Vive Tauron Kielce

38:28 (18:15)

Górnik Zabrze

19:06

Vive Tauron wygrywa z Górnikiem Zabrze 38:28 i melduje się w finale Pucharu Polski! Zmierzy się w nim z lepszym z wieczornej pary Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy. Za uwagę serdecznie dziękuje już Wojciech Staniec! Zagladajcie na CKsport.pl, za niedługo kolejne materiały zwiazane z turniejem w Warszawie!

60. minuta (38:28)

Wszystko zgodnie z planem, zaraz koniec spotkania!

57. minuta (36:27)

Rośnie przewaga Vive, kolejna kontra i znów bramka Cupicia.

57. minuta (35:27)

Rzut Grabarczyka trafia w poprzeczkę.

56. minuta (35:27)

I znów Zorman! A po chwili przechwyt... tak tak Zormana, rzut też jego, ale nieskuteczny. Vive jednak w ataku.

55. minuta (34:27)

Świetnie Szmal! Najpierw odbił karnego, a później rzut z akcji Górnika. Po bramke Zormana Vive prowadzi już siedmioma bramkami.

54. minuta (33:27)

Dwie minuty kary dla Piotra Chrapkowskiego za faul na Mariuszu Jurasiku.

53. minuta (33:27)

Czas dla trenera Górnika.

52. minuta (32:27)

Okres słabszej gry Vive, najpierw kontrę zmarnował Cupić, a później Górnik zdobył bramkę i jeszcze odzyskał piłkę.

50. minuta (32:25)

Do protokołu wpisany jest Michał Jurecki, ale jego na parkiecie jeszcze nie widzieliśmy. Liczymy, że jutro będzie on już gotowy do gry.

49. minuta (32:25)

I właśnie Tkaczyk zdobywa teraz bramkę z konty.

48. minuta (30:25)

Na parkiecie pojawił się Grzesiek Tkaczyk. To cieszy, bo w ostatnim czasie popularny Młody zmagał się z kontuzja.

47. minuta (30:24)

Skuteczna akcja Bunticia, ale szybko odpowiada Tatarnicev.

46. minuta (29:22)

Potężna bomba z drugiej linii! KAROL BIelecki!

45. minuta (28:22)

Dużo dziś z kołem gra zespół z Zabrza. Nie zawsze to wychodzi, ale tym razem - dwa razy z rzędu się udało. Dwie bramki zanotował Gromyko.

44. minuta (27:20)

Czas dla Górnika.

Warto chwalić kieleckich skrzydłowych, bo teraz Reichmann rzuca bramkę. Rośnie przewaga Vive.

43. minuta (26:20)

Fajnie graja dziś kieleckie skrzydła. Teraz skutecznie rzuca Strlek.

42. minuta (25:20)

Fajna, kombinacyjna akcje zagrali zawodnicy Vive. Przy rzucie faulowany był Reichmann, dopiero po protestach kieleckiej ławki sa dwie minuty kary dla Niewrzawy.

41. minuta (24:20)

Buntić w pojedynku jeden na jeden z obrońcami Górnika. Góra Chorwat, a nam się zdaje, że tu powinny być dwie minuty kary dla obrońcy z Zabrza.

40. minuta (23:18)

Szarpie, szarpie Jurasik w tym meczu. Józek jak zwykle w formie, ale nie ma lekko z obrona Vive.

39. minuta (23:18)

Strlek ze skrzydła podaje do Musy, a ten nie ma już problemów ze zdobyciem bramki.

37. minuta (22:18)

Bielecki, Jurasik. Wymiana ciosów z obu strony.

36. minuta (21:17)

Ofens Vive, szybka akcja i bramka Niewrzawy.

34. minuta (20:16)

W bramce Vive od poczatku tej połowy gra Szmal. I teraz zanotował dwie efektownie parady z rzędu.

33. minuta (20:16)

Karny dla Vive, na linii siódmego metra Bielecki. Kornecki bez szans.

31. minuta (19:16)

Pierwsza akcja Vive nieskuteczna, ale Zabrza już tak. Trafia Tatarnicev, a szybko odpowiada Bielecki.

0. minuta (18:15)

Tak było do przerwy. Jak będzie teraz?

