Industria Kielce

28:29 (11:15)

Orlen Wisła Płock

22:37

SPOTKANIE KOŃCZY SIĘ WYNIKIEM 28:29 NA KORZYŚĆ ORLEN WISŁY PŁOCK. WIELKA SZKODA. WALCZYLIŚMY. BRAWO. I DZIĘKUJEMY!

22:36

Ale emocje! Nerwowo! Gorąco! Mindega kończy ten mecz! NIESTETY.

60. minuta (28:28)

6 sekund do końca.

Płock przy piłce.

Olejniczak 2 minuty kary.

Obronić i rzucić! Obronić i rzucić! 10 sekund do końca!

59. minuta (28:28)

Płock przy akcji ofensywnej. Będzie gorąco. STRATA PŁOCKA! Nahi i jest goooo!!!! REMIS!!!

59. minuta (27:28)

Czas dla gości.

MINUTA DO KOŃCA. Płock przy piłce.

Nahi! Gol!

59. minuta (26:28)

Bronimy! Ale hałas, ale tumult! Płock rzuca bramkę.

58. minuta (26:27)

OLEJNICZAK!!! JEST GOL!!!!

58. minuta (25:27)

Faul w ataku Płocka! Mamy piłkę!

OLEJNICZAK!

57. minuta (24:27)

Lucin zapakował z całej siły. Gol. Kielczanie grają bez bramkarza. Oba zespoły w osłabieniu.

56. minuta (24:26)

DANI DWIE MINUTY. SLUSZNIE. NIESTETY. I do tego karny.

Kielczanie mobilizują się, jakby wierzyli, że da się to jeszcze wyciągnąć za uszy!

Obronić, rzucić, obronić, rzucić - piłka ręczna to pozornie łatwa gra. Oby tak właśnie było!

Płock traci piłkę! Kielczanie przechodzą do ofensywy! Nahi indywidualnie! Mamy bramkę!

55. minuta (23:26)

Poszło lepiej niż się zapowiadało. Piłka na koło do Tournata i bramka!

55. minuta (22:26)

Kielce z akcją. Ruszamy do przodu, idzie topornie ale próbujemy.

CZAS DLA KIELC.

54. minuta (22:26)

Fazekas trafia. Oddala się wizja choćby remisu w tym meczu.

53. minuta (22:25)

Płock znowu pasywnie. Piłka dla Kielc! Może teraz! Do przodu Panowie! Tak jest, Olejniczak, gol!

53. minuta (21:25)

7 minut. Nie ma czasu. Niestety, Jastrzębski broni.

Gra pasywna Płocka. Rzut! Nad poprzeczką! Teraz my!

52. minuta (21:25)

Kielczanie bronią się przed podwojnym atakiem. Jest szansa na kontrę i... gubimy piłkę. Ale nie idzie. Czas dla gości.

51. minuta (21:25)

Gębala czerwona kartka.

Industria Kielce przy akcji. Gramy o jednego zawodnika więcej.... faul w ataku.

Jest kara dwóch minut dla Pirocha. Po raz kolejny. CZERWONA KARTKA.

50. minuta (21:25)

Piłka rozdana na skrzydło do Nahiego, ten w powietrzu podaje do Kounkouda... łapie ją, rzuca, jest gol!!! Bez podparcia!

W odpowiedzi Zarabec notuje gola.

49. minuta (20:24)

KRAJEWSKI NAD POPRZECZKĄ!!!! NAD POPRZECZKĄ!

Wolff notuje kolejną świetną interwencję, jednak będzie karny. Krajewski już podchodzi do 7. metra.

48. minuta (20:24)

I kara 2 minut dla Mihicia.

Kielce bronią! Brawo! Bronimy się przed akcją i wchodzimy do gry ofensywnej!

47. minuta (20:24)

AREK MORYTO!!!

Jest gol! Świetna kontra, wyjście do gry i mamy bramkę!

46. minuta (19:24)

Fazekas - Alex po golu.

46. minuta (18:23)

Wolff broni, kontra... STRATA!!!! Gubimy piłkę!

45. minuta (18:23)

Sześć goli różnicy za sprawą trafienia Mihicia. Przerzut na skrzydło, łatwe zwieńczenie roboty. Stratę szybko redukuje Karacić, który w ostatnich minutach bierze na swoje barki ciężar gry.

