23:39

23:38

KONIEC MECZU!

125. minuta

KONIEC MECZU!!! GRAMY DALEJ! WOOOOW! ALE SIĘ DZIEJE! CO TU SIĘ GRA! SUPER KORONA, BRAWO!

124. minuta

Teraz jeszcze kolejna akcja Korony! Bąk może to skończyć! Zabrakło!

123. minuta

Remacle prosto pod poprzeczkę. Ale to było piękne!!! Petardą przywalił ile fabryka dala!!! Ależ to się ułożyło!!! Jak nóż w masło!!! Ale siadło, ale gol!!!

122. minuta

ALEŻ AKCJA!!! ALEŻ BRAMKA!!!

121. minuta

Korona uwalnia się, idzie akcja! Nono na bramkę rywala, wygania Błanika na Lewą stronę!!! Podanie do środka, złamanie akcji!! REMACLE I GOOOOL!!!

120. minuta

Legia cały czas pod kielecką bramką. Wrzut z autu. Składa się do uderzenie piłkarz Legii, wybija Bąk. Walczymy!

119. minuta

Dośrodkowanie na prawą stronę, wybija to Bak.

118. minuta

Można się spodziewać, że będzie coś doliczone. Ale karne coraz bliżej. Teraz niestety Remacle fauluje na wprost bramki. 35 metrów. Daleko, jednak szalenie niebezpiecznie.

118. minuta

Legia teraz przy piłce, przenosi ciężar gry na lewą stronę, lecz tracą! Korona od autu na własnej połowie.

117. minuta

Kibice mocno podrywają piłkarzy do gry. Ci ewidentnie mają już mało w baku.

116. minuta

Hofmeister do Nono, ten niestety nie zebrał się do piłki. Zabrakło sił.

116. minuta

Korona mocno zaangażowana w odpowiednie rozegranie tego meczu, ale sił coraz mniej i to widać.

115. minuta

Korona przy piłce. Rozgrywamy ze środka na skrzydło. Remacle z dystansu! Niestety, za lekko.

115. minuta

Faul na Josue, Legia ze stojącej. Ale z bezpiecznego miejsca. Bak żółtka kartka.

114. minuta

Korona znowu! I już chcieliśmy się cieszyć z kolejnej dobrej akcji, ale Nono gubi piłkę. Lecz nie będziemy narzekać, Nono dziś mocno się napracował.

113. minuta

Nono fantastycznie założył Śliża na plecy i popędził środkiem! Odegranie do Błanika, jednak nasz zawodnik nie zdołał tego zrobić dokładnie! Faul dla Legii.

112. minuta

Kielczanie wznawiają od bramki.

111. minuta

Przy drugim rożnym MUCI UDERZA!! Forenc broni! Po drodze jeszcze Hofmesiter uderzony w głowę! Faul. UFFFFF.

110. minuta

Szybkie wznowienie po ziemi! Wypuszczenie Muciego w pole karne prostopadłym podaniem! Uderzenie, futbolówka wpada w boczną siatkę, jeszcze po nogach piłkarza Korony i mamy rożny.

109. minuta

Kielczanie ładnie próbują, odważnie podprowadzają piłke pod pole karne Legii. Niestety nic z tego nie wynika, teraz piłka zostaje przeniesiona na drugą stronę boiska. Legia chce nas rozgrywać, przerzuca piłkę z lewej na prawą i wywalcza z tego tylko rzut wolny.

108. minuta

Hofmeister zabawił się z ofensorem drużyny przeciwnej pod własną bramką. Oszukał rywala i otworzył mozliwość gry do przodu. Jednym zwodem.

107. minuta

Teraz dogranie z głębi pola prosto w pole karne! Bąk próbuje dogonić, lecz Tobiasz szybciej i sprawniej do niej dobiega.

107. minuta

Korona nie poprzestaje. Mocno próbuje!

106. minuta

Dośrodkowanie! Korona przyjmuje piłkę na plecy. Niestety futbolówka wylatuje za linię końcową.

105. minuta

Korona Kielce teraz atakuje na Młyn! Próbujemy wyjść z kontry, ale Godinho jest faulowany. Żółta kartka dla warszawskiego klubu. Wolny z daleka, jednka może teraz uda się tę piłke wsadzić do bramki.

105. minuta

To może byc wielka i piękna historia!

To zaczynamy!

105. minuta

Faul na Godinho, Legia rzuca piłkę na pole karne! Pekhart uderza szczupakiem! No teraz broni Forenc! Pewnie!