Obie ekipy już na parkiecie. Za kilka chwil zaczynamy druga połowę.

255. minuta (18:15)

Pierwsza połowa kończy się nieskutecznym rzutem Niewrzawy.

30. minuta (18:15)

Faulowany był Julen Aginagalde. Karny dla Vive i Bielecki lepszy od Korneckiego!

28. minuta (17:15)

Świetny przechwyt Siwego i jego bramka. Górnik jednak nie chce się poddawać i walczy z całych sił o jak najlepszy wynik.

27. minuta (16:12)

Dziwna decyzja sędziów. Wydaje nam się, że faulowany był Zorman... ale arbitrzy widzieli to inaczej.

25. minuta (16:12)

Julen Aginagalde gra dziś jako fałszywy prawo rozgrywajacy, gdyż zbiega na chwilę. Tak jak teraz, gdy rzucił kolejna bramke dla Vive.

24. minuta (14:10)

A już cztery "do przodu" dla Vive. Rzucał Zorman.

23. minuta (13:10)

Przechwyt Grabarczyka. Kielecki kołowy uruchamia Cupicia, który nie daje szans Kickiemu. A teraz Jachlewski ze skrzydła i Vive prowadzi już trzema bramkami.

22. minuta (11:10)

Czas dla trenera Górnika. Więc pokażemy Wam trybuny. Sporo kibiców przyszło na to spotkanie:

21. minuta (10:11)

Wysoko w obronie graja zabrzanie i kielczanom jest trudno się przebić. Ale teraz udało się to Bieleckiemu!

20. minuta (10:10)

Dwie minuty dla Grabarczyka i karny Jurasika. Ale Sego góra!

19. minuta (10:10)

Vive przez chwile przegrywało 9:10, ale już jest remis.

18. minuta (10:9)

Kontra Górnika i bramka Tomczaka, choć według spikera to Tomczyk ;)

17. minuta (9:8)

Zmiany w Vive. Na parkiecie melduja się Cupić, Agingalde, Grabarczyk, Zorman. Ciekawy manewr, bo Vive gra na dwa koła.

16. minuta (9:7)

Ależ wyskoczył z drugiej linii Karol Bielecki! Fantastyczne trafienie naszego zawodnika.

15. minuta (8:7)

Okres dobrej gry Górnika, kilka ważnych piłek odbił Kicki. Zabrzanie mieli nawet szansę na remis, ale broni MARIN SEGO!

13. minuta (8:7)

Na Torwarze sa także kibice z Kielc, którzy cały czas dopinguja swoja drużynę.

13. minuta (8:5)

Wymiana sił na trybunach. Kibice z Płocka zaczęli krzyczeć: Górnik Zabrze. Na co siędzacy w poblizu dzieci z jednej ze szkół: Vive.

12. minuta (8:5)

Równie fantastyvcznym trafieniem odpowiada Józek, czyli Mariusz Jurasik.

10. minuta (8:4)

Świetnie z drugiej linii rzuca Karol Bielecki!

8. minuta (7:3)

To bardzo szybki mecz, Vive gra z kontry, raz po raz rzucaja na bramkę Górnika.

6. minuta (4:2)

Vive na żółto, a Górnik na biało:

5. minuta (4:1)

Kolejna szybka akcja Vive i bramka Strleka. Jest pierwsze trafienie Zabrza, jego autorem Tatarnicev. Szybko odpowiada Strlek.

4. minuta (2:0)

Kielczanie dziś na żółto:

2. minuta (2:0)

I znów świetnie Sego!! A w ataku skutecznie Reichmann.

1. minuta (1:0)

Pierwsza akcja Górnika dobra, ale broni Sego. W odpowiedzi Reichmann, pierwszy raz nieskutecznie, drugi już dobrze i 1:0.

Zaczyna Górnik. Vive w obronie w składzie: Sego, Strlek, Rosiński, Chrapkowski, Musa, Buntić, Reichmann.

17:35

Musimy przyznać, że bardzo podoba nam się oprawa tego turnieju. Widać ogromna różnicę w porównanie z poprzednim rokiem.

17:33

Zaczyna się prezentacja obu ekip. Na poczatek obrońcy trofeum, a więc zawodnicy Vive Tauron Kielce.