1:1

Cracovia Kraków

Davíd Kristján Ólafsson (37')

16:56

Koniec meczu. Korona remisuje z Cracovią 1:1. Poniżej prezentujemy bramki z tego spotkania

Dominick Zator marnuje piłkę meczową! Uderzenie reprezentanta Kanady z pola karnego poszybowało wysoko ponad bramką

CZTERY MINUTY DOLICZONE.

KAPITALNIE DZIEKOŃSKI!! Bramkarz Korony instynktownie interweniował po strzale Patryka Sokołowskiego z pola karnego

Rewelacyjne uderzenie Cracovii wyciąga Dziekoński! Piłka odbiła się od jego stopy! To prawie była bramka, pewna sytuacja. Ale się tutaj wydarzyło. Cracovia ofensywnie, ale tym samym odsłania swoje podbrzusze.

Kolejne zmiany w Koronie zeszli Remacle i Nono weszli Konstatyn oraz Takać

Po centrze Nono niecelny strzał z 6 metra oddał Adrian Dalmau

Cracovia traci argumenty, ale wciąż gra na tyle dobrze, by wywieźć z Kielc jeden punkt.

Korona Kielce cały czas inicjuje, naciska. Ale nie możemy pozwolić, aby Cracovia wepchnęła nas do roli rozgrywacza akcji pozycyjnych. Kielczanie muszą dołożyć od siebie ten efekt WOW, próbować łapać rywala przechwytami, dynamicznym przesunięciem ofensywy zaraz po zdobyciu piłki itd.

Dwie roszady w Koronie:

Jacek Podgórski za Dawida Błanika oraz Bartosz Kwiecień w miejsce Yoava Hofmesitera.

Po zmianie szansę wyjścia sam na sam z Madejskim miał Adrian Dalmau, jednak Tomasz Kwiatkowski odgwizdał faul Hiszpana

Mikkel Maigaard Jakobsen opuszcza boisko zastępuje go Karol Knap

Chwilę później po dośrodkowaniu Daiwda Błanika piłkę zgarnął Dominck Zator, jednak uderzył wysoko nad bramką.

Korona pierwszy raz w tym meczu przejęła kontrolę nad poczynaniami boiskowymi!!!! Ależ szanse, ale możliwości. Cracovia totalnie pogubiła się w tym wszystkim, wrotki wypięte.

TAAK! TROOOJAK !! Stoper dopadł do bezpańskie piłki w polu karnym i kapitan gospodarzy wpakował ją do siatki!!

Korona Kielce w tej połowie ma sporo inicjatywy, co wymusza Cracovia oddając piłkę. Ale w ostatnich minutach kielczanie pokazali, że sa w stanie zmienić wynik tego meczu. Zwłaszcza jesli Cracovia pomaga popełnianymi błędami. Wszystko przed nami!!! Rywale popełniają błędy.

Było blisko. Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego dośrodkowywał Marcel Pięczek. Niestety Miłosz Trojak nie zdążył zamknąć akcji na dalszym słupku. Przebłysk Korony już jest, czas na kolejne

11230 widzów zjawiło się w to sobotnie popołudnie na Suzuki Arenie. Brawo dla Was!

Korona chce przejąć inicjatywę. Podopieczni Kamila Kuzery jednak nie mogą znaleźć sposobu na dobrze dysponowaną defensywę przyjezdnych

Ależ było blisko! Strzał sprzed pola karnego oddał Nono, niestety obok bramki gości.

Adrian Dalmau zastąpił Mariusz Fornalczyka.

W Cracovii: Mateusz Bochnak za Michała Rakoczego

W pole karnę piłkę wgrał Szykawka, jednak Dawid Błanik uderzył wysoko i daleko obok celu

Brak groźnych akcji z obu stron. Początek drugiej części spotkania łudząco przypomina to, co działo się zaraz po rozpoczęciu meczu

Upomnienie za faul na Dominicku Zatorze dla Skovgaarda

Zaczęli drugą część zmagań. Liczymy na lepszą postawę Korony

Koniec pierwszej połowy

Trudno się nie zgodzić z taką analizą. Drugą połowę spotkania możecie oczywiście śledzić nadal za pośrednictwem naszej relacji jak i słuchać transmisji w Radiu eM Kielce.

Na razie Korona jest tłem dla dobrze dysponowanej drużyny Jacka Zielińskiego. Miejmy nadzieję, że w drugiej części gry kielczanie się "obudzą".

Gwizdy żegnają schodzących do szatni zawodników obu drużyn.

Kibice wyraźnie zniecierpliwieni i zawiedzeni postawą żółto-czerwonych, czego wyraz dają na trybunach

Wyraźnie ciągniemy dalej to, co miało miejsce w Lubinie.

