Vardar Skopje

17:13

Jeszcze jakieś delikatne awantury ze strony kibiców Vardaru, ale już to zostawmy... Dzięki! Dzięki za te emocje! Dzięki za uwagę - Marcin Długosz, pozdrawiam.

17:06

Dwie wygrane po dwie bramki - 22:20 i 33:31 - i Vive Tauron Kielce po pokonaniu Vardaru Skopje jedzie do Kolonii! Mistrzowie Polski jedna z czterech najlepszych drużyn Europy! "FINAŁ JEST NASZ, LALALALALALALA", "DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY!!!" - to się jeszcze długo będzie nieść po Hali Legionów!

61. minuta (33:31)

STRLEEEEEEEEEEEK I VIVE JEST W NAJLEPSZEJ CZWÓRCE EUROPYYYYYY!!!!!!!!!!!

60. minuta (32:31)

GOL PRIBAKA, ALE SPOKOJNIE, SPOKOJNIE, MAMY TO, MAMY NASZE MARZENIA, MAMY TEN AWANS!

60. minuta (32:30)

ŁAWKA VARDARU DŁUGO MUSIAŁA BYĆ USPOKAJANA!

JURECKI CHYBA DOSTAŁ CZERWONA KARTKĘ Z GRADACJI KAR, WPADŁ NA TRYBUNY, CO TU SIĘ DZIEJE! ZAMIESZANIE, SZARPANINA!

BRONI, BRONI SZMAL! 48 SEKUND OD AWANSU!!!

59. minuta (32:30)

ZOOOOOOORMAN, VIVE JEDZIE DO KOLONII, TU JUŻ SIĘ NIC NAM NIE STANIE!!!

59. minuta (31:30)

MAMY TO, MAMY, CHYBA TO MAMY, KIBICE PADAJA W SWOJE OBJĘCIA! PIŁKA DLA VIVE, DWIE MINUTY KARY DLA STOILOVA!

DEEEEENIS BUUUUUNTIĆ, HALA LEGIONÓW SZALEJE, CO ZA TUMULT, CO ZA GWIZDY NA VARDAR!!!

58. minuta (30:30)

Buntić faulowany, ale nie ma kary dla zawodnika gości!

Vardar w siedmiu w polu, bramkarz wycofany. I Gorbok to wykorzystuje.

58. minuta (30:29)

Ta hala eksploduje, ta hala nie wytrzyma! Czas dla Macedończyków, Vive prowadzi 30:29, to już tak blisko spełnienia marzeń!

ZOOOOOORMAN, już przy sygnalizacji gry pasywnej! 180 sekund!!!

57. minuta (29:29)

Długa, długa akcja kielczan, ciagle coś się dzieje, ciagle jakieś przerwy!

56. minuta (29:29)

Vardar nie odpuszcza, bramka Pribaka.

56. minuta (29:28)

KAAAAAAROOOOOL BIEEEELEEEECKI Z RZUTU KARNEGO, GOOOL! 5 minut - tyle brakuje kielczanom do znalezienia się w gronie czterech najlepszych drużyn Europy!!!

55. minuta (28:28)

Jeden wielki szał! Trenera Dujszebajewa, wszystkich. Piłkę gubi Vardar, ale sędziowie przyznaja ja ponownie Macedończykom! Ale ci i tak ja gubia!!!

54. minuta (28:28)

Ten niesamowity Alex Dujszebajew wykorzystuje karnego, ciagle remis, ciagle niebywała nerwówka!

53. minuta (28:27)

Sterbik broni rzut Rosińskiego, ale po chwili rusza kontra kielczan i Strlek jest skuteczny!

52. minuta (27:27)

SZMAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!! Kapitalnie po rzucie Alexa Dujszabejwa z czystej pozycji!

51. minuta (27:27)

Sławek, badź murem, badź skała, Kielce cię potrzebuja!!!

Ależ bład gości! W bramce Vive stał Strlek, bo nie zdażył zmienić się ze Szmalem, a Vardar tego nie wykorzystał popełniajac faul w ataku!

50. minuta (27:27)

Oko za oko, zab za zab! Alex Dujszebajew na 27:27!

49. minuta (27:26)

Ależ sprytnie!!! Piłka wtoczyła się do bramki po rzucie Cupicia ze skrzydła!

49. minuta (26:26)

Tym razem do rzutu z siedmiu metrów podszedł Alex Dujszebajew i pewnie go wykorzystał. Remis!

49. minuta (26:25)

Rzut "Koli" zablokowany, goście w natarciu iii... Rzut karny dla skopijczyków! Dodatkowo "dwójka" dla Bunticia...

48. minuta (26:25)

Blisko, blisko, coraz bliżej awansu!

47. minuta (26:25)

Karol Bielecki, goool! Ale odpowiada Alex Dujszebajew. Dodatkowo dwie minuty kary dostał Grzegorz Tkaczyk.

46. minuta (25:24)

Oczywiście cały czas głośno dopinguja także fani z Macedonii, ale nie możemy im zrobić zdjęcia, bo ich zwyczajnie nie widzimy - wszyscy w Hali Legionów stoja, nie usiedli nawet na chwilę od prezentacji przed meczem!