44. minuta (17:22)

Jednak co uda się odrobić, to Płock szybko dorzuci swoje. gol Dawydzika.

43. minuta (17:21)

Karacić.

Łapiemy się wyniku. Teraz Igor Karacić próbuje odrabiać stratę. Bardzo dużą stronę. Ale wciąż do odrobienia!

43. minuta (16:21)

42. minuta (16:21)

Gol dla Płocka PLUS 2 MINUTY KARY DLA GĘBALI.

41. minuta (16:20)

Długa akcja Industrii, dużo krzyżówek, wszystko to zwieńczone golem Alexa.

40. minuta (15:20)

Mihić wyszedł sam na sam. Wolff dwoił się i troił pajacykami, żeby zasłonić jak największy obszar światła bramki, lecz nie udało mu się zatrzymać zawodnika Wisły. Płock znowu uciekł.

39. minuta (15:19)

Dawydzik z bramką.

39. minuta (15:18)

Karacić!

38. minuta (14:18)

Gol dla Płocka.

37. minuta (14:17)

Kielczanie odbili kolejną akcję! Lecą na bramkę jak szaleni! A konkretnie Moryto! Arek wychodzi na pustą bramkę, rzuca piłke po koźle, a ta odbija się od poprzeczki i wypada z bramki!!! Tego jeszcze nie widzieliśmy. Na moment Hala Legionów zamilkła!!!

PŁOCK GRA PASYWNA, MUSZĄ ZOSTAWIĆ PIŁKE, ŁAPIE JĄ OD RAZU KARACIĆ I RZUCA DO PUSTEJ!!!

36. minuta (13:17)

Kielczanie grają bez bramkarza. Alex do akcji, rzuca, gol! Ale po drodze mieliśmy faul. Kapitan Kielc zwija się z bólu. Ciekawe, co tam się dokładnie stało.

35. minuta (12:17)

Terzić 2 minuty kary.

Do tego trzeba odnotować, że chwilę przed golem czerwoną kartkę dostał  Karalek.

34. minuta (12:17)

Płock pozycyjnie. Na razie nieśmiało, ale finalnie odwołują się do prostych rozwiązań. Przerzut od środka na skrzydło, wyskok i gol.

33. minuta (12:16)

WSPIERAMY!!!

32. minuta (12:16)

ALEX INDYWIDUALNIE I JEST GOL!

31. minuta (11:16)

Kielczanie marnują akcję. Strata piłki. Wracamy do obrony. Alex próbował szarpać indywidualnie, lecz nie dało to żadnych korzyści. Tymczasem Dani przejmuje piłkę, goni do kontry, niestety brakuje mu kolegów do rozegrania. Jest faulowany i zaczniemy od gry pozycyjnej na wysokości bramki rywala.

30. minuta (11:16)

Zarabec z golem.

30. minuta (11:15)

Wisła przed szansą na gola. Ale broni Wolff. Nahi wybiega do kontry, jednak zatrzymuje go Jastrzębski.

To niesamowite, że z tej konfrontacji wytworzyło się aż tak emocjonujące wielkie święto doceniane przez całą Polskę!

0. minuta (11:15)

WRACAMY DO GRY! WALCZYSZ ISKRA WALCZYSZ!!!

Koniec pierwszej połowy (11:15)

Lucin rzuca! Trafia! Ajjj!!!  Koniec pierwszej połowy. Spora strata!

30. minuta (11:14)

15 sekund. Płock przy piłce.

czas dla gości

Alex z golem!

29. minuta (10:14)

Znowu Wolff! Trzyma nas przy życiu tylko jego geniusz! Panowie! Mobilizacja, koncentracja!

28. minuta (10:14)

Gubimy piłkę. Krajewski wybiega do sam na sam! Wolff broni!!! Ufff. Cud! Panowie, posklejajmy się! Kielce wpadły w kryzys!

Zarabec ucieka Gębali i rzuca gola.

28. minuta (10:13)

NAHI ODPOWIADA! Jest gol! NIEEEEE, NIE MA GOLA!!! Przekroczenie linii 6. metra przez kieleckiego zawodnika! Nie ma gola!

