Vive Tauron Kielce

26:23 (11:9)

Orlen Wisła Płock

19:21

Uff. Koniec, było ciężko, było nerwowo, ale Puchar Polski zostaje w Kielcach! Ten Puchar trafi w ręce Vive Tauronu! Dla kielczan jest to dwunasty Puchar!!! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec!

60. minuta (26:23)

Kibice z Kielc śpiewaja: Puchar jest nasz! A Strlek ustala wynik

60. minuta (25:23)

Rzuca Rosińśki, ale tylko poprzeczka. Szybko akcja Wisły, ale Daszek nieskutecznie. No to już wszystko jasne!!!!

59. minuta (25:23)

W hali wszyscy stoja. Ależ emocje! Ależ nerwy.

Jeszcze rzuca Racotea. Vive musi uważać, bo tu może być jeszcze goraco. Świetlna tablica pokazuje, że jest 58:54, a o czas prosi Tałant Dujszebajew.

59. minuta (25:22)

Strata Vive. Niepotrzebna, zupełnie... Szkoda. Ale nic. Trzeba bronić.

58. minuta (25:22)

Zaczyna Wisła i jest trafienie Syprzaka. Ale do końca już niewiele ponad dwie minuty.

58. minuta (25:21)

Rzucił Bielecki!!! BRAWO!!!!!!!!!!! na tablicy wyników 25:21 i 57 minuta i 31 sekunda. O czas prosi Cadenas.

57. minuta (24:21)

Wiśniewski do Zormana! A to oznacza piłka dla Vive! Niecałe trzy minuty do końca meczu!

Cupić rzuca ze skrzydła!!! Bardzo, bardzo ważne trafienie!!! Odskakujemy na trzy oczka!

57. minuta (23:21)

Szmal broni Zelenovicia!!! Piłka dla Vive!!

56. minuta (23:21)

Tomek Rosiński przedziera się przez zasieki Wisły. Karny dla Vive i dwójka dla zawodnika Nafciarzy. Bielecki podchodzi do piłki i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

55. minuta (22:21)

Czas dla Tałanta Dujszebajewa.

Obronili. Pięc minut do końca meczu. Vive prowadzi jednym trafieniem i gra w ataku.

54. minuta (22:21)

Blok Wisły i Nafciarze w ataku.

Obroniliśmy. Teraz trzeba zachować spokój. Dużo spokoju.

53. minuta (22:21)

Jest trafienie Strleka, ale wcześniej uderzony w głowe był Bielecki. Sędzowie oczywiście tego nie widzieli.

52. minuta (21:21)

Syprzak i remis. Do końca meczu osiem minut.

52. minuta (21:20)

Kontra Vive!!! MATEUSZ JACHLEWSKI!!!! To bardzo ważne trafienie naszego zawodnika.

51. minuta (20:20)

Karny dla Vive. Czy rzuci Aginagalde? Oby. Pojedynek dwóch Hiszpanów, bo w bramce Wisły Corrales. Góra zawodnik Nafciarzy....

Wiśniewski fauluje Zormana, ale tylko dwie minuty kary dla zawodnika Orlen Wisły Płock.

50. minuta (20:19)

Bielecki!!! Prowadzimy!!! Ale Karol leży na parkiecie po rzucie. Kary nie ma. Nasz zawodnik jednak wstaje.

50. minuta (19:19)

Ofens Zelenovicia!! Vive ma szansę na prowadzenie! Rzućcie to!! Rosiński zatrzymywany przez Nikcevicia. Tomek leży na parkiecie.... Oby to nic poważnego.

49. minuta (19:19)

Rosiński!!!! Remis! 19:19.

48. minuta (18:19)

Montoro nad bramka. Vive w ataku, piłka trafia na Aginagalde. Julen był faulowany... ale nic nie ma. Tylko wolny.

47. minuta (18:19)

Najpierw Montoro, teraz Rosiński. Emocje sa tu ogromne!

46. minuta (17:18)

Ofens Wisły, teraz ofens. Szkoda, bo była szansa na remis.

45. minuta (17:18)

Piłka dla Vive! Butni skutecznie! Już tylko jedno trafienie straty.

45. minuta (16:18)

Ważne trafienie Rosińskiego! Dwie straty Vive, teraz trzeba to obronić!

44. minuta (15:17)

Patryk Ptak podełsłam nam takie zdjęcie fanów Vive:

43. minuta (14:17)

Sędziowie uznali, że był ofens Vive. Kielczanie znajduja się w ciężkiej sytuacji. Ale Szmal broni! Dobrze! Uff. Teraz trzeba to rzucić!

42. minuta (14:17)

Wisła odskakuje na trzy bramki.

41. minuta (14:16)

Czas dla Wisły.

Karny dla Vive i dwie minuty dla Zelenovicia. Karol Bielecki stanie przed szansa na zdobycie bramki. Broni bramkarz Wisły.