105. minuta

Legia sporo utrzymuje się teraz przy piłce, ale Korona cały czas odcina ja od wykończenia akcji. Gra zatrzymuje się na około 27 metrach od bramki.

104. minuta

Za moment kończymy pierwszą połowę dogrywki.

103. minuta

Remacle za Takaca.

102. minuta

Błanik faulowany. Bardzo oberwał. Jędrzejczyk żółta kartka.

101. minuta

Josue zaraz po przyjęciu dośrodkowuje takim rogalem przelatującym ponad polem karnym! Na szczęście w strefę nieobsadzoną żadnym zawodnikiem w czerwonym trykocie.

100. minuta

Tymczasem Legia przy piłce.

99. minuta

Remacle będzie zaraz wchodził na boisko. I dobrze! Przyda się tak dobry piłkarz!

97. minuta

Sprint Legii Warszawa na bramkę Korony Kielce. Legia pewnie idzie jak po swoje, aż tu nagle piłkarz Korony zza placów wybija piłkę spod nóg Legionisty. Korona dziś bardzo mocno walczy, bardzo intensywnie. Sporo pracy wkłada w ten mecz.

96. minuta

TERAZ MUCI Z DYSTANSU. Piłka nad poprzeczką. Dobra próba, strzał do poprawy.

Kielczanie dziś grają bardzo nieźle. Bez strachu, to trzeba przyznać.

Duzo walki w środku pola. Korona Kielce jakby swobodniejsza w tym, chociaz oba zespoły zdają się mocno odczuwać presję tej dogrywki. Nikt nie chce popełnić błędu.

Legia trzyma się ataku pozycyjnego, ale delikatnie. Zatrzymuje się na naszej linii pomocników. Nie forsuje. Teraz akcja przenosi się na drugą stronę! Korona Kielce! Szukamy miejsca w polu karnym, Godinho przy piłce. Niestety nie udaje mu się tego przepchnąc we właściwym kierunku.

Legia przy piłce. Dobrze się utrzymuje.

Wracamy do meczu! Czeka nas około 40 minut przyjemności! Tak licząc wszystko dookoła z przerwami :)

Sędzia bierze piłkę, ustawia na środku! Będziemy grać!

PANIE I PANOWIE, WRACAMY DO GRY!!!

Koniec drugiej połowy

Josue chciał sobie przybliżyć piłkę, ale cofa go przybył. Dogranie w pole karne, seria strzałów! Broni Forenc, zaraz wybijamy spod pustej bramki!!! NO I KONIEC 90 MINUT! BĘDZIE DOGRYWKA!!!

Legia spróbuje wrzucać w pole karne.

Kielczanie rozciągają, szukają innych przestrzeni, ale Przybył przerywa. Jest faul dla Legii.

Gra przenosi się na połowę Legii.

Josue w pole karne!!! Korona odbija to i teraz do kontry! Niestety, Korona traci i to Legia teraz będzie kontrować!!! Finalnie nie wiemy, czy się cieszyć, że Legia to finalnie zmarnowała, czy płakać, że Korona tego nie wykorzystała!

Hofmaister fauluje w takim miejscu, że Legia będzie mogła uderzać bezpośrednio na bramkę!

CZTERY MINUTY DOLICZONE!

Legia rzut wolny. Ale daleko do pola karnego. Krótko rozgrywają.

Takac żółta kartka!

Korona gra krotko, dogranie noga w pole karne! Aj, szkoda, że nie połapał się w tym Daniel Bąk! Mozna było zbudować coś, co zamknie Legii drogę do dogrywki!

Kielczanie dynamicznie prowadzą piłkę, bez kompleksow! Teraz Podgórski pressuje i wywalcza aut na wysokości pola karnego Legii.

Korona Kielce odważnie na połowie Legii Warszawa!

Ależ błąd Podgórskiego! Legia idzie z akcją, na szczęście kasujemy to wykopem na rożny, z którego nic nie wynika.

Błanik dostaje piłke pod pole karne, wychodzi ale zaraz zostawia piętka piłkę Briceagowi. Ten dogrywa wysoko w pole karne na długi słupek!!! Tobiasz wybija ręką zdejmując piłkę z głowy jednemu z żółto-czerwonych!

Ślisz żółta kartka.

Dwa rożne dalej: dośrodkowanie, Briceag z dystansu! OBOK BRAMKI!

Aut Korony na wysokości pola karnego. Wrzutka z ręki w ten prostokąt zakończony bramką Tobiasza. Korona nie robi z tego akcji, ale nadal trzyma się przy piłce, wycofujemy, NONO uderza na bramkę! Jest rykoszet i rożny!

Trojak za Kwietnia. Słusznie. Zmiana jeden do jednego. Potrzebujemy świeżości na tej pozycji. Zwłaszcza że Kwiecień ma już żółtą kartkę.

Faul dla Legii. Blisko pola karnego, a jednak Warszawa rozgrywa krótko. I jest to dobry pomysł, przechodzą do pozycyjnego, gdzie Korona Kielce była mocno zlepiona w polu karnym. Ładnie nami Legia teraz zamieszała, ale po pewnym czasie sama się w tym pogubiła. Strata piłki, koniec akcji.

Bardzo nas ciekawi, co do zaproponowania na dziewiątce będzie miał Bąk.

Błanik! Dogranie w pole karne! Bąk przepuszcza!!! PIŁKA OBOK SŁUPKA! CENTYMETRY!!!

Godinho, Bąk plus Błanik za Konstantyna, Deaconu oraz Dalmau. Korona Kielce ofensywnie. Nie odpuszczamy!

Faul dla Korony. Żółta kartka dla Legionisty. Plus potrójna zmiana w Koronie.

Podanie do Konstantyna! Świetnie to zgasił w polu karnym! Poszukał gdzieś strzału pod pachą Tobiasza!!! Szkoda! Bez gola!

Korona tez szykuje zmiany. Błanik  i Godinho!

Przez ostatnie 10 minut obrazek gry się nie zmienia. Korona Kielce chce coś rozgrywać od tyłu. Legia narzuca bardzo wysoki pressing. W końcu zdobywa piłkę, przenosi ciężar gry na połowę Korony wchodząc w atak pozycyjny kończony dośrodkowaniami. Korona się broni i od początku.

Legia uderza zza pola karnego! Za wysoko piłka szybuje, by zagrozić Koronie.

Trzy zmiany i to takie optymalne. Legia wystawia swoje asy do gry.

Do tego jeszcze Ślisz.

Josue oraz Muci zaraz wejdą do gry po stronie warszawskiego zespołu.

Mamy taki moment stagnacji. Korona próbuje rozgrywać od tyłu po ziemi, a Legia pressuje.

Bramka na 1:1.

No nie da się ukryć, że dogrywka może się wydarzyć.

Mamy juz kawałek meczu z nami, a jednak nikt nie decyduje się na zmiany.

Legia mocno utrzymuje się przy piłce.

Akcja w druga stronę, lecz tym razem pewnie piłke łapie Forenc.

Dośrodkowanie w pole karne Legii! Dalmau odkleja się od obrońcy i w ostatnim momencie wyskakuje przed defensora próbując przeciąć dośrodkowanie!!! Ale było blisko. Nieczyste uderzenie!

ALEŻ AKCJA KORONY KIELCE! Przechwyt żółto-czerwonych. Briceag zdobył piłkę wślizgiem, uruchomił Dalmau, ten w pole karne przedłużył do Konstantyna, a mlody piłkarz Korony nie pokusil się o uderzenie! Szukał kolegów na boku, a jednak! Nikt tego nie zamknął!

Pojawiają się śnieżki lecące w kierunku piłkarzy Legii. Naszym zdaniem kompletnie nie jest to potrzebne.

Długie momenty kiedy to Legia utrzymuje się przy piłce. Spore posiadanie zawodników ze stolicy.

Jak myślicie, ten mecz skończy się dziś, czy jutro? :D

Legia rozgrywa Koronę. Kielczanie musza biegać za piłką. Warszawski klub próbuje rozprowadzić futbolówkę lewą stroną, ale daremnie. Piłka od bramki Korony.

Wyrzut z autu w pole karne!!! Piłka zatańczyła obok Kwietnia, tej jej nie znalazł! Byliśmy blisko bramki Legii, ale tego nie udało się wykończyć. Z tego wyszła akcja dla rywali, co musiał przerwać Kwiecień faulem. ŻÓŁTA KARTKA.

Jędrzejczyk z wyraźnymi pretensjami do Dalmau. Ten go poskrobał trochę po kostkach. Będzie żył.

Kolejne niebezpieczne dośrodkowanie Legii! Augustyniak rozprowadza od tyłu, podaje do kolegi po lewej, ten podaniem przecina całe pole karne Korony, lecz nikt tego nie kończy.

Teraz Legia, Gual podaje wszerz boiska! Z pierwszej chce zamykać Dias! Ponad poprzeczką!

Sędzia zatrzymuje akcję!!! Pokazuje faul!!! Ajj....

Konstantyn odbiera piłkę!!! Korona Kielce idzie we dwóch na bramkarza!!! Konstantyn i Dalmau!!!

Wszołek dośrodkowuje z daleka!!! Łapie Forenc.

Początek drugiej połowy. Korona idzie pod WDK, Legia pod Młyn. Zaczynamy drugą połowę i dalsze piłkarskie emocje!

RUSZAMY!!!

Koniec pierwszej połowy

PRZED NAMI DRUGA POŁOWA DOGRYWKI! KORONIARZE MOBILIZUJĄ SIĘ W KÓŁECZKU! OKRZYK KORONA IDZIE W GORĘ! ZARAZ GRAMY!

Było nieźle! Może być lepiej! Zostańcie z nami!

Koniec pierwszej połowy!

Deaconu mocno dośrodkowuje! Zator próbuje strącić, jednak piłka przeleciała mu po czuprynie i wyleciała za linię końcową.

Faul dla Korony. Będzie dośrodkowanie w pole karne.

Sędzia dolicza 1 minutę!

Szkoda, wielka szkoda tej bramki. Przegraliśmy środek pola, daliśmy się ograć. Legia ma potężną jakość jak na polskie warunki.

Legia zaraz po tej bramce stanęła przed kolejną szansą! Uderzenie na bramkę! Broni Forenc, jednak sędzia za moment sygnalizuje, że tam był spalony.

PEKHART ZDOBYWA GOLA. Uderzenie pod poprzeczkę. Kielczanie przegrali środek indywidualnie, dobre podanie do Pekharta, mocne uderzenie, Forenc bez szans.

Legia teraz przy piłce. Korona broni pod kontrolą. Dośrodkowanie Legii, Zator wybija. Ale wciąż mamy zagrożenie pod bramką. Kielczanie zyskują piłkę, próbujemy rozwinąć kontratak!!! Ale niedokładnie! Zabrakło precyzji.

Gdyby ktoś nie wiedział, KORONA KIELCE WYGRYWA Z LEGIĄ 1:0!

NAD POPRZECZKĄ PRZELECIAŁO UDERZENIE GUALA!

Dośrodkowanie Legii z rożnego, przedłużenie do Guala! Ten z pierwszej!

Legia dośrodkowuje w pole karne, czyścimy to, jednak stołeczni utrzymują się przy piłce! Próbują dalej prowadzić ja na naszej połowie!

Takac przejmuje piłkę w okolicy narożnika! Oddaje do kolegi obok! Wystawka Dalmau do Deaconu, ten uderza z dystansu! Piłka obok bramki!!!

Nieźle gra ta Korona dziś. Musimy to przyznać!

Kielczanie teraz mają fajniejszy moment. Chcemy grać, chcemy zaprosić Legie do tej zabawy. Teraz Dalmau wchodzi w pole karne, nie uderza, zawahał się, postanowił odegrać piętką do Zatora! Kanadyjczyk nie uderza! Oddaje do Deaconu, a ten niestety nie zdołał uderzyć dobrze!!!

Dziś na Suzuki Arenie spora grupa kibiców z Warszawy.

Rozpatrywano, czy nie było ręki w polu karnym Legii. Jak widać, nie było. Tak przynajmniej oceniono na wozie VAR.

Sędzia Jarosław Przybył zastanawiał się nad czymś. Była analiza VAR. Ale tego nie wiemy... Wy wiecie?

Co to będzie, co to będzie? Deaconu dobre dośrodkowanie, lecz bez wykończenia. Za moment znowu transportujemy piłkę w pole karne. Korona szuka strzału, szuka uderzenia! Zamieszanie!!! Szkoda, bez przepchnięcia tego za linię bramkową.

Za chwilę rzut rożny dla Korony.

Legia próbuje zabić Koronę Kielce posiadaniem. Żółto-czerwoni za to wysoko w obronie. Takac szaleje, maltretuje zawodników drużyny przeciwnej. Dużo pracy wykonuje kielecki środek detonując to, co próbuje zbudować rywal. Ale taka gra wymaga sporej ilości przebiegniętych kilometrów. Czas pokaże, czy Korona to wytrzyma.

Korona zdobywa gola, to i frekwencja w naszej relacji tekstowej poszła w górę, dziękujemy!

Gual!!! Piłka z narożnika nie została przecięta przez nikogo w polu karnym, aż zza pola karnego huknął Gual! Piłka obok słupka, ale ktoś to jeszcze odbił, dlatego mamy rzut rożny. Drużyna przeciwna wznawia od narożnika. Znowu dogranie, znowu Gual! Jednak tym razem futbolówka została zablokowana!

Teraz Korona sporo więcej gry w defensywie. Legia zaczęła dociskać. Będzie rzut rożny dla piłkarzy w czerwonych trykotach.

Korona straciła piłkę, Legia próbuje to wykorzystać. Nono dobrze ustawiony kasuje dośrodkowanie rywali.

Z wolnego nic nie wynika, ale za to kibice mają dla nas piękną oprawę.

Teraz wolny dla Korony na połowie rywala. Choć do bramki daleko.

Akcja Korony! Konstantyn świetnie z lewej strony depnął do przodu! Zagrał po linii do środka do Ronado Deaconu! Broni to Tobiasz, ale już z dobitką nie miał szans! DALMAU PO POPRZECZCE DO BRAMKI!!! GOOOOL!

Teraz Legia pod kielecką bramką. Ale stracili i będzie od bramki.

DALMAU!!! ALEŻ STRZAŁ! Zagranie piłki od Konstantyna, Dalmau świetnie uderzył w światło bramki! Tobiasz ledwo sobie z tym poradził!!!

A Wy? Co dostaliście od Świętego Mikołaja?! Tylko nie gadajcie, że nie istnieje!

Dośrodkowanie Legii w pole karne, zawodnik przyjezdnych nie opanował piłki! Korona próbuje się rozpędzić, ma ku temu niezłe lotnisko, ale finalnie to się nie udaje. Warszawa dość szybko tłumi tę próbę. Jednak Korona zostaje na stronie rywala.

Piłka wraca na kielecką połowę.

Legia zamyka Koronę na żółto-czerwonej połówce. Warszawa przechodzi do gry pozycyjnej. Ale teraz jest strata na rzecz Ronaldo Deaconu. Koroniarz podprowadza piłkę pod linię końcową drużyny przeciwnej! Aj, niestety. Kapuadi szybko naprawia swój błąd, wypycha Ronaldo poza linię końcową. I goście wznowią od bramki.

Bardzo ładny pajacyk w wykonaniu Konrada Forenca! Nie dziwi nas, że jest ulubieńcem kibiców. Zawsze na 100 procent. Nie ujmując tutaj Xavierowi. Mamy naprawdę fajnych bramkarzy w składzie.

Korona traci piłke w środku pola, jest na to nie przygotowana! Jest potężna dziura w środku obrony. Legia Warszawa z kontrą. Pekhart sam na sam! Forenc BRONI!!!

Zwróciliście uwagę na ustawienie? Stoperami dziś Hofmeister oraz Kwiecień. Daliśmy odpocząć innym zawodnikom.

Na ten moment nie ma o czym za bardzo pisać. Kielczanie ustawiają się wysoko, działają w celu przechwytu na połowie rywala.

Piłka dziś dość ładnie chodzi po murawie, przynajmniej na początku. Miało być -13 stopni, jest trochę cieplej. Na ten moment tylko -5. Na pewno nie będzie tak źle, jak było w sobotę.

Piłka trochę częściej po stronie warszawskiego klubu. Kielczanie ładnie z klepki, wychodzą do przodu!!! Aj! Nono zatrzymany nieprzepisowo.

Frekwencja na Suzuki Arenie nie jest zła. W drugiej połowie poznamy konkrety.

Korona od środka! Gramy w kierunku WDK. Legia będzie atakować Młyn.

No to zaczynamy! Murawa nie wygląda tak źle.

21:01

21:00

Kto wygra mecz? Pytanie dochodzi do nas z głośników :)

21:00

O! Jest i Grechuta! Choć Europe poleciał cały :) Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę. Korona w stroju numer 3 :) ładnie, ładnie! Legia też inaczej, bo na czerwono. Będziemy mieć różowo-czerwony mecz :)

21:00

20:58

Muzyka poprzedzająca mecz leci wyjątkowo długo. Czyżby za wcześnie wystartowali z soundtrackiem? :)

20:58

Na razie gra Europe. Fajnie gitara przygrywa solo. Jest miło. Na ten moment nie jest aż tak zimno :) Zobaczymy jak to będzie z temperaturą na koniec spotkania :)

20:56

Czekamy na pierwszy gwizdek na Suzuki Arenie! Będzie gorąco. Przynajmniej mamy taką nadzieje.

20:55

Briceag w końcu w składzie. Powoli dochodzi do swojej optymalnej formy. Oby jak najszybciej wszedł na swój peak!

20:54

Dzisiejsze składy.

Zaskoczeni?

20:53

Już na miejscu!!! Ciężko w takich chwilach kibicować ulubionym drużynom, bo potem trzeba biegać z jednego miejsca do drugiego :D Tak było dziś. Niestety, Industria przegrała swój mecz.