" niesie się po Hali Legionów!

57. minuta (23:13)

Musa! Czy to już jest pogrom?

57. minuta (22:13)

Nie no, po prostu brakuje nam słów... Sego obronił trzeciego karnego w tym meczu!

55. minuta (21:13)

MARIN SEGO - I WSZYSTKO JASNE!

53. minuta (21:13)

Tak wyglada bohater meczu!

52. minuta (21:13)

Racotea trafia z rzutu karnego. Ale w kolejnej akcji Sego znowu lepszy od graczy Wisły!

50. minuta (20:12)

Bramka Ghionei. To dopiero drugi gol Wisły po przerwie!

49. minuta (20:11)

Chrapkooooooooowski! Wisła jest już rozbita!

48. minuta (19:11)

Aginagalde, gol! A w defensywie? Oczywiście, że tak - broni Sego!

47. minuta (18:11)

MARIN SEGO JEST PO PROSTU NIEPRAWDOPODOBNY! NIEBYWAŁY! NIESAMOWITY! CO ON DZISIAJ ROBI W KIELECKIEJ BRAMCE! CAŁA HALA WIWATUJE NA STOJACO!

46. minuta (18:11)

TKAAAACZYK! Co za cudowny, ekwilibristyczny gol! Chyba nic nie zabierza Vive zwycięstwa!

45. minuta (17:11)

CO TU SIĘ DZIEJE! Krzysztof Lijewski omal nie pobił się z Adamem Wiśniewskim zarzucajac mu, że ten go uderzył przy rzucie. Ostatecznie po dwie minuty dla obu zawodników!

44. minuta (16:11)

MAAAAAAARIIIIIN SEEEEEEEEGOOOOOOOO! Broni karnego wykonywanego przez Daszka! Szał na trybunach Hali Legionów, wszyscy świętuja znakomita postawę Chorwata!

43. minuta (16:11)

I znowu znakomicie Sego! Wisła w 13 minut drugiej połowy rzuciła tylko jednego gola, brawo dla całej defensywy Vive!

42. minuta (16:11)

Lijewski z drugiej linii, ale obok bramki.

41. minuta (16:11)

Bramka Lijewskiego, interwencja Sego, braaawo! A Paweł Papaj krzyczy: "Braaaaamkę zdobywa: Maaaaarin...". Ale po chwili kielecki spiker się zreflektował :) Te emocje!

40. minuta (15:11)

Były protesty, było goraco, na ławkę rezerwowych gości wbiegł chyba ktoś nieuprawniony... Po wznowieniu gry bramka Racotei.

40. minuta (15:10)

Kolejna interwencja w obronie okupiona kara! Tym razem Tkaczyk... Ależ gwizdy! Interweniuje ochrona!

39. minuta (15:10)

Dwie minuty kary dla Jachlewskiego.

Bardzo, bardzo efektownie! Tkaczyk wrzuca do Reichmanna i gol! W drugiej połowie jest 5:0!

38. minuta (14:10)

A z rzutu karnego pewnie trafia Tkaczyk! I prosi o doping, więcej dopingu! Czas dla Manolo Cadenasa.

38. minuta (13:10)

Czerwona kartka z gradacji kar dla Zbigniewa Kwiatkowskiego! Wisła traci filar obrony!

37. minuta (13:10)

Aginagalde, goool!

36. minuta (12:10)

Dwie minuty kary dla Grabarczyka, rzut karny dla Wisły. Do piłki podchodzi Ghionea, rzuca i... broooni, broooni Seeeego!

35. minuta (12:10)

Druga odsłonę póki co dominuje ostra, zacięta walka w obronie.

34. minuta (12:10)

Pierwsze trafienie w drugiej połowie! Tobias Reichmann!

33. minuta (11:10)

Ajjjj, Wichary broni rzut karny Bieleckiego!

Kolejna kara! Tym razem "dwójka" dla Adama Wiśniewskiego.

31. minuta (11:10)

Dwie minuty kary dla Żeljko Musy. W kieleckiej bramce pozostaje Marin Sego. Wczoraj cały mecz bronił Sławomir Szmal.

0. minuta (11:10)

Zaraz zaczynamy druga połowę!

255. minuta (11:10)

Jest dobrze, ale zawsze może być lepiej!

30. minuta (11:10)

Wichary jeszcze broni rzut Bunticia! Wisła przetrwała potrójne osłabienie przy stanie 0:0!

29. minuta (11:10)

Dwie minuty kary dla Daszka, spore protesty na ławce Wisły i jaki efekt? Wisła w... potrójnym osłabieniu! A Vive tego nie wykorzystuje, niesamowite!

28. minuta (11:10)

Trener Dujszebajew prosi o doping! No, rzeczywiście, co tu dużo mówić... Mogłoby być lepiej. W Hali Legionów jest też grupa fanów z Płocka.

27. minuta (10:10)

Ale znowu remis... Tym razem trafia Syprzak.

26. minuta (10:9)

Juuuurecki, goool!

26. minuta (9:9)

Racotea doprowadza do remisu.

24. minuta (9:8)

Sego nie zdołał obronić rzutu Daszka.

