Effector Kielce

3:2 (25:22, 13:25, 21:25, 20:25, 16:14) Mecz się zakończył

Cuprum Lubin

20:27

Jest pierwsze zwycięstwo kielczan w tym meczu! Można powiedzieć: wreszcie! MVP zostanie Bieniek. A za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

16:14

Kolejna piłka meczowa dla kielczan. Na zagrywce Krzysiek. Zaatakował Penchev i skutecznie!!!!

16:14

14:14

Wszyscy wstają z miejsc, ale jest punkt dla gości. Remis.

14:14

14:13

Tak! Brawo! Zły atak lubinian! Piłka meczowa dla kielczan!!!!

13:13

As serwisowy!!! Znów Bieniek! Kolejna przerwa, tym razem dla trenera gości!

12:13

Mateusz Bieniek!

11:13

Dwa punkty przewagi Cuprum. Była jeszcze wideo weryfikacja, ale punkt lubinianie zdobyli prawidłowo. O przerwę prosi Daszkiewicz.

11:13

11:11

Fantastycznie w bloku Penchev i Bieniek! Mamy remis! O czas prosi jeszcze szkoleniowiec zespołu z Lubina.

10:11

Co tu się dzieje! Cuprum odskakuje na dwa punkty, a Effector zaraz zmniejsza straty do jednego oczka.

9:10

Z całych sił o jak najlepszy wynik walczą kieleccy zawodnicy!

8:9

W Chęcinach mamy ogromne emocje!

6:8

Skuteczny atak Kadziewicza. Czas na zmianę stron na boisku.

6:7

Teraz bardzo ważne będzie wsparcie kibiców!

4:7

Źle, źle. Trzy oczka przewagi mają lubinianie. Czas dla Daszkiewicza.

4:5

Teraz na prowadzeniu goście.

3:3

Wyrównane pierwsze minuty tego seta.

2:1

Teraz dwa punkciki zdobywają nasi zawodnicy!

0:1

No to zaczynamy! Teraz każdy punkt będzie na wagę złota! A pierwszego w tie-breaku zdobywają goście.

0:0

To już drugi mecz z rzędu Effectora, w którym będzie piąty set. Ostatnio była porażka, teraz liczymy na zwycięstwo!

0:0

A tak prezentuje się druga strona trybun, czyli sektory A, B, C:

25:20

Podwójny blok Krzyśka i Bieńka! Czwarty set dla Effectora! Będzie tie-break!

24:20

Mamy piłkę setową! Wcześniej jeszcze o czas prosi trener gości.

23:20

Trommel na zagrywca, ale w siatkę!

22:20

Jeszcze walczą o korzystny wynik zawodnicy z Lubina, ale kielczanie wciąż prowadzą.

22:19

Effector jest już bardzo blisko wygrania seta nr 4 i wyrównania rywalizacji w całym meczu.

21:17

Bartosz Krzysiek! Znów kapitalny atak tego zawodnika!

19:15

Kapitalny atak Bartosza Krzyśka! Effector utrzymuje przewagę!

18:14

Sporo kibiców wybrało się na to spotkanie. To sektory D, E, F.

16:12

Mamy drugą przerwę techniczną w tym secie.

15:11

Już cztery oczka przewagi Effectora!

12:9

Kibice wierzą w kielecką drużynę:

12:9

Andreas Takvam upadł tak bardzo pechowo, że zrobił sobie coś ze stawem skokowym. Kontuzji wcześniej doznał także Staszewski.

9:6

No to teraz się Kadziewicz wkurzy jeszcze bardziej, bo już trzy oczka przewagi kielczan ;)

8:6

Fatalne zachowanie Łukasza Kadziewicza, który w nerwach po stracie dwóch punktów przez jego zespół, zaczął wymachiwać tak ręcznikiem, że aż wywrócił bandy reklamowe. Oberwało się także jego kolegom z zespołu, którzy usłyszeli kilka gorzkich słów.

8:6

A teraz jest już prowadzenie kielczan! Fatalny błąd atakującego z Lubina, który źle uderzył piłkę.

6:6

Remis!

5:6

Rozalin Penchev! Skuteczny blok! Już tylko jedno oczko straty.

3:6

Blok Effectora, ale niestety piłka wychodzi na aut.

1:5

Mocny atak gości, piłka odbija się od kielczanina i leci aż pod dach.

0:3

Będzie challenge dla Effectora. Zmiany decyzji sędziów nie będzie.

0:2

Bardzo szybka decyzja Daszkiewicza, który prosi o przerwę.

0:1

No to zaczynamy! Set nr 4, oby nie ostatni.

0:0

Kto wygra mecz?

21:25

No i niestety. Trzeci set także dla Cuprum.

20:24

Piekielnie mocny atak Cuprum. Piłka setowa dla gości.

19:23

Goście zdobywają punkt po bloku Effectora. Czas dla Daszkiewicza.

19:22

Według sędziego piłka dotnęła sufitu... ale to wywołało wiele kontrowersji, bo chyba nie dotknęła. No, ale nic. Trzeba grać dalej.

18:20

Wydaje się, że już za chwilę kielczanie wyrównają, ale goście znów odskakują na trzy punkty.

15:17

Dmytro Pashytskyy w aut!

14:17

Ależ wymiana piłek! Bardzo długa! Ale co najważniejsze zakończona punktem dla Effectora! I w konsekwencji o czas prosi trener Cuprum.

11:16

A teraz mamy drugą przerwę techniczną w tym secie.

11:15

Adrian Buchowski, dobry atak. Czy to będzie moment zwrotny w tym meczu?