40. minuta (14:16)

Kolejna kara w tym meczu. Tym razem dla Bunticia.

39. minuta (13:15)

Arbitrzy zupełnie nie radza sobie z prowadzeniem tego meczu... Musimy ogladać takie sytuacje:

38. minuta (13:15)

Kielczanie przegrywaja już dwoma trafieniami.

37. minuta (13:14)

Sędziowie nie uznali najpierw bramki Aginagalde, a teraz oddali piłke Wiśle...

36. minuta (13:14)

Wiśniewski daje prowadzenie Wiśle. Kielczanie sa w ciężkiej sytuacji.

35. minuta (13:13)

Wyrównała Wisła po trafieniu Tioumentseva.

34. minuta (13:12)

Ofens Zormana. Wisła ma szanse na remis.

33. minuta (13:12)

Kontra Wisły i rzuca Daszek.

32. minuta (13:10)

Świetnie! Bielecki! Corrales bez szans!!!!

32. minuta (12:10)

W pierwszej akcji Vive w obronie trzecia karę dwóch minut otrzymuje Piotr Grabarczyk. To druga czerwona kartka dla naszego zespołu.

31. minuta (12:9)

Bielecki! MAmy trzy bramki przewagi!

31. minuta (11:9)

Vive zacznie w ataku. Kielczanie w składzie: Strlek, Bielecki, Zorman, Buntić, Cupić, Aginagalde. Do obrony będa wbiegali Grabarczyk i Chrapkowski.

0. minuta (11:9)

Obie ekipy już na parkiecie. Jeszcze kilka chwil i gramy!

255. minuta (11:9)

W przerwie dowiedzieliśmy się o tym, że maskotka na polskie Euro2016 będzie nazywać się High Five. Na parkiecie pojawili się m. in. Artur Siódmiak, Otylia Jędrzyjczyk oraz przedstawicieli ZPRP:

Tak było w pierszej połowie. Dużo emocji.

W przerwie występ Rafała Brzozowskiego:

Za nami pierwsza, bardzo nerwowa połowa. Jednak zakończona prowadzeniem Vive Tauronu. Kielczanie po przerwie zagraja bez Jureckiego.

30. minuta (11:9)

Maja piętnaście sekund, aby rzucić bramkę. Ale milimetrów zabrakło Ivanovi Cupiciovi.

Vive ma szansę na wyjście na trzy bramkowe prowadzenie. Trzeba rzucić bramkę. Piętnaście sekund do końca i o przerwę prosi Tałant Dujszebajew.

29. minuta (11:9)

Wisła już w czterech w polu. Ale traci piłkę.

Nerwowo tu, teraz kolejna kara dla Płocka. Wisła gra w trójkę w polu. Vive w pięciu. Skutecznie Chrapkowski!

28. minuta (10:9)

CO TU SIĘ DZIEJE!!! Nie wiemy za co, ale trzecia karę dwóch minut otrzymuje Michał Jurecki. Czerwona kartka.

Szybka kontra Vive i prowadzimy! I jeszcze kara dla Orlen Wisły!

27. minuta (9:9)

Ofens Wisły, piłka dla Vive! Karny dla kielczan i dwie minuty kary dla Ghionei. Z karnego nie myli się Bielecki! Remis!

27. minuta (8:9)

Szmal kapitalnie w bramce!!! Szybka kontra Strleka i już tylko jedno trafienie straty.

25. minuta (7:9)

Będzie karny dla Vive za faul na Jureckim. Na siódmym metrze stanie Ivan Cupić, do płockiej bramki wchodzi Adam Morawski. Góra Cupić!!!

23. minuta (6:9)

Zelenović skutecznie z prawego rozegrania i Nafciarze prowadza już trzema trafieniami.

23. minuta (6:8)

Vive traci piłkę, Wisła wychodzi z kontra, ale dobrze wraca do obrony Denis Buntić.

22. minuta (6:8)

Piłka trafia na koło do Syprzaka i zawodnik Orlen Wisły pokonuje Sławka Szmala.

22. minuta (6:7)

Dwie minuty kary dla Michała Jureckiego. To już druga taka jego kara. A o czas prosi trner Orlen Wisły.

21. minuta (6:7)

Jest trafienie dla Wisły, a po chwili obok bramki Płocka rzuca Jurecki.

20. minuta (6:6)

Znó Tomek Rosiński. Remis.

19. minuta (5:6)

Wybaczcie nam jakość tego zdjecia, ale kibice z Kielc siedza centralnie po naszej prawej stronie i ciężej ich lepiej uchwycić:

18. minuta (5:5)

Jest szansa na remis i jest remis! Świetna akcja Vive zakończona trafieniem Tomka Rosińskiego!

