Cezary Surgiel z golem!

52. minuta (31:22)

Karny dla Kielc. Podchodzi Suegiel.

51. minuta (31:22)

Wałach do bramki, co spotkało się z brawami ze strony publiki. Ale pierwsza interwencja nie wyszła. Gol dla preciwników.

50. minuta (31:21)

Olejniczak rewelacyjnie, indywidualnie. Poszedł jak po swoje wtapiając się w defensywę rywali jak w maslo. Olejniczak ma niesamowity balans ciała!

49. minuta (30:21)

Borzas.

48. minuta (30:20)

OLEJNICZAK NA DOKŁADKĘ!

47. minuta (29:20)

Tournat.

46. minuta (28:20)

Andi skutecznie w bramce blokuje rzut ze skrzydła.

45. minuta (28:20)

Ładna akcja Kielc. Kounkoud z powietrza rzuca piłkę do Nahiego ten przejmuje w powietrzu i trafia do siatki. Szybka odpowiedź rywali - Cehte też trafia.

44. minuta (27:19)

Trzeci gol z rzędu! Ach...

43. minuta (27:18)

Kielczanie obijają poprzeczkę, idzie szybka kontra i jest bramka dla przyjezdnych.

43. minuta (27:17)

Pelister w końcu coś rzucił ;)

42. minuta (27:16)

Wolff broni, kontra i Karalek do siatki!

41. minuta (26:16)

Kielczanie po raz kolejny niszczą rywali z kontry. Tym razem Sićko dostaje piłkę od Thrastarsona i pakuje ja do siatki.

40. minuta (25:16)

I znowu Islandczyk! Pelister namęczył się i nic im z tego nie wyszło, tymczasem Thrastarson szybki rajd i dobranoc, gol!

39. minuta (24:16)

Thrastarson!!! Ale on ma młotek w ręce! Co za rzut! Piłki nie widać! Petarda!

38. minuta (23:16)

Borzas.

37. minuta (23:15)

36. minuta (23:15)

NAHI!

35. minuta (22:15)

Alex Dujszebajew świetny przechwyt, akcja jak po sznurku przez Karaleka do Daniego i mamy bramkę z kontry! Jakże ładną!

34. minuta (21:15)

Thrastarson i mamy bramkę. Teraz szybko akcja w drugą stronę, karny i gol dla rywali.

33. minuta (20:14)

Bramka dla gości.

32. minuta (20:13)

Thrastarson kapitalnie zgubił krycie balansem ciała! Rewelacyjnie to zrobił!

31. minuta (19:13)

Tournat i mamy bramkę.

31. minuta (18:13)

Cehte 2 minuty kary. To teraz gramy po równo.

30. minuta (18:13)

RUSZAMY Z DRUGĄ POŁOWA MECZU!

Koniec pierwszej połowy (18:13)

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

Kolejny zawodnik Eurofarmu dostaje 2 minuty. To im jednak nie przeszkadza w zdobyciu gola.

30. minuta (18:12)

Kolejna akcja rywali, ładnie rozegrali tę krzyżówkę niemal czyszcząc pole! Jest rzut, ale broni Wolff!!!

29. minuta (18:12)

Wiaderny... szykuje się, stoi na 7. metrze, rzuca! GOL!

29. minuta (17:12)

Rzut karny dla Kielc.

28. minuta (17:12)

Paczkowski ze skrzydła nie trafia do bramki. Idzie akcja na kielecką bramkę, ale tam dwóch zawodników Pelistera rozbija się o siebie. I mamy teraz ofensywę na bramkę Eurofarmu.

Wolff! Broni! Wybroniliśmy dwie akcje, teraz czas na gola!

27. minuta (17:12)

Piłka do Olejniczaka, ten wyskakuje nad pole bramkowe, rzuca, gol!

26. minuta (16:12)

Peshevski i Alex. Wynik rośnie. Ale równomiernie i nieznacznie.

26. minuta (15:11)

Szymon Wiaderny wcisnął czas przez przypadek :D nieźle :D

25. minuta (15:10)

CZAS DLA PRZYJEZDNYCH.

24. minuta (15:10)

Jest bramka po stronie gości, zaraz Wiaderny nadrabia!

23. minuta (14:9)

Karacić gol!

22. minuta (13:9)

Rywal łapie Olejniczaka w pół i miota nim o ziemię. Atanaseivkj 2 minuty. Chwilę po tym jak kolega z zespołu wrócił do gry.

21. minuta (13:9)

Pelister z dystansu, ale nad poprzeczką. Teraz oblężenie prowadzą Kielce.

20. minuta (13:9)

Petrović za powalenie Olejniczaka otrzymuje 2 minuty kary.

19. minuta (13:9)

Alex efekciarsko do bramki. Rzucił dokretką, piłka jakby wahała się czy wpaść, czy nie wpaść. Zaczepiła jeszcze o słupek, po czym z gracją tankowca wpłynęła za linię bramkową. I to całym obwodem!

18. minuta (12:9)

Cehte! Ale piękny gol. Przejął w powietrzu i rzucił! rewelacja!

17. minuta (12:8)

Póki co, jesteśmy świadkami dość wyrównanej gry obu zespołów. Obrona OK, bramki nie padają. I już tak od 2-3 minut, co w handballu jest całą epoką. Karacić w międzyczasie zmienił koszulkę. Porwana? hmmm :)

16. minuta (12:8)

Nowy garnitur już na parkiecie.

Będzie wymiana składu po kieleckiej stronie. Tradycyjnie już. Szykują się do gry Paczkowski, Wiaderny, Karacić, Olejniczak i siedza też obecnie Sićko oraz Tournat.

15. minuta (12:8)

Alex z 9. metra!

14. minuta (11:8)

Alex z golem. Podobny schemat, co w przypadku kilu poprzednich bramek. Wyczyszczony środek, Alex cały na biało wchodzi jak w masło rzucając prosto do bramki. W odpowiedzi ponownie Kuzmanowvski.

13. minuta (10:7)

Thrastarson i w odpowiedzi Cehte.

12. minuta (9:6)

Cehte męczy kielecką stronę rzutami z dystansu. Tym razem skuteczny atak na kielecką bramkę. Z około 9 metrów.

12. minuta (9:5)

Alex, ładna brameczka. Zejście z prawej strony do środka, rzut, gol!

12. minuta (8:5)

Teraz piłką miotnął z dystansu jeden z zawodnikow Pelistera i jest gol.

11. minuta (8:4)

Nahi! Ponad bramką ze skrzydła!

10. minuta (8:4)

Kielecka obrona zagapiła się, przed super szansą sam na sam staje Kosteski, ale myli się! W zasadzie to Wolff świetnie wyjmuje ten rzut! Brawo Andi!

9. minuta (8:4)

Tym razem Nahi bezbłędnie. Kielecki zawodnik ze skrzydła trafia do siatki!

8. minuta (7:4)

NAHI! Sam na sam! Próbuje przerzucić rywala na pełnej prędkości, to się nie udaje!!!

7. minuta (7:4)

Cehte wyskoczył pod niebiosa rzucając ponad kieleckim murem prosto do bramki. W odpowiedzi Karalek i gol dla Kielc.

6. minuta (6:3)

Thrastarson! Kolejna petarda na bramkę rywala. Ze środka. Koledzy z zespołu zrobili mu wyrwę w obronie szybką grą pozycyjną, dzięki czemu Islandczyk zyskał mnóstwo miejsca na rzut do bramki!

6. minuta (5:3)

Jest rzut po stronie rywali, ale tylko słupek. Kielczanie przechodzą do ataku. Jesteśmy w pozycyjnym.

5. minuta (5:3)

ALEX! Perfekcyjnie zamarkował podanie do boku za chwilę błyskawicznie posyłając piłkę między nogami rywali do kola!!! Tam czekał już gotowy Tournat! Gol!

5. minuta (4:3)

Pelister nad poprzeczką!

4. minuta (4:3)

nie zdążyliśmy napisać składu w jakim wyszła Industria. Po kieleckiej Stronie Nahi, Kounkoud, Thrastarson, Alex, Sićko, Wolff, Karalek i Dani. Chociaż w pogotowiu jest też Tournat i mamy wrażenie, że był już na parkiecie. Uwierzcie, że dzieje się bardzo dużo. Teraz gola rzuca Thrastarson z karnego!

3. minuta (3:3)

Kounkoud i Borzas!

2. minuta (2:2)

Pierwszy rzut, Wolff broni! Dobitka! I już pierwszy gol. Szybka odpowiedź i mamy 1:1. Kosteski, Nahi, a teraz rzuca jeszcze Borzas, zaraz Karalek i mamy 2:2!!! Ale tempo!!!

Szczypiorniści ceremonialnie wręcz sprawdzają stan piłki. Tak, jest OK, witamy się, można zaczynać! Bardzo lubimy ten aspekt handballa.

20:44

Zawodnicy obu zespołów stoją w kółeczku. Trwają ostatnie narady, z głośników lecą ostatnie przedmeczowe kawałki! Czas zaczynać! Fajnie jest na trybunach, słychać kibiców obu klubów, a to dla widowiska jest najlepsze!

20:43

OK! Czas najwyższy rozpocząć kolejne sportowe grzmoty! jak zawsze celebracja startu meczu na najwyższym poziomie. Oprawa super i fajnie, że przykłada się do tego tak wielką wagę.