24. minuta (9:7)

Rzut karny dla gości i "dwójka" dla "Chrapka".

23. minuta (9:7)

To być może ostatni mecz Vive w Hali Legionów w obecnym sezonie. Godna otoczka jeśli chodzi o frekwencję!

21. minuta (9:7)

Racotea i Buntić - wymiana ciosów (oczywiście w przenośni :)).

20. minuta (8:6)

Seeego, znakomicie! I w końcu Vive budzi się w ataku - Grezgorz Tkaczyk!

19. minuta (7:6)

Strlek rzuca z lewego skrzydła, ale broni "Wichura". Dobra passa płockiego bramkarza.

18. minuta (7:6)

Wisła nie wykorzystuje posiadania piłki, ale gubia się też kielczanie. Zelenović z kontry na 7:6, czwarty gol gości z rzędu. Pobudka, panowie!

17. minuta (7:5)

Na boisku pojawili się Tkaczyk, Buntić, Cupić i Strlek. Ten drugi rzuca lekko w kierunku bramki gości, bez większych problemów broni Wichary.

15. minuta (7:5)

Aginagalde z całej siły, ale słupek! Wykorzystuje to Wisła, która po trafieniu Daszka zmniejsza straty do dwóch bramek.

14. minuta (7:4)

Racotea pewnie wykonał "siódemkę" po faulu Chrapkowskiego.

12. minuta (7:3)

Daszek trafia na 7:3.

11. minuta (7:2)

Coooo zaaa aaaakcja! Jachlewski chwyta piłkę w powietrzu i od razu pokonuje Wicharego! 7:2, pięć bramek przewagi mistrzów Polski!

10. minuta (6:2)

Czas czasem, a na Vive i tak nie ma mocnych! Bielecki trafia z karnego! To już trzeci dzisiejszy gol "Koli"!

9. minuta (5:2)

A tak prezentuja się gospodarze:

Czas dla trenera gości, Manolo Cadensa. I żółta kartka dla hiszpańskiego szkoleniowca...

Znakomicie Lijewski! 5:2!

8. minuta (4:2)

Dwie minuty kary dla Kwiatkowskiego za nieprzepisowe powstrzymanie Aginagalde!

7. minuta (4:2)

Pierwsza kontra i od razu skuteczna! Reichmann!

7. minuta (3:2)

Tioumentsev lepszy od Sego, ale po chwili Wichary nie radzi sobie z mocnym rzutem Bieleckiego.

5. minuta (2:1)

Lijewski świetnie zbiegł do środka i rzutem z kozłem pokonał Wicharego! Brawo, "Lijek"!

3. minuta (1:1)

Montoro z drugiej linii mocno i skutecznie!

3. minuta (1:0)

Bieleeeecki! Klasyczna bomba w jego wykonaniu i 1:0!

Zaczynamy! Po zbliżenie się do tytułu!

Mistrzowie Polski na poczatek w składzie: Sego - Jachlewski, Zorman, Musa, Chrapkowski, Lijewski, Reichmann. Do wejścia do ataku gotowi Bielecki i Aginagalde.

20:09

Płocczanie wygwizdani, kielczanie przyjęci owacja na stojaco - standard w Hali Legionów!

20:06

Trzecia drużyna mistrzostw Polski juniorów - Vive Tauron Kielce!

20:04

No, w końcu! Pierwsi z rozgrzewki zeszli goście, chwilę później - gospodarze. Jeszcze chwilka i zaczynamy prezentację przed meczem!

19:59

O! I od tych panów będzie dziś bardzo dużo zależeć!

19:56

Narada nie tylko wśród zawodników i trenerów. Prezesi też musza porozmawiać!

19:53

Wczoraj kielczanie wygrali 31:26, a na poczatek dzisiejszej batalii przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Przez transmisję telewizyjna znowu mamy opóźnienie, 10-minutowe. To zakrawa o żenadę ze strony stacji... Spóźnienie w każdym meczu od tylu miesięcy/lat? Słabo...

19:50

Trybuny zapełniaja się z każda chwila. Dziś oczywiscie znowu będzie komplet publiczności.

19:48

My możemy narzekać, że zabraknie "Rosy", ale co ma powiedzieć Wisła... Do szeregu osłabień dołacza jej dziś jeszcze brak Rodrigo Corralesa. Hiszpański bramkarz jest zawieszony za czerwona kartkę, jaka obejrzał we wczorajszym starciu. To spory ubytek w płockiej ekipie.

19:42

Przed meczem można porozmawiać... Potem już każdy zajmie się swoimi zadaniami.

19:41

Dzisiaj w kieleckiej ekipie brakuje tylko jednego zawodnika - Tomasza Rosińskiego. Ten rozgrywajacy nie ma w tym sezonie szczęścia. Wczoraj nabawił się kolejnej kontuzji, tym razem łydki.

19:37

Piłka i bramka... Taaak, to jest to!

19:36

Wczoraj - wygrana. Dzisiaj? Nie może być inaczej! Druga odsłona walki o mistrzostwo Polski pomiędzy Vive Tauronem Kielce a Orlenem Wisła Płock: na relację na żywo z Hali Legionów zaprasza Marcin Długosz! Witam serdecznie!