18. minuta (4:5)

Wreszcie! Jest trafienie dla Vive! Jego autorem Karol Bielecki!

17. minuta (4:4)

Trzy rzuty z rzędu Vive odbił Corrales... a z kontry trafia Zelenović.

16. minuta (3:4)

Dwie minuty kary dla Piechowskiego. Nerwowo na taka decyzje sędziów zareagował Manolo Cadenas i trener Wisły ukarany żółtym kartonikiem.

Zmiany w Vive, na parkiecie pojawiaja się Strlek, Jurecki, Rosiński i Cupić.

15. minuta (3:4)

Znów strata Bunticia. W ciagu kwadransa obie ekipy rzuciły tylko siedem bramek.

14. minuta (3:4)

Vive straciło piłkę, a Wisła rozegrała szybka akcję, która na bramkę zamienił Valentin Ghionea.

14. minuta (3:3)

Teraz kara dla Kamila Syprzaka za faul na Aginagalde.

13. minuta (3:3)

Najpierw na ławkę kar wędruje Piotr Grabarczyk, a po chwilę Michał Jurecki. Ale Wisła grajac w podwójnej przewadze traci piłkę.

12. minuta (3:3)

Karol Bielecki potężnie z drugiej linii, ale niestety tylko w poprzeczkę. Wynik bez zmian.

11. minuta (3:3)

Szybka kontra Vive, sam na sam z Corralesem był Reichmann, ale rzut naszego zawodnika nieskuteczny. Teraz Tobias opuszcza boisko trzymajac się za nogę. Oby to nie było nic poważnego.

10. minuta (3:3)

Na boisku jest już Michał Jurecki, jest i bramka dla Vive! Remis!

8. minuta (2:3)

Karol Bielecki z rzutu karnego trafia bezbłędnie.

7. minuta (1:3)

Podwójne wykluczenie w obu ekipach. w Vive Piotr Grabarczyk w Orlen Wisłe Dan Emil Racotea.

6. minuta (1:3)

Ajaja, rzut Bunticia nieskuteczny. Vive grać będzie teraz w obronie, ale nie udało się zatrzymać Alexandra Tioumentseva.

5. minuta (1:2)

Wisła prowadzi po bramce Dan Emila Racotea.

4. minuta (1:1)

Wynik otwiera Angel Montoro, a szybko odpowiada Karol Bielecki!

3. minuta (0:0)

Także Wisła dobrze w obronie i także broni Corrales. Wciaż bez bramek.

2. minuta (0:0)

Wisła długo w ataku, ale w kieleckiej bramce jest Sławek Szmal!

Vive zacznie od obrony. Kielczanie zagraja w składzie: Szmal, Reichmann, Jachlewski, Grabarczyk, Chrapkowksi, Bielecki, Zorman.

Niestety, ale za ławka jest też Żelijko Musa. A więc Vive dziś bez Musy, Lijewskiego i TKaczyka.

17:36

Hymn narodowy Polski i możemy grać.

17:34

Sa i oni, obrońcy trofeum Pucharu Polski:

17:31

No i rozpoczyna się prezentacja. Na poczatek Orlen Wisła Płock.

17:28

Musimy jeszcze chwilę poczekać na prezentację. Ona rozpocznie się równo o 17.30.

17:26

Za ławka siedzi Grzegorz Tkaczyk. Tak więc popularny "Młody" niestety na pewno nie zagra w tym spotkaniu.

17:22

Spikerzy maja na sobie pięć koszulek, wszystkich klubów, które graja w F4 oraz oficjalna na ME2016 i teraz rzucaja je w stronę kibiców.

17:20

Na kibiców z Kielc wykierowane sa żółte światła, a na fanów z Płocka niebieskie.

17:19

No i obie ekipy już w szatni. W hali gasna światła.

17:17

Kończy się już powoli rozgrzewka obu ekip.

17:16

Zawodnicy się rozgrzewaja, a spikarzy zabawiaja kibiców. Fani musza odgadywać obrazki, które pojawiaja się na telebimie.

17:09

Rozgrzewka trwa w najlepsze:

17:08

Puchar Polski aż jedenaście razy w historii trafiał w ręce szczypiornistów Vive, a w ręce Płocka trafiał dziesięć razy. Jednak to kielczanie sa hegemonami i w ostatnim czasie, aż sześć razy z rzędu sięgali po to trofeum. Liczymy, że dziś podtrzymaja tę passę.

ploki smród2015-04-26 19:27:21
Jest ponad 12000 kibiców z Kielc i 3 razy więcej szczyn z ploka
SCYZORYK2015-04-26 18:54:15
ILE JEST KIBICÓW VIVE TAURON KIELCE??
lolek2015-04-26 18:52:10
Nie dość ze vive gra na poziomie jakiś pulaw, to jeszcze sędziowie postanowili, ze pomogą wiśle...