Cracovia ma wynik, więc spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, a przy tym popełnia proste błędy, które niestety nie zostają przez gospodarzy skarcone kontratakiem.

Dominacja. Tak chyba w największym skrócie trzeba nazwać grę Cracovii. Koronie brakuje argumentów. Gol zdobyty, to może Cracovia teraz odda nam piłkę i nakaże grać. Tak, jak było w Lubinie. Wbrew pozorom nie musi to być dla nas dobra informacja. Zobaczymy jak kielczanie sobie z tym poradzą.

Po chwili groźnie nad bramką Cracovii uderzał Yoav Hofmeister. Liczymy, że będzie więcej takich akcji po stronie Koroniarzy. Na razie najgroźniejsza sytaucja gospodarzy

Co za błąd kielczan. Obrońcy pozostawili wolną całą prawą stronę, a do zagrania kolegów nabiegał Davíd Kristján Ólafsson i zdobył bramkę na 0:1.

Rozegrania piłki do Szykawki próbował Trojak, jednak jego zagranie wyłapał bramkarz rywali

Uspokajamy, Nono wrócił już do gry ;)

Zderzenie Nono z Patryki Sokołowskim. Hiszpan leży na boisku. Żółta kartka dla byłego zawodnika Piasta Gliwice

Korona odpowiedziała rzutem wolnym, ale Dawid Błanik dośrodkował wprost do rąk Madejskiego

Absolutnie nie wiemy jakim cudem wyjął to Dziekoński! Co się stało, że piłka nie wpadła do siatki, ale dobrze! Wciąż jest remis 0:0. Niemniej kielczanie nie są w stanie sobie poradzić z tą krakowską nawałnicą. Cracovia, trzeba to oddać, gra bardzo dobrze. Lepiej od Korony.

ALEŻ AKCJA CRACOVII. Po idealnym zagraniu Rakoczego w pole karne w idealnej sytuacji do zdobycia bramki stanął Mikkel Jakobsen jednak strzelił wprost w Xaviera Dziekońskigo

Blisko szczęścia po indywidualnej akcji był Mariusz Fornalczyk, jednak jego uderzenie minimalnie mięło prawy słupek Sebastiana Madejskiego

Jak oceniacie to spotkanie w wykonaniu obu zespołów? Jak dla nas, Cracovia obecnie ma zdecydowanie więcej aspektów po swojej stronie. Kreują akcje, potrafią przyśpieszyć, na długi czas pozbawiają Koroniarzy piłki. Ale żółto-czerwoni też lubią się odgryźć. I mieliśmy kilka akcji, gdzie kieleckie serduszka zabiły mocniej. Niestety bez pozytywnych efektów.

Przycisnęła Cracovia, ale kieleccy obrońcy poradzili sobie z między innymi strzałem z pola karnego aktywnego Mikkela Maigaarda Jakobsena

Po starciu z Marcelem Pięczkiem na murawę upadł Otar Kakabadze, jednak Gruzin próbuje kontynować grę

Na razie bez konkretniejszych akcji z obu stron. Gra przez większość czasu toczy się w środku pola

Groźna akcja Patryka Makucha i Mikkela Maigaarda Jakobsena dobrze wyblokowana przez defensorów gospodarzy.

W międzyczasie podrzucamy Wam jeszcze porcję zdjęć z rozpoczęcia tego spotkania. Jak zwykle w powietrzu powiewała cała masa żółto-czerwonych szalików. Grechuta w tle! Super! :)

Rzut z autu na wysokości 18 metra przed bramką Cracovii. Jednak daleki wrzut w pole karne Marcela Pięczka został wybity przez rywali

Dawid Błanik uderzył prosto w mur, jednak Korona nadal zostaje pod polem karnym gości

Będzie dobra okazja dla Korony. Faulowany przed polem karnym  Mariusz Fornalczyk

Cracovia miała już dwa kontakty z kieleckim polem karnym. Zrobiło się nieco niebezpiecznie, jednak nie straciliśmy kontroli nad boiskowymi poczynaniami. Teraz czas dla żółto-czerwonych!

Oczywiście rozpoczęliśmy już spotkanie!!! Na razie spokojnie :)

14:59

Już za chwilę, już za momencik rozpocznie się starcie „żółto-czerwonych” z „Pasam”. Obie drużyny są już na murawie.

14:50

W międzyczasie zachęcamy też do słuchania relacji w Radiu eM Kielce. Możliwości jest sporo, jednak nade wszystko liczymy, że jesteście na miejscu na stadionie i razem z nami będziecie się przyglądać z bliska temu wydarzeniu!!!

14:49

Obiecane zdjęcia kibiców Cracovii.

14:43

Do meczu zostało piętnaście minut, na Suzuki Arenie pojawili się już kibice Cracovii. Zdjęcia za moment ;)