27. minuta (10:13)

Kielczanie trafiają w bramkarza, Lucin zgarnia piłkę i rzuca do pustej kieleckiej bramki. Skutecznie. Gol.

26. minuta (10:12)

Krajewski tym razem po ziemi. I jest gol dla Płocka z karnego. Wolff nie wyczuł intencji rywala.

25. minuta (10:11)

Kolejna akcja i rzut karny dla Płocka.

Karalek dopiero co wrócił i dostaje kolejną karę 2 minut. No nie! Jak dla nas symulka jak złoto. Ale sędziowie długo się naradzali przed podjęciem decyzji. Więc może widzieli lepiej...?

Olejniczak rzuca i trafia, jednak wcześniej była sygnalizacja błędu technicznego.

WOLFF! ŚWIETNIE W BRAMCE! Mamy szansę dojść do remisu.

24. minuta (10:11)

Alex kapitalnym no look passem obsłużył Arka Morytę, a ten ze skrzydła przyłożył ile tylko fabryka dała! Piękny gol!

23. minuta (9:11)

Zarabec gol, a Karalek na 2 minuty na ławkę.

23. minuta (9:10)

Sićko rzuca i jest gol. Dostaliśmy karnego po ataku Pirocha na Olejniczaka.

22. minuta (9:10)

Piroch i Olejniczak znowu się starli. Kielecki zawodnik faulowany, a piłkarz ręczny Wisły siada na ławce. 2 minuty!

21. minuta (8:10)

Tin Lucin z golem.

20. minuta (8:9)

MORYTO PRZECHWYT! WYBIEGA PRAWĄ FLANKĄ, PODAJE DO CENTRUM, DO NAHIEO, TEN RZUCA I MAMY GOLA!

20. minuta (7:9)

Kielczanie nie rzucają ze swojej akcji, przy piłce Orlen Wisła Płock. Jeśli teraz rzucą, przewaga wzrośnie bardzo niebezpiecznie.

19. minuta (7:9)

Wolff! Znowu on! Znowu rewelacyjnie! Zatrzymał Krajewskiego bodajże, lecz wobec kolejnej akcji i wyskoku tego zawodnika ze skrzydła w kierunku bramki był już bezradny!

18. minuta (7:8)

Thrastarson podchodzi do karnego, wygina sie, gimnastykuje, rzuca, POPRZECZKA!

Dani rzut z 7. metra! Broni Jastrzębski. Dobrze dziś gra, to trzeba przyznać. Zobaczymy jak teraz zagra, jest karny dla Kielc!

17. minuta (7:8)

Bramki znowu zmarzły jakby na wieki. Od 3 minut utrzymuje się 7:8 na korzyść przyjezdnych.

16. minuta (7:8)

Alex na przebój, rzuca! Jastrzębski broni!

15. minuta (7:8)

Kielczanie wybraniają się przed atakiem rywali. Teraz kontra Industrii Kielce! Olejniczak siłuje się z rywalem o piłkę. Szarpią niemiłosiernie do tego stopnia, że kielecki zawodnik pada na parkiet. Zawodnicy skaczą sobie do gardeł! Znowu gorąco! Tłum reaguje impulsywnie!

Przechwyt Płocka. Alex traci piłke, jest sam na sam! Broni to Wolff! Brawo! Takich interwencji w takich chwilach zdecydowanie nam potrzeba! Wielka sprawa!

14. minuta (7:8)

Indywidualna akcja Pirocha. Przebiegł sprintem wszerz parkietu po czym zdobył gola.

14. minuta (7:7)

Lucin i Thrastarson. Gol za gol!

13. minuta (6:6)

Na trybunie obok jest gorąco. Ochrona wyciąga kibica za nieładne zachowanie, ale nie wiemy za jakie. Tymczasem Kounkoud zdobywa gola!

13. minuta (5:6)

Serdio na boku baaardzo niepocieszony. Pewnie w TV tego nie widać. Ściąga bandaże z rąk rzucając nimi o parkiet z ogromną złością i żalem za tę decyzję. No cóż Panie Abel, gramy dalej, bez Ciebie ;)

Piłka do Karaleka, niemal autostrada na kole, bo Płock gra bez dwóch osób na parkiecie. ALE NIESTETY NASZ ZAWODNIK TRAFIA W POPRZECZKĘ!!!