45. minuta (25:24)

Gorbok popisał się ładnym rzutem z drugiej linii, wynik ciagle oscyluje wokół remisu.

44. minuta (25:23)

SZMAAAAAL! JUREEEEEECKI! GOL, GOL, GOOOOL!!!

44. minuta (24:23)

Czas dla trenera Vardaru! 16 minut i 59 sekund - tyle dzieli kielczan od wyprawy do Kolonii!

43. minuta (24:23)

Abutović dostaje dwie minuty! Buuuuuntić, goooool!

41. minuta (23:23)

Vardar rzucił już ponad 20 bramek. Oznacza to, że Vive nie premiuje już porażka dwoma golami. Ale nie myślmy o porażce, walczmy o zwycięstwo! Toskić trafia na 23:23.

40. minuta (23:22)

Remis w Hali Legionów. Ale tylko na chwilę, bo ponownie trafia Zorman!

39. minuta (22:21)

Shisharev zmniejsza straty Macedończyków.

39. minuta (22:20)

Uros! Zorman! Chwilę wcześniej trafił jednak gracz Vardaru. Ciagle utrzymuja się dwie bramki przewagi Vive!

38. minuta (21:19)

Która nacja będzie dzisiaj najszczęśliwsza? Oby ta najbardziej po lewej!

37. minuta (21:19)

Alex Dujszebajew tym razem lepszy od "Kasy".

36. minuta (21:18)

SZMAAAAL, KAPITALNIE! A po chwili równie znakomicie Bielecki, jest już 21:18!

35. minuta (20:18)

"DZIDZIUUUUUUUŚ"!!!

35. minuta (19:18)

Stratę kielczan w ataku z zimna krwia wykorzystuje Shishkarev.

33. minuta (19:17)

Działo się przez chwilę! Jurecki rzuca, Szmal broni, ale znowu odpowiada Vardar!

32. minuta (17:15)

Zoooorman! Przy odrobinie szczęścia, no ale siedzi!

31. minuta (16:15)

Ależ ten Karacić psuje nam dzisiaj krwi!

0. minuta (16:14)

Jedziemy! W kieleckiej bramce pojawia się Szmal!

255. minuta (16:14)

Ufffff! 22:20 w Skopje, 16:14 teraz - to już cztery bramki zaliczki mistrzów Polski! Kielczanie graja dziś naprawdę dobrze, ale nic jeszcze nie osiagnęli. Trzeba walczyć! A na tę chwilę - Vive Tauron jest o pół godziny od Final Four Ligi Mistrzów!

30. minuta (16:14)

ONI SA NIESAMOWICI! Rosiński do Jureckiego, klasyczna handballowa wrzutka i jeszcze jedna bramka, do szatni! 16:14!

30. minuta (15:14)

Alex Dujszebajew zmniejsza straty Vardaru do jednej bramki. 9 sekund do końca pierwszej połowy, czas dla innego Dujszebajewa - Tałanta!

30. minuta (15:13)

Rosiński, gooool!

29. minuta (14:13)

Mistrzowie Polski w natarciu! Choć akurat teraz trafia Karacić.

29. minuta (14:12)

CO ZA ZAWODNIK, CO ZA BOMBA! KAAAAAAROL BIELEEEEEECKI!

28. minuta (13:12)

Ach ten Karacić... Znowu skuteczny z siedmiu metrów!

27. minuta (13:11)

Bieeeeelecki, znakomicie, brawo, "Kola"!

26. minuta (12:11)

Jurecki i Brumen - ciosy (gole) wymienione!

25. minuta (11:10)

Dibirov lepszy od Sego z lewego skrzydła po odzyskaniu piłki przez Macedończyków.

24. minuta (11:9)

FAUL W ATAKU! Vive szybko odzyskuje piłkę!

23. minuta (11:9)

Ajajajajaj, bład kroków Bunticia, piłka dla gości.

22. minuta (11:9)

"Korytarz" zostawiony Alexowi Dujszebajewowi mógł się skończyć tylko w jeden sposób - golem dla Vardaru.

22. minuta (11:8)

Ale to nie pomaga jego drużynie! Cupić po kontrze na 11:8!!!

21. minuta (10:8)

Trener gości prosi o czas! Uffffff!

STRLEEEEEEEK! Znakomicie wyprowadzona kontra! Ależ hałaś, ależ radość, tutaj się dzieja nieprawdopodobne rzeczy!!!

20. minuta (9:8)

VIVE SKUTECZNE W OSŁABIENIU! Bielecki pewnie egzekwuje rzut karny!

20. minuta (8:8)

SEEEEEGO! Broni, broni Chorwat!

19. minuta (8:8)

Ciężka sytuacja Vive. Dwie minuty kary tym dla Zormana. Za co? Tak naprawdę nie wiemy. Chyba nie zostawił piłki na parkiecie po gwizdku sędziego. Wcale byśmy się nie zdziwili, jeśli Słoweniec po prosty nie usłyszał sygnału!

Karacić wygrywa pojedynek z Sego. Mamy remis!