8:13

Źle to wygląda. Błąd kielczan, ale taki zupełnie prosty. Szkoda... O czas prosi Daszkiewicz.

8:13

Na dzisiejsze spotkanie wybrał się kapitan Vive Tauronu Kielce, Grzegorz Tkaczyk:

11:16

I znów trzy oczka straty, a było blisko.

11:15

Już tylko jeden punkt do odrobienia!

11:15

Przerwa techniczna nr 1, w trzecim secie.

8:13

Trzy punkty z rzędu dla gości.

3:3

Nie udany blok Bartosza Krzyśka i mamy remis.

3:1

No, już lepiej. Dwa punkty dla Effectora, teraz skutecznie zaatakował Bieniek, a na zagrywce wziąż Janusz!

3:1

0:1

Maćkowiak w aut.

0:0

Zaczynamy trzeci set. Na zagrywce Maćkowiak.

0:0

Krótka przerwa, i mały konkurs dla kibiców.

8:13

Trzy punty z rzędu zdobywają zawodnicy Cuprum Lubin. O czas prosi Dariusz Daszkiewicz.

13:25

Skuteczny atak Ivana Borovnjaka i drugi set dla gości z Lubina.

13:24

Dobrze na zagrywce Trommel i piłka setowa dla gości.

13:22

Bardzo efektowny atak Kadziewicza, kielczanie mogli piłkę tylko odprowadzić wzrokiem.

13:20

Podwójne odbicie w zespole Effectora. Niestety...

11:18

Błąd techniczny Effectora. O czas prosi trener Daszkiewicz, a strata do odrobienia wciąż wielka...

10:16

Ciężko może być odrobić sześć punktów straty. Mamy drugą przerwę techniczną.

9:15

Rośnie, rośnie przewaga przyjezdnych.

8:13

As serwisowy Łukasza Kadziewicza...

7:11

Nie jest dobrze, bo Cuprum prowadzi już czterema oczkami. O czas prosi Dariusz Daszkiewicz.

7:10

Mamy też nadzieję, że mecze Effectora często będzie sędziowała także ta pani:

7:9

W redakcyjnym gronie doszliśmy do wniosku, że dziś jest bardzo dobry spiker! Bardzo przyjemnie się go słucha, liczymy, że częściej będzie on "prowadził" mecze kielczan.

6:8

W tym secie lepiej radzą sobie goście, ale spokojnie, mają tylko dwa punkty przewagi.

5:6

Inicjatywa teraz po stronie gości, którzy zdobyli trzy punkty z rzędu.

5:3

Dobrze, dobrze! Dwa punkty z rzędu dla zespołu Dariusza Daszkiewicza.

3:3

Skuteczny blok Effectora, a teraz na zagrywce pojawia się Buchowski. Jednak goście skutecznie zaatakowali.

2:1

Żółta kartka dla drużyny gości.

1:0

Pierwszy punkt w drugim secie dla kielczan!

0:0

Krótka przerwa i już za chwilę zaczynamy drugiego seta!

25:22

Punkt dla Effectora i mamy zwycięstwo w pierwszym secie!

24:22

Dotknięcie siatki przez zawodnika Cuprum, ale będzie wideo weryfikacja, tej decyzji sędziów.

24:22

Skuteczny atak Jędrzeja Maćkowiaka i mamy piłkę setową.

23:22

Ajajaj. As serwisowy Cuprum. O czas prosi Daszkiewicz.

23:21

Bartosz Krzysiek skuteczny atak, a teraz jeszcze pojawia się na zagrywce.

21:19

Dwa punkty z rzędu dla gości. A to oznacza spore emocje w końcówce setu.

21:17

"Kapitalne tempo, kapitalny atak" - krzyknął spiker w hali po kolejnym dobrym ataku kielczan!

20:16

Bardzo efektowna akcja Effectora i atak Bieńka skuteczny! A teraz na zagrywce Janusz.

18:15

A na trybunach trwa zabawa a najlepsze:

16:13

Druga przerwa techniczna.

15:13

Na zagrywce Mateusz Bieniek, ale za mocno. Auto.

14:11

14:11 dla Effectora, ale o challenge prosi trener Cuprum. Jaka decyzja sędziów? Punkt dla kielczan!

13:11

Adrian Buchowski! Świetny atak kieleckiego zawodnika. Libero Cuprum mógł tylko odbić piłkę, ale wiele nie mógł zrobić!

12:9

No i przełamana zła seria, ale po chwili dobry atak gości. Punkt za punkt!

10:5

Panowie grajcie tak dalej - może spokojnie powiedzieć swoim podopiecznym trener Dariusz Daszkiewicz.

8:4

Dobry, bardzo dobry początek meczu! Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Effectora 8:4.

3:3

Autowy atak Effectora i znó remis, tym razem po 2.

1:0

No to zaczynamy. Na zagrywce Maćkowiak. Atak gości na aut, i 1:0 dla kielczan!

17:59

Effector zaczyna w składzie: Maćkowiak, Janusz, Staszewski, Buchowski, Bieniek, Krzysiek oraz libero Kaczmarek.

17:57

Przywitanie obu drużyn i już za chwilę, chwilę zacznie się pojedynek Effectora z Cuprum Lubin.

17:56

Witamy wszystkich z hali w Chęcinach. Dziś dużo tu mgły, ale w hali jest ok ;) Na relację zaprasza Wojciech Staniec.

:D2014-10-29 20:32:41
:d
Omg2014-10-29 20:29:45
Brawo w końcu pierwsza wygrana w tym sezonie !!! Napewno doda chłopakom wiary że mogą wygrywać ale niestety tu jest problem bo zaczynają OD TERAZ PRAWDZIWE DRUŻYNY i znowu będą porażki