12. minuta (5:6)

Sićko rzuca z dystansu, trafia w bramkarza, ale zaraz w powietrzu brutalnie zatrzymuje go bodaj Abel Serdio! Sićko spadł na ziemię jakby się zwalił z pierwszego piętra. Werdykt? CZERWONA KARTKA! Serdio dziś już nie pogra.

Lucin. Gol.

11. minuta (5:5)

Odpowiedź ze strony Kielc. Szymon Sićko!

10. minuta (4:5)

Gol Krajewskiego.

10. minuta (4:4)

Plus karny, którego będzie egzekwował Krajewski.

Tomas Piroch i Olejniczak skoczyli sobie do gardeł. Efekt - obaj 2 minuty kary.

9. minuta (4:4)

Sićko ponownie z dystansu, lecz tym razem blokuje ten rzut Jastrzębski.

Jak tak dalej pójdzie, nie będzie miał kto grać :)

Teraz 2 minuty dla Mihicia. Klasyk, jak zawsze gorąco.

Tym samym gramy w podwójnym osłabieniu. Bo wcześniej karę wyłapał Nahi. Karnego nie będzie. Za to, piłka wcześniej wpadła do siatki na korzyść Płocka i jest remis!

8. minuta (4:3)

Gębala 2 minuty kary i będziemy mieć karnego.

7. minuta (4:3)

Sićko, jak to przystało na wybitnego bombardiera, wynurzył się nad blok rywali po czym miotnął z dystansu z ogromną siłą! Jest gol!

7. minuta (3:3)

Już trzy minuty bez bramek. Sporo!

6. minuta (3:3)

Tak jest i tym razem. WOOOLLLF!!! Ależ wyjął rzut Lucina!!! Brawo! Świetna interwencja. Piłka poleciała na wysokości pasa, a Wolff sparował ją swoimi kończynami na bok!

A dobrze wiemy, że karny to jeszcze nie gol ;)

Rzut karny dla drużyny przyjezdnej.

5. minuta (3:3)

Thrastarson nad poprzeczką. Ciężko podejść pod tak dobrze zbudowany blok obronny jak ten w Płocku. Sami giganci tam stoją.

4. minuta (3:3)

Faul Płocka w ataku i na tym kończy się ich akcja ofensywna. Ucierpiał Alex, ale szybko się podniósł, będzie żyl!

Rzut z dystansu, Wolff paruje na bok!

3. minuta (3:3)

Miejscami ten mecz łapie zawrotne tempo. Jest niesamowicie intensywnie. Sićko świetnie podaje po ziemi do Karaleka, a naszemu kołowemu pozostaje już tylko finalizacja! Świetna akcja! Super wykończenie! Są emocje! Jest gorąco i bardzo głośno!

2. minuta (2:3)

Płock rzuca dwa gole z rzędu. Kielczanie w międzyczasie próbują rękami Karaleka coś trafić, ale bez pozytywnego skutku.

1. minuta (2:1)

Jest odpowiedź Orlen Wisły Płock, na którą odpowiada Alex! Ale tempo!!!

0. minuta (1:0)

Szymon Sićko już trafia! Szybko!

20:41

ZACZĘLIŚMY!

20:40

Hala Legionów zdaje się być nabita po brzegi. Pięknie. Brawo. Ładna frekwencja.

20:37

Michał Jurecki z nagrodą specjalną od Superligi. Na parkiet wyszedł razem z córkami. Piekny obrazek. Piękna legenda.

20:37

MICHAŁ JURECKI Z SUPER GLADIATOREM!!! Teraz oficjalnie :) Na parkiecie :) Piękna historia, wielka legenda.

20:36

Arkadiusz Moryto w składzie i na parkiecie. Igor Karacić w składzie i na parkiecie <3

20:35

Drużyny zaprezentowane. Szykujemy się do gry!!!

20:35

Coraz bliżej gry!

Jesteśmy tuż po premierze utworu Tau. Jest Ogień. A pamiętajcie, że nie ma ognia bez... Iskry ;)

20:19

To na pewno najgłośniejszy mecz w sezonie :) Zwłaszcza kiedy obie grupy kibiców zaczynają się przekrzykiwać :)