19. minuta (8:7)

"Siódemka" i dwie minuty dla "Dzidziusia"!

18. minuta (8:7)

Na środku rozegrania pojawił się Rosiński, jest także Jurecki. Na prawym skrzydle z kolei Cupicia zmienił Reichmann.

17. minuta (8:7)

Niebywale silny na kole Stoilov lepszy od Sego po długiej akcji ekipy ze Skopje.

15. minuta (8:6)

GOOOOL! Chrapkowski w roli lewoskrzydłowego do spółki z Zormanem kapitalnie rozprowadził atak kielczan, po którym z koła do siatki trafił Aginagalde! 8:6 po kwadransie gry!

13. minuta (7:6)

Karacić niecelnie z biodra w dogodnej sytuacji!

12. minuta (7:6)

Trenerze, wierzymy w awans! Wierzy każdy przed komputerem, telewizorem, radiem i każdy z nadkompletu publiczności w Hali Legionów!

11. minuta (7:6)

Dibirov trafia dla gości.

10. minuta (7:5)

JUUUUURECKI! Ależ wrzawa, ależ szał! Chwilę wcześniej trafił Aginagalde!

9. minuta (5:5)

Gol, gol, gooooool! AGINAGALDE!

9. minuta (4:5)

Vardar trafia w osłabieniu. Nawet go nie odczuł w ofensywie, ponieważ wycofał bramkarza.

8. minuta (4:4)

Buuuuntić po koźle, znakomicie! Dodatkowo dwie minuty kary dla Abutovicia!

8. minuta (3:4)

Nikt, ale uwierzcie nam - nikt - nie siedzi dzisiaj w Hali Legionów. Od pierwszego gwizdka wszyscy na stojaco dopinguja swoje drużyny. To jest niesamowite!

7. minuta (3:3)

Karacić pewnie wykorzystuje rzut karny.

6. minuta (3:2)

Jest i on! Cuuuuupić!

6. minuta (2:2)

Znakomity rzut Gorboka z drugiej linii! Remis 2:2, co przy zwycięstwie Vive w Macedonii w stosunku 22:20 oczywiście premiuje kielczan!

5. minuta (2:1)

BIELEEEEEECKI GOOL!

4. minuta (1:1)

Żółto, żółto, wszędzie żółto!

3. minuta (1:1)

Dla skopijczyków trafia Toskić.

3. minuta (0:0)

Kibice Vardaru głośno krzycza, kielczanie - gwiżdża. A my? Mamy ciarki na plecach!

2. minuta (1:0)

BIELEEEEEEEEEECKI! Bomba Karola otwiera wynik meczu!!!

Sterbik broni rzut Bunticia, ale piłka ciagle po stronie Vive!

Cała hala stoi! Vive zaczyna w składzie: Sego - Bielecki, Chrapkowski, Zorman, Aginagalde, Buntić, Cupić. Gotowi do wejścia również Musa i Jurecki.

15:29

Wszystko gotowe, ludzi na pewno więcej niż krzesełek, wszyscy kibice gości też już w swoim sektorze. Jeszcze chwilka i zaczynamy!

15:27

A przed chwila - prezentacja, ciemność, motywacyjne słowa trenera Dujszebajewa na projektorze. No coś niesamowitego!

15:27

Hymn Ligi Mistrzów!

15:21

Uffff, problemy techniczne nas nie omijaja. Hala pęka w szwach, nie słychać własnych myśli, a przemowa Pawła Papaja - klimat niebywały!

15:21

Tak wygladał sektor gości, znam pojawili się na nim fani z Macedonii. Kielecki klub postanowił przygotować się na ich wizytę i nie kusić losu:)

15:07

W oficjalnym protokole meczowym mamy napisane, że pojemność Hali Legionów wynosi 4200. Szczerze? Naszym zdaniem to będzie w niej dziś co najmniej z 5 tysięcy ludzi. Powoli nie ma gdzie wcisnać szpilki, a jeszcze ponad 20 minut do meczu!

15:05

W ekipie gości najgroźniejszy bez watpienia jest Alex Dujszebajew. Syn trenera żółto-biało-niebieskich tydzień temu musiał uznać wyższość ojca. Jak będzie teraz? Oby podobnie!

15:04

Rozgrzewka trwa już dobrych kilka minut.

14:54

W ekipie żółto-biało-niebieskich brakuje dziś tylko Krzysztofa Lijewskiego. Spora odpowiedzialność spoczywa na Denisie Bunticiu. Każdy członek kieleckiej drużyny może odegrać dzisiaj wiodaca rolę i każdy jest na wagę złota!

14:50

Wierzacy powiedziałby: "O Boże!", ateista: "Woooow!". Jakby na to nie spojrzeć - w Hali Legionów jest dziś niesamowicie. Już. Teraz. Nieprawdopodobnie. Atmosfera jest tak wyczuwalna, że możnaby ja kroić nożem. Drodzy Państwo, po prostu: Vive Tauron Kielce kontra Vardar Skopje w batalii o turniej czterech najlepszych zespołów Europy! Na relację z kieleckiej hali zaprasza Marcin Długosz!