Vive Tauron Kielce

38:25 (18:14)

Pogoń Szczecin

19:43

38:25, 2:0 i kontuzja Żeljko Musy - to najważniejsze fakty po dzisiejszym meczu Vive Tauronu Kielce z Pogonia Szczecin. Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz! Dobrego wieczoru!

60. minuta (38:25)

Jeszcze piękna wkrętka Reichmanna! Znakomicie zrobił to Niemiec.

59. minuta (37:24)

Kowalski broni rzut Bieleckiego.

58. minuta (37:24)

Wzorowa kontra kielczan. Chrapkowski do Reichmanna i po trafieniu Niemca jest już 37:24 dla Vive.

57. minuta (36:24)

Pogoń jeszcze walczy w ataku.

56. minuta (35:23)

Pierwsza bramka Zormana. A to oznacza, że każdy zawodnik Vive Tauronu z pola ma już co najmniej jedno trafienie na koncie w dzisiejszej potyczce.

55. minuta (34:23)

Jeszcze czas dla trenera gości. Pięć minut i stanie się faktem to, czego mogliśmy się spodziewać - Vive po raz drugi okaże się lepsze od Pogoni.

54. minuta (33:23)

Buntić! I to już dziesięć goli przewagi mistrzów Polski.

53. minuta (32:23)

Bielecki znakomicie zwiódł obrońców i bramkarza, 32:23!

52. minuta (31:23)

Gierak wysoko nad bramka Szmala.

51. minuta (30:23)

Deeeenis Buuuntić! Tu już się nic złego Vive nie stanie, kielczanie będa za chwilę o jeden krok od finału play-offów.

50. minuta (29:23)

I to przynosi efekt! Bramka Strleka.

49. minuta (28:23)

Czas dla trenera Tałanta Dujszebajewa

48. minuta (28:23)

Dwa gole z rzędu zdobywa Pogoń.

45. minuta (28:21)

Frekwencja w Hali Legionów z naszej perspektywy. Szału nie ma, ale wstydu - też nie.

44. minuta (28:20)

Mateusz Kowalski czujny między słupkami po rzucie Michała Jureckiego. Po chwili "Dzidziuś" otrzymuje dwie minuty kary za interwencję w obronie.

43. minuta (27:20)

Mateusz Jachlewski upadł na ziemię po jednym ze starć, ale na szczęście z "Siwym" wszystko w porzadku i może kontynuować grę.

41. minuta (26:19)

Pogoń nadrabia wynik.

40. minuta (25:17)

Aginagalde bez problemu podwyższa wynik na 25:17.

38. minuta (24:17)

Grabarczyk, gol! Po chwili Buntić wyłuskuje piłkę w obronie.

37. minuta (21:15)

Sprytne przerzucenie piłki przez Zydronia nad Szmalem, ale nieskuteczne.

36. minuta (21:15)

Aginagalde po podaniu od Cupicia - to się musiało skończyć golem!

34. minuta (20:15)

"Zarek" trafia dla szczecinian.

32. minuta (20:14)

Na start dwa gole kielczan!

31. minuta (18:14)

Zaczynamy druga połowę! Niestety, Żeljko Musy nie ma już nawet na ławce... Wczoraj cały mecz bronił Marin Sego, więc dzisiaj w bramce zostaje Sławomir Szmal.

255. minuta (18:14)

Do przerwy wszystko pod kontrola: 18:14 dla Vive Tauronu i spokojnie możemy czekać na druga połowę!

30. minuta (18:14)

Zaremba skutecznie z drugiej linii.

29. minuta (18:13)

Krzysztof Szczecina - bramkarz Pogoni, a zarazem wychowanek Vive w akcji. Dzisiaj zanotował już kilka naprawdę niezłych interwencji, ale to za mało, żeby zatrzymać mistrzów Polski.

28. minuta (17:13)

Mówiac wprost - defensywa szczecinian rozklepana. Czy może raczej rozrzucana. W każdym razie po bramce Piotra Chrapkowskiego Vive prowadzi 17:13!

26. minuta (16:12)

Zdjęcie trybun z naszej perspektywy wrzucimy w drugiej połowie, a co! :) A tymczasem Bielecki skutecznie z rzutu karnego!

25. minuta (15:12)

Jedziniak w krótki róg bramki Szmala. Skutecznie.

23. minuta (14:11)

Jakiś uraz Żeljko Musy... Chorwat pokuśtykał do szatni, nie wyglada to najlepiej.

22. minuta (14:9)

I znowu Strlek! Najprościej jak można w piłce ręcznej - po kontrze.

21. minuta (13:9)

Chorwaci podwyższaja prowadzenie Vive. Jest 13:9, a przed chwila trafili Strlek i Buntić.

20. minuta (11:9)

Klub Kibica Vive. Dziś frekwencja na sektorze "D" nie porywa.

19. minuta (10:8)

Znakomity przechwyt Zydronia i wzorowa kontra. Ale po chwili rzut karny dla kielczan i dwie minuty kary właśnie dla "Zygi". Z siedmiu metrów pewnie trafia Buntić!

18. minuta (9:7)

Czas dla trenera gości. A w zespole Vive tradycyjne zmiany: na boisku sa już Strlek, Chrapkowski, Buntić czy Reichmann.

17. minuta (9:7)

Żeljko Musa!

15. minuta (8:6)

Bielecki rzuca, Szczecina broni po rykoszecie, ale piłkę wyłuskuje Aginagalde i podaje ja do Cupicia. Chorwat trafia do siatki!

14. minuta (7:6)

Paweł Krupa pokonuje "Kasę", ale to ciagle kielczanie sa na prowadzeniu.

12. minuta (6:5)

Seria ofensywnych pomyłek Pogoni. Ale w bramce przyjezdnych znakomicie spisuje się wychowanek kieleckiego klubu, Krzysztof Szczecina.

10. minuta (6:5)

Jaaachlewski! Vive na prowadzeniu! A teraz walka w obronie...

9. minuta (5:5)

Niedługo trzeba było czekać na remontadę kielczan, jak to mówia w Hiszpanii. Szybka akcja, bramka Jureckiego i mamy remis!

8. minuta (4:5)

Aginagalde momentalnie obraca się z rywalem na plecach. Efekt? 4:5!

7. minuta (3:5)

Co dzisiaj kielczanie maja z tym prawym skrzydłem?! :) Tym razem bramkę z tej pozycji zdobywa Jurecki!

6. minuta (2:5)

Szczecinianie utrzymuja trzy tarfienia przewagi.

5. minuta (1:4)

Walczak rzutem z koła pokonuje Szmala. Po chwili Zydroń wykorzystuje kontrę. Pierwsze pięć minut dla gości.

4. minuta (1:2)

Pierwszy gol Vive Tauronu! Jachlewski z... prawego skrzydła!

2. minuta (0:2)

Zaremba przypomina się kieleckim kibicom i zdobywa bramkę na 0:2.

1. minuta (0:1)

Najpierw niecelnie rzuca gracz Pogoni, po chwili Szczecina znakomicie broni próbę Zormana. W końcu goście dopinaja swego i obejmuja prowadzenie.

Żółto-biało-niebiescy rozpoczynaja w składzie: Szmal - Jachlewski, Bielecki, Jurecki, Grabarczyk, Aginagalde, Cupić. Do ataku będzie wchodzić Zorman.

18:08

Na parkiecie sa już goście i mistrzowie Polski z Kielc. To znak, że za moment pierwszy gwizdek sędziego!

18:07

To jeszcze mały pokaz taneczny i zaraz zaczynamy!

18:05

Prawdziwych emocji niektórzy doświadcza dopiero po meczu - wówczas na sektorze "A" odbędzie się losowanie stu wejściówek dostępnych dla kieleckich kibiców na Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii. Życzymy szczęścia!

18:02

Pogoń na pewno będzie chciała sprawić dzisiaj niespodziankę, ale nie oszczedzaja jej kłopoty kadrowe. Ciężko spodziewać się, że dojdzie do sensacji. Trzeci mecz już w niedzielę w Szczecinie.

17:59

Wczoraj w kadrze mistrzów Polski zabrakło Julena Aginagalde, Michała Jureckiego i Tomasza Rosińskiego. Dziś pierwsi dwaj wracaja na boisko, a poczynania kolegów jako widzowie obserwować będa oprócz "Rosy" także Grzegorz Tkaczyk i Krzysztof Lijewski.

17:56

Zaczynamy nasza relację dopiero o 17.55, ale spokojnie - mecz rozpocznie się z około 10-minutowym opóźnieniem. Jest to oczywiście zwiazane z transmisja na żywo w telewizji.

17:55

Witamy, witamy z Hali Legionów! Wczoraj bez większych problemów Vive Tauron Kielce pokonało Pogoń Szczecin i zbliżyło się do finału play-off PGNiG Superligi. Jak będzie dzisiaj? Wierzymy, że podobnie! Na relację z drugiego pojedynku kielczan ze szczecinianami serdecznie zaprasza Marcin Długosz!

dmk2015-05-07 21:26:16
A będzie relacja z losowania biletów?
lesneludki2015-05-07 19:00:43
Ludki pewnie sa na stypie ui ponoc kiszone ogorki maja
SCYZORYK2015-05-07 18:50:41
MIAŁO NA FINAL FOUR W KOLONI JECHAĆ 500 OSÓB VIVE TAURON KIELCE? A POJEZIE TYLKO 100? (W LOSOWANIU)
ckckck2015-05-07 18:39:53
Frekwencja lepsza niż wczoraj :)
kibic2015-05-07 18:36:58
'Klub Kibica Vive. Dziś frekwencja na sektorze "D" nie porywa.' Panie Redaktorze, a kiedy porywała? :)) Szczególnie na meczach ligowych. Wczoraj było jeszcze